FB Pixel
e-veikals Ienākt / Reģistrēties
Šī tīmekļa vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un optimizētu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai. Lasīt vairāk

Kāzu plānošana

Jautā citiem un dalies savā pieredzē

Kāzu frizūras, make-up

A

Čau, meitenes! Vai kāds var ieteikt labus speciālistus, vēlams ar izbraukumu kāzu dienā uz mājām...:)

Pēdējā atbilde: sanjuta,
K

Vai varat lūdzu ieteikt grimētāju un frizieri Liepājā un tās apkaimē, kas varētu arī atbraukt uz mājām un sapucēt. Liels paldies jau ieprieksš :) 

Pēdējā atbilde: KriksyLady,
S

Steidzami tiek meklēts friezieris un make-up speciālists (2 in 1 vai divas dažās pesonas), kas pieprot savu darbu un izbrauc pie klienta pa visu Latviju. Lūdzu iesakiet.  

Pēdējā atbilde: baibahughes1,
j

Sveikas, Varbūt ir kādas atsauksmes un idejas make-up un frizierim Talsos, kas varētu skaisti sapucēt kāzām? Paldies! :)

Pēdējā atbilde: EvaM,
e

Sveiki! Meklēju frizieri, kas sataisīs kāzu frizūru līgavai un 3 līgavas māsām.

Pēdējā atbilde: Robija23,
S

Sveikas meitenes! :)  Apdomāju iespēju uz kāzu dienu pieaudzēt matus (garumam - 50cm)  - varbūt kāda līgaviņa var ieteikt labu meistarīti Rīgā - lai matu kvalitāte laba un turas...

Pēdējā atbilde: Precos.lv,

Sveiki, tā nu sanācis, ka mekleju cilveku, kas vares sapucet kāzu dienā. Nepieciešms būs izbraukt uz Cēsu pusi. Ja ir kādi ieteikumi - lūdzu padalieties.

Pēdējā atbilde: Ehz_forshaa,
d

Sveiki, Steidzami meklēju līgavas frizūras meistaru uz š.g. 12. augustu. Izmēģinājumu gribētu veikt 21. maijā no rīta. Gaidīšu ieteikumus! Paldies!

Pēdējā atbilde: Ehz_forshaa,
I

Varbūt kāda var ieteikt labu make up speciālisti Madonā?

b

Sveikas, vai kāda nezina labu un uz izbraukumiem gatavu frizieri, make-up meistari, pucēšanās paredzēta Augšlīgatnē, Springšļu dzirnavās.Meklēju palīgus saviem meistariem, jo...

Y

Sveikas. Lūdzu iesakiet frizieri, make up speciālisti Rīgā, kura brauc uz mājām vai kādu salonu Imantas, Iļģuciema reģionā. Paldies!

Pēdējā atbilde: Mumucis,
k

Sveikas meitenes!  Vai varat lūdzu ieteikt kāzu make up, frizieri un fotogrāfu Ventspils rajonā. Kāzas paradzētas Ventspilī.

Pēdējā atbilde: kristi,
i

Sveiki!! Vai kāda varētu ieteikt tiešām ļoti pretimnākošu un profesionālu kāzu make up artisti un frizieriti no Jelgavas puses vai Bauskas uz izbraukumu!!!

Pēdējā atbilde: deusa,
d

Mīļās meitnes, kāzu diena ar joni tuvojas, bet vēl neesmu atradusi frizierīti un make-up speciālistu kāzām, jo mana friziere ir aizņemta. Varbūt varat ieteikt un padalīties ar atsauksmēm par...

Pēdējā atbilde: renaateV,

Mīļās meitnes,  vēl neesmu atradusi frizierīti un make-up speciālistu kāzām. Varbūt varat ieteikt un padalīties ar atsauksmēm par meistarītēm OLAINĒ! Vēl jo labāk, ja var sarunāt vizīti mājās,...

Pēdējā atbilde: gunella,
d

Sveikas! Vai varat lūdzu ieteikt kādu labu frizieri vai make-up meistarīti Liepājā? Varbūt kādai ir, ko piedāvāt..? Pati nāku no Liepājas un arī kāzs būs tajā pusē, bet jau 12 gadus dzīvoju citā...

I

Labdien! Varbūt ir kāda līgaviņa no Alūksnes, kas varētu ieteikt labu frizieri un vizāžistu Alūksnē, kā arī cik tas varētu maksāt. Alūksnē esmu reti tādēļ neorientējos tajā. Paldies!

Pēdējā atbilde: lienjush,
D

Sveikas, meitenes! Lielos vilcienos kāzām viss gatavs, bet nākamais satraukums par pucēšanos. Varbūt kāda var ieteikt kādu, kas sapucētu mani lielajā dienā? Dzīvoju Cēsīs. paldies jau...

o

Gribēju jautāt, vai kāda varētu ieteikt kādu mestarīti, kas strādā vai nu Preiļos, Aglonā, vai Daugavpilī. Kāda varētu būt aptuvenā cena kāzu frizūrai gariem matiem, ja grib arī lokas?

Pēdējā atbilde: diana6,
L

Var būt te ir kāda, kurai nesen kāzas bija latgalē! Pastāstiet par Friziera un make up meistariem, kur ir tie labie meistari ar vieglo roku un ir iespējams ar izbraukumu uz mājām sarunāt?