FB Pixel
e-veikals Ienākt / Reģistrēties
Šī tīmekļa vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un optimizētu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai. Lasīt vairāk

Kāzu plānošana

Jautā citiem un dalies savā pieredzē

Kāzu dāvanas

Egoists Vai ne

B
Blonda66 24.05.18. 09:22 | Kāzu datums: 01.12.2016

Sveikas! Lasot visus stastus un sarakstus par kazam man rodas jautajums par davanam.. Kapec man savas kazas jadod davanas cieminiem? Ja..vecakiem saprotams, bet parejiem..? Laikam esu egoiste bet ta diena tak domata jaunajam parim, visam jabut tikai par un ap jauno Viru un Sievu. Vai es ko palaizu garam?

2 komentāri
Skatīt ziņojumus: Augoši Dilstoši
S
Skudra 24.05.18. 09:45 | Kāzu datums: 08.09.2018

Sveika! Es Tev pilnībā piekrītu, manā uztverē dāvana viesiem jau ir svnības, kurās jaunais pāris ir ieguldījis pmatīgu summu. Mēs nolēmām savā kāzu dienā nevienam neko nedāvināt, bet pēc tam vecākiem ierāmēt skaisti bildi no mūsu kāzām un to arī pasniegt.

E
Ehz_forshaa 25.05.18. 06:17

Nē, Tu neesi egoiste! Katrs savās kāzās var darīt kā vēlas... ar dāvanām, lielākām vai mazākām vai bez. Daudzi šīs dāvaniņas apvieno ar galda kartēm. Bet tas tak nav obligāti! Mums gan bija, bet dāvaniņa radīja arī papildu noformējumu galdam. Vecākiem vakarā uzdāvinājām bildi no kāzu dienas fotosesijas. Sarunājām ar palīgiem, ka to mums uzreiz tajā pat dienā attīsta.