FB Pixel
Ienākt / Reģistrēties
Šī tīmekļa vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un optimizētu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai. Lasīt vairāk

Kāzu plānošana

Jautā citiem un dalies savā pieredzē

Kāzu frizūras, make-up

Lūpukrāsa

Spicausis 03.05.14. 18:17 | Kāzu datums: 09.07.2014

Es tā saprotu, ka lielākā daļa meiteņu savu make-up uzticēs profesionāļiem, bet ko jūs domājat darīt ar lūpukrāsu? Nopirkt tādu pašu kā make-up meistare lietoja izmēģinājumā, lietot kaut ko zināmu un pārbaudītu, savu? Un kādu? Pēc pieredzes, cik ātri/lēni noēdās grimma mākslinieku uzliktā lūpukrāsa, kas nofiksēta ar fiksatoru?

18 komentāri
Skatīt ziņojumus: Augoši Dilstoši
Duuja 05.05.14. 14:54 | Kāzu datums: 18.05.2013

Man bija sava lūpukrāsa, ko lietoju arī ikdienā, bet tai pa virsu meistare uzklāja spīdumu un fiksatoru. Bija ļoti labi :)

alise.salmina 05.05.14. 15:23 | Kāzu datums: 12.07.2014

Man jau izmeginajuma make up meistere pateica, lai noperku savu lupukrasu, ko kazu diena lietot, vina ieteica tiesi lupu krasu, nevis lipigos spidumus, jo tie nav tik noturigi.

alise.salmina 05.05.14. 15:25 | Kāzu datums: 12.07.2014

Man jau izmeginajuma make up meistere pateica, lai noperku savu lupukrasu, ko kazu diena lietot, vina ieteica tiesi lupu krasu, nevis lipigos spidumus, jo tie nav tik noturigi.

lillii 05.05.14. 16:41

arī man lika manu lūpu krasu - biju sagatavojusi 3 un abas ar meistarīti izvēlējāmies kuru labak - to arī ieliku somiņā un dienas laikā pielaboju

Spicausis 06.05.14. 23:37 | Kāzu datums: 09.07.2014

Tas laikam noziimee, ka man ir legjitiims iemesls nopirkt jaunu luupukraasu :) jautaajums tikai par toni, nevaru izlemt par to, kuru no pirmaas rindas - http://www.toofaced.com/p/lipsticks/la-creme/naked-dolly-satin-pink/
man te ir pinterest boardinsh ar make up idejaam, varbuut veel kaadai kas noder :) : http://www.pinterest.com/maijampm/wedding-hair-%2B-make-up/

C
Crexcrex 07.05.14. 00:56 | Kāzu datums: 10.05.2014

Labi, ka ieminējāties par lūpukrāsām, es sapratu, ka man nevienas piemērotas nav :) Šodien nopirku kaut kādu "Ballet Pink" tonī, kas ir visai līdzīgs manam dabiskajam - negribu uztraukties par to, ka lūpukrāsa noēdas vai izsmērējas :)

z
zakjkakis 07.05.14. 09:54 | Kāzu datums: 21.06.2014

Es laikam riskēšu un krāsošu sarkanas lūpas. Man jau ir nopirkta lūpukrāsa, zīmulis, esmu mēģinājusi, patika. Saskaņošanai būs arī sarkans pušķis un auskariņi.

B
Blueberry_night 07.05.14. 13:16

Man ir sava iemīļotā sarkanā lūpukrāsa, kas lieliski piestāv un ko vēlos arī savā kāzu make-up :) ceru tikai, ka make-up māksliniece būs tādās pašās domās!

Noelle 07.05.14. 13:23 | Kāzu datums: 19.07.2014

Interesanti, ko dara tās līgaviņas, kuras ikdienā lūpas nekrāso :) Es, piemēram, ikdienā lietoju tikai lūpu balzāmu (pat ne spīdumu, jo nepatīk, ka tas saveļas) , līdz ar to nav ne jausmas, vai vispār vajag lūpukrāsu kāzu dienā...

Spicausis 07.05.14. 13:57 | Kāzu datums: 09.07.2014

Noelle, man shkjiet, ka pat taas, kas ikdienaa nekraaso, kaut ko uzziekjee, jo, kad paareejaa seja pilna ar make up un luupas plikas, taa puspabeigti izskataas + visu liigavu biedeeklis - izskataas jociigi uz bildeem :))))
Bet, ja tev patiik luupu balzaami, nezinu vai jau esi meegjinaajusi Dior Addict Lip Glow luupu balzaamu- katram uz luupaam ir drusku citaa rozaa tonii. Man tieshaam patika, pagaajushovasar visu vasaru lietoju un visu tuubu arii izlietoju. Taa, kaa pietiekami daargs, tad pat pamaniijos nepazaudeet :))) otraa lieta ir flomasteri - lip tint. Tu vinju nejuuti, vinsh iedod toni, jo ir pigmenteets un tu vari lietot savu iecieniito balzaamu pa virsu bez beedu. Treshais variants - neklausies manii un lieto balzaaminu kaa ierasts, jo taas tak ir Tavas kaazas, tu juuti kaa tev vajag un buus viseertaak un visi tie "taa vajag un taa dara visi" ir galiigs bullshits ;))))

