FB Pixel
Ienākt / Reģistrēties
Šī tīmekļa vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un optimizētu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai. Lasīt vairāk

Kāzu plānošana

Jautā citiem un dalies savā pieredzē

Kāzu dāvanas

Ko dāvināt?

Mairita24 31.07.17. 12:46 | Kāzu datums: 23.09.2017

Sveikas!
Esam izlēmuši apprecēties jau 23.septembrī!
Nevaru izdomāt, ko dāvāt vecākiem (mammām) un vedējiem?!

Padalieties lūdzu ar idejam! :))

4 komentāri
Skatīt ziņojumus: Augoši Dilstoši
E
Ehz_forshaa 31.07.17. 15:20

Vecākiem dāvinājām mūsu kāzu bildi skaistā fotorāmī.
Vedējiem dāvinājām atpūtu.

M
Milky 14.08.17. 12:55 | Kāzu datums: 07.12.2016

Sveiki!
Mammām vienādas dāvanas dāvinājām - siltus pledus ar ižšuvumu uz tiem (manu un vīra vārdus ar kāzu datumu), kā arī izvēlējāmies skaistas, lielas late krūzes uzvelckreklu.lv ar personalizētu uzdruku ("Paldies, ka esi tik lieliska mamma"), krūzēs iekšā ievietojām garšīgu sveramo tēju, plus pielikām klāt dēlīti pie sienas karināmo ar uzrakstu un zīmējumu "Mammu, tēti mēs Jūs mīlam tiiiiiiiiiiik ļoti" (no veco dēļu dekora).
Tētim uzdāvinājām lielo krūzi arī no uzvelckreklu.lv ar attiecīgu piemeklētu uzrakstu uz tās (šajā mājas lapā ļoti daudz variantu krūzēm), kā arī iekšā ielikā kafijas paku, nopirkām labu konjaka pudeli un vēl labu nazi, zvejai,medībām izbraukumos - pirkām speciālajā medību veikalā.Vecāki bija ļooti priecīgi.
 

Z
Zandiina 16.09.17. 16:12 | Kāzu datums: 09.09.2017

Mammām un vedējmātei mēs uzdāvinājām no Meimelin (atrodams facebook) rokassprādzes ar kuloniņu, kur iegravēti mūsu iniciāļi, un auskarus mūsu kāzu krāsā - tumši zilā. Ļoti, ļoti skaisti un visām ļoti patika.

Tā kā mūsu uzvārds ir Ozoliņi, tad mēs tēviem uzdāvinājām no kokskastē.lv izdīgušus Ozoliņus koka kastītē, kur uzgravēti mūsu vārdi un kāzu datums. Kokskastē var pasūtīt dažādus kokus, ne tikai ozoliņus. Pēc tam ozoliņus var stādīt ārā.

Mairita24 19.09.17. 13:15 | Kāzu datums: 23.09.2017

Zandiina - Paldies, par savu komentāru. :)  Dāvaniņas sapirkām. Mammām pasūtījām koka fotorāmīti (ar mūsu kāzu foto) ar mūsu vārdiem un kāzu datumu no Elli&Hugo. Tētu mums diemžēl nav. Vedējiem pasūtījām vīna kasti ar iegravētiem vārdiem un kāzu datumu (arī no Elli&Hugo) + vedējmātei Orhideja podiņā - tās viņai vismīļākās puķes. :)