FB Pixel
Ienākt / Reģistrēties
Šī tīmekļa vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un optimizētu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai. Lasīt vairāk

Kāzu plānošana

Jautā citiem un dalies savā pieredzē

Kāzu frizūras, make-up

Frizieris Limbažos

I
Ingucis85 28.11.13. 00:06 | Kāzu datums: 20.06.2014

Mīļās limbažnieces, lūdzu iesakiet kādu frizieri - kosmetaloģi, kas brauc uz mājām uzpost līgaviņas? Zinu, ka tā ir maza pilsētiņa, bet varbūt kāds zin kaut vai no tuvākās apkārtnes kādu?

4 komentāri
Skatīt ziņojumus: Augoši Dilstoši
I
Ingucis85 30.11.13. 15:02 | Kāzu datums: 20.06.2014

Varbūt kāda vismaz ir apmeklējusi kādu no Limbažu frizieriem salonā un var sniegt atsauksmes...

M
Miilumaa 01.12.13. 21:57

Es iesaku salons Ample- friziere Marina! Kaut viņa man ir kā rezerves variants, ja nu manai frizierītei nav laika, bet vnk izcila.. ar visu sirdi dara savu darbiņu...bet tas arī vienīgais salons ko varu ieteikt.

m
meža_meita 09.01.14. 00:08

Cik viņa prasa par kāzu frizūru? Varbūt vēl ir kādi varianti? Man interesētu arī vizāžists vai 2in1 variants Limbažos, vai kaut kur apkaimē - vēlams izbrauc pie klienta.Mums kāzas Limbažu pusē, bet pati neesmu vietējā...

I
Ingucis85 14.01.14. 23:52 | Kāzu datums: 20.06.2014

Ja izdodas atrast, padalies lūdzu pieredzē, kur...
Pagājušo piektdien biju Limbažos, izstaigāju visas trīs frizētavas, kuras tur varēju atrast, nu neviena nebrauc uz mājām.