FB Pixel
Ienākt / Reģistrēties
Šī tīmekļa vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un optimizētu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai. Lasīt vairāk

Kāzu plānošana

Jautā citiem un dalies savā pieredzē

Kāzu dāvanas

dāvanas vecākiem

s
susurs 19.07.16. 09:51

Sveiki.
Jau ilgi lauzīju galvu, ko dāvināt vecākiem. Mums abiem vecāki nav gluži no tiem sentementālākajiem, īpaši tēvi.  Dāvanas nedāvināsim lielas un dārgas, jo vecāki vispār ne cik nepiedalas kāzu organizēšanā. Kā arī vēl būs laiks un noteikti paspēsim kaut ko foršu un vērtīgāku uzdāvināt kādā dzimšanas dienā vai vienkārši tapat.

Tētiem uzdāvināsim skaisti apdrukātus kreklus. Manam tēvam "man ir visforšākais znots", bet jaunā vīra tēvam "man ir vislabākā vedekliņa".
Vēl bija ideja par kāda kociņa stādu, piemēram, ozolu. Tas der, protams, tikai tiem, kas dzīvo privātajās mājas. Purvčika mikrorajonā jau nestādīsi koku un neskatīsies, kā dzērāji un bezpajumtnieki apčurā katru mīļu dienu :D

Varbūt Jums ir vēl kādas superīgas idejas? 
Nevaru iedomāties, ka vecāki katru dienu skatās uz apdrukātu šķīvi, kas jau krājas ar putekļu kārtiņu sekcijā. Bet uz neko pārāk praktisku un bezpersonisku arī prāts nenesas :)

3 komentāri
Skatīt ziņojumus: Augoši Dilstoši
E
Ellyna 07.12.16. 01:01 | Kāzu datums: 23.12.2012

Sveika, pirmkārt apsveicu ar gaidāmajām kāzam! Par dāvanām runājot, skaista un mīļa dāvana ir fotorāmis ar Jūsu skaistajam fotogrāfijām. Tādu dāvināju saviem vecākiem, kad pati precējos. Galvenais, lai fotorāmis ir kvalitatīvs un skaists, nevis kārtējais ķīnas "mēsls“. Ļoti skaisti un kvalitatīvi foto rāmji ir nopērkami Etsy, tur ir hand made darinājumi. Man konkrēti tagad patīk šie, jo dizains un krāsu izvēle un sellers ir super: https://www.etsy.com/listing/474365851/8x10-picture-frame-unique-wooden-wedding https://www.etsy.com/listing/480549252/4x4-square-picture-frame-instaframe Lai brīnišķīga Jums kāzu diena!!!:))

M
Mimiite 10.12.16. 12:28 | Kāzu datums: 25.11.2016

Mēs dāvinājām to, kas reāli varētu noderēt :) 

Pie tēta mājās šad tad ir pavēsi, uzdāvinājām dormeo pledu un spilvenu, mamma darba dēl bieži sanāk uzturēties ārā, tāpēc uzdāvinājām merino termo veļu.

Un otram tētim uzdāvinājām Latvijā ražotu koka vīna pudeles statīvu, kurā arī nopirkām un iekarinājām glāzes. viņiem ir tāda forša terasīte, kur ļoti labi pieies klāt :) 

p
puceedite 19.12.16. 20:13

Mēs dāvinājām personalizētus foto albūmus, kurus pēc kāzām paši arī piepildījām ar bildēm. Mēs izvēlējāmies šāda veida: http://www.cimparimpa.lv/veikals/params/category/23518/item/118575/