FB Pixel
Ienākt / Reģistrēties
Šī tīmekļa vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un optimizētu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai. Lasīt vairāk

Kāzu plānošana

Jautā citiem un dalies savā pieredzē

Kāzu dāvanas

Dāvanas! Jā vai nē?

B
BrideToBe 07.06.16. 23:15 | Kāzu datums: 09.08.2016

Sveiki visiem! :)

Es te tā visu laiku domāju un nevaru saprast,vai būtu vajadzīgs kāzu palīgiem kaut kā vēl atsevišķi pateikties? 
Ne vedējiem,ne vecākiem-tas pats par sevi,es domāju piemēram vai jūs kaut ko tādu mazu dāvinājāt piemēram make up meitenei,fotogrāfam,muzikantiem,zagsa tantei...?? Vai tas ir pieņemts kaut ko mazu uzdāvināt vai arī tā ir lieka tērēšanās,jo tie it kā ir pakalpojumu sniedzēji,kuri par to saņem samaksu.
Jūsu viedoklis?

7 komentāri
Skatīt ziņojumus: Augoši Dilstoši
M
Mselinak 08.06.16. 08:39 | Kāzu datums: 16.06.2016

Manuprat tas ir pakalpojuma sniedzejs, iznemot gadijumu ja tev make up taisa pazina pa brivu tad gan.
Mēs mazas simboliskas dāvanas dosim meietnei kas mums taisa kāzu deju, manam brālim kas ļoti daudz ko taisa mums un šada tipa palīgiem.

E
Ehz_forshaa 08.06.16. 09:12

Ja Jums ir sagatavotas kādas mini dāvaniņas ar Jūsu simboliku viesiem (piemēram, šokolādītes), tīri simboliski varat uzdāvināt (bet fotogrāfs, muzikanti un vakara vadītājs to saņem, ja sēdēs pie galda). 
Mēs: zagsa tantei neko nedāvinājām, fotogrāfam + pie mazās dāvaniņas bija šampis un magnētiņš (viņam tajā dienā bija dz.d.). Mūziķiem bija mazās viesu dāvaniņas, video operatoram, make-up meistarei - vairs neatceros.

K
Katy 08.06.16. 09:42 | Kāzu datums: 10.09.2016

Es uzskatu ka tas ir pakalpojuma sniedzejs, kurš saņem samaksu par savu darbu. Es davinašu tikai dekoratorei, jo ta ir draudzene, kura bezmaksas visu daris ( tikai dekoru cena). Labak es jau uzskatu iedot tējas naudiņu, ja bus labi padarīts darbs. 

t
topfano 18.07.16. 20:09

es uzskatu, ka vedēji dara lielu darbu, kas arī ir jāatmaksā , nevis tikai ar pliku - ''paldies'' Ja pietrūkst tad www.atrie.lv/krediti Zinu vairākus cilvēkus, kas iztērē savu atvaļinājumu kāzu plānošanai, tas ir tiaki cilvēcīgi arī ''attiecīgi'' pateikties

B
BrideToBe 18.07.16. 23:15 | Kāzu datums: 09.08.2016

topfano- Runa nebija par vedējiem un arī par vecākiem nē! ;)
Jautājums bija par dāvanām pakalpojumu sniedzējiem!

k
krista123 25.08.16. 14:19

Kā domājat - vai ir ok (vai esat ar ko tādu saskārušies), ka ielūgumā lūdz ziedus nedāvināt. Izlasīju vienu tādu stāstu un man tā tīri šķiet pieņemama doma. Visapkārt ar ziediem būs izrotāts, un tad tie sadāvinātie ziedi tik nabagi mokās visur ceļojot līdzi un tad vēl mājās - jau paredzams, ka tik daudz vāžu nebūs; ņemšanās tikai ar tiem.

B
BrideToBe 25.08.16. 22:54 | Kāzu datums: 09.08.2016

Es domāju,ka tas ir pilnīgi normāli ja nevēlaties ziedus..Vienīgi bez ziediem sveikšanas daļa pēc ceremonijas izpaliek. Varbūt ja esat saldumu mīļi,tad ziedu vietā variet kādu konfekšu kasti lūgt dāvināt,pēc tam uz atkāzām varēs pieēsties saldumus :)
Vai arī ja negribas daudz ziedus,bet tos tomēr gribas,ielūgumā var pierakstīt,ka vēlaties saņemt piemēram 1 baltu rozi,beigu beigās jau nemaz nebūs tik daudz to ziedu,un viesiem atkritīs lieki uztraukties kādus ziedus pirkt.Nu tā...mans viedoklis!