Noelle 07.05.14. 15:08 | Kāzu datums: 19.07.2014

Spicausis, zini, es pat neatceros, ka man būtu bijusi lūpu krāsa manās iepriekšējās kāzās uz lūpām... varbūt arī kaut kādu tipa "neutral" man arī uzkrāsoja, bet pēc tam atceros, ka smērēju spīdumu ik pa laikam. Laikam vienīgā reize, kad pirku lūpu krāsu bija uz vienu balli, kad man meistarīte tāaaadu vamīprtumšisarkanu lūpukrāsu uzkrāsoja, ka sapratu, ka bez savas rezerves lūpukrāsas visu vakaru neiturēšu - gāju un pirku tādu pašu. Tā, protams, bija vienīga reize, kad tā tika krāsota :D

Noelle 07.05.14. 15:11 | Kāzu datums: 19.07.2014

bet Tu mani ieinteresēji ar to Dior ... kad būšu Stockmann vai kādā Douglas, notestēšu :)

Caurvēja_Līgava 07.05.14. 18:23 | Kāzu datums: 14.06.2014

Es arī būšu no tām meitenēm, kuras ikdienā lieto tikai lūpu balzāmu vai vienkārši medu :) Sliktākam gadījumam man ir vairāki Lip Smacker balzāmi, kuri piešķir vieglu toni, bet make-up izmēģinājumā pajautāšu meistarei par lūpukrāsu, iespējams, viņa ieteiks kādu noteiktu. Tad es pirkšu un būs man vienīgā lūpukrāsa kosmetikas maciņā :)))

S
Sunlight_Fairy 05.06.14. 22:13 | Kāzu datums: 02.08.2014

Es lietošu savu pārbaudīto vērtību - YSL Vernis a Levres Rebel Nudes. Tā ir lūpu laka, kas izskatās diezgan dabiski, nesausina lūpas, nav lipīga un ir ļoti noturīga - kad nožūst, tonis it kā "ieēdas" lūpās, var ēst, dzert, bučoties, nekas tai nenotiks. Pēc tam pa virsu var balzamiņu smērēt... Daudz dažādu toņu ir, es ikdienā lietoju košāku, bet tagad uz kāzām domāju piemeklēt ko maigāku, tuvāk lūpu dabīgai krāsai.
Cik man nav bijusi pieredze ar make up meistaru lūpukrāsām un fiksatoriem - bučoties ar tām tik un tā nevar, bet kāzās vismaz man tas ir svarīgi! :))

c
chocco 09.06.14. 14:55 | Kāzu datums: 25.07.2014

Sunlight kura vaieta tadu var nopirkt? Douglas var?

I
Ingucis85 09.06.14. 17:09 | Kāzu datums: 20.06.2014

Es nopirku speciāli kāzām Mayballine super stay 14hr. maigi rozā. Izmēģināju, turās bez atjaunošanas vismaz 5h.
Varu ieteikt firmas Nr.7 lūpukrāsu, kurai no vienas puses spīdums no otras krāsa. Fantastiski noturīga, pa dienu jāatjauno tikai spīdums, jo krāsa turās principā visu dienu. Iepriekš lietoju tikai to. Esmu meitene, kas neskrien katru stundu pie spoguļa piekārtot lūpukrāsu, tāpēc man ir ļoti svarīgi noturība.

C
Crexcrex 09.06.14. 17:40 | Kāzu datums: 10.05.2014

Gribēju tikai vērst uzmanību uz to, ka kāzu dienā fotogrāfs (un vēlāk viesi) visu laiku mudina bučoties, tā ka, ja izvēlaties spilgtu lūpukrāsu, tad vedējmātei tā ir visu laiku jātur gatavībā un jāatjauno :)
Es par to vispār aizmirsu (pārkrāsoju lūpas laikam tikai vienreiz vai divreiz pa visu dienu), bet jāsaka, ka bildēs nekādu lūpukrāsas trūkumu neizjūtu; grimā akcents tik un tā bija uz acīm.

L
LOreta 30.06.14. 18:02

Vismazāk, par ko es domāju savā kāzu dienā, tā ir lūpukrāsā :D
Manam līgavainim bija svarīgi, ka var mani skūpstīt kad un cik vien vēlas Kāzu dienā :D