FB Pixel
Ienākt / Reģistrēties
Šī tīmekļa vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un optimizētu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai. Lasīt vairāk

Kāzu plānošana

Jautā citiem un dalies savā pieredzē

Kāzu frizūras, make-up

Make up produkti

Spicausis 03.07.13. 20:49 | Kāzu datums: 09.07.2014

Jautaajums gan liigavaam un jaunajaam sievaam, gan make up meistareem - ar kaadiem produktiem un otaam straadaa make up meistares ( ziimoli ) ?

6 komentāri
Skatīt ziņojumus: Augoši Dilstoši
L
LandK 04.07.13. 13:35

Es dievienu CoastalScents kosmētiku un otiņas. Tagad viņi ir arī Latvijā ar plašu preču piedāvājumu.

Lemura 05.07.13. 20:21

Esmu vizāžiste un visvairāk izmantoju kosmētiku no Makeup Forever, tāpat Chanel, Inglot, Too Faced, Lancome. Otiņas ir dažādu zīmolu - M.A.C., Lancome, arī jau pieminētās CoastalScents.

Izmantojamie produkti skaistam, noturīgam make-up, ko varu ieteikt:
Tonālais krēms - Nr. 1. Makeup Forever HD (super fotogrāfijās), Chanel Lift Lumiere (ļoti labi sausai ādai), vēl var pieminēt Makeup Forever Face&Body (viegls līdz vidējs klājums), Makeup Forever MAT Velvet+ (taukainai ādai, ļoti sedzošs).
Pūderis - Makeup Forever smalkais HD pūderītis.
Korektors - zem acīm izgaismošanai Inglot zīmuļveida konsīleris, MUFE korektoru palete.
Sejas kontūrēšanai (tās tumšās ēnas, ko klāj zem vaigu kauliem, lai veidotu perfektu sejas formu u.c.) neaizstājama ir MUFE skulpturējošā palete, kur tumšais un gaišais tonis.
Vaigu sārtums līgavām dikti man patīk Too Faced - "Fard a Joues", rožaini bronzīgs, tāds satīna viegls klājums.
Ļoti, ļoti svarīga ir acu ēnu bāze, lai viss ēnojums nesaietu krunciņās - Too Faced Shadow Insuranse vai Coastal Scents acu bāze.
Acu ēnas - ļoti patīk Inglot ēnas, pigmentētas, noturīgas, labi klājas un kas īpaši svarīgi, daudz labu matētu toņu. Pati sev darbam esmu izveidojusi divas ēnu paletes (košie toņi un naturālie toņi) no 58 ēnām.
u.c. produkti..

Bet svarīgākais - pirms likt makeup labs mitrinošs sejas krēms. Mans iecienītākais ir Clinique Dramatically Different mouisturizing lotion.

Un, jā papildus noturībai speciālais Makeup Finishing spray no Skindinavia (USA), ko uzpūš uz sejas, kad makeup gatavs.

i
inita337 05.07.13. 22:32

Nu es saaku uztraukties, jo lai gan es izveeleejos sheit biezi labi piemineetu stilisti, vinja izmegjinaajumaa daudz ko no piemineetaa nelietoja un peecaak kad jautaaju par baazeem un korektories taa arii konkreetu atbildi nesaneemu. Taa kaa man ir problemaatiska aada, man likaas, ka buus vairaak nosegti nesmukumi. Un kopumaa man kaut kas nepatika, bet taa kaa citur izmeegjinaat nebija laika, tad nu paliku pie taad pashas un biju jau piemirsusi, jo paljaavos, ka kaazu dienaa parasti ir labaak un nav neviena slikta atsauksme. Tagad atkal esmu satraukusies, ja nu nebuus tik labi kaa gribeetos? Bet visas tikai pozitiivas atsauksmes...

Lemura 05.07.13. 23:57

Katrs makeup meistars strādā ar saviem iecienītiem/laika gaitā pārbaudītiem produktiem. Šie ir šī mani favorīti. Galvenais, kam pievērst uzmanību ir, lai tonālais krēms ir tiešām labs un, tā teik, "no augstā gala".

inita337 - ja šaubies par kaut ko, iesaku aprunāties vēlreiz ar meistari un pateikt, ka gribētos, lai problemātiskās vietas būtu vairāk nosegtas, nemanāmākas. Galvenais visu izrunāt!:)

Līgavas grimms ir tāds "āķīgs" - gribas, lai seja izskatītos nevainojami, bet tajā pašā ar iespējamo minimālo grima kārtu, jo kāzās nākas būtu dažādos gaismas apstākļos - gan spilgtā dienas gaismā, gan jau vakarā svinībās, kad pat varētu būt arī izteiksmīgāks makeup. Tad nu lūk, jāatrod tas zelta vidusceļš.
Ir dzirdēts, ka meistars uzliek pārāk spilgtu makeup ar atrunu, ka "bildēs izskatīsies labi", kas manuprāt nav pareizākā doma - līgavai jāizskatās labi gan fotogrāfijās, gan parastā dienas gaismā.

i
inita337 06.07.13. 00:27

Pilnīgi piekrītu par pēdējo teikumu un to, ka līgavas grimms ir āķīgs. :)
Paldies, kopumā Tu mani nomieināji.
Domāju, ka viss būs ok, vnk esmu satraukusies.
Un ticu un ceru, ka kāzu dienā rezultāts būs pa smuko.

a
anita_st 06.07.13. 12:20 | Kāzu datums: 27.07.2013

Es ari, kad savu izmeginajuma grimmu ieraudziju uz savas adas, uzreizi sapratu, ka vizazhiste man nepatik, jo adas problemas vispar nebija nosegtas, kaa ari grims jau pec 2h nebija redzams. Tonalais bija pilnibaa kaa iesucies adaa, kad ar vinu to izrunaju, vina mani vienalga nesaprata. (Zimols ari bija kosmetikai man nezinams) bet tad atradu vizazhisti, kas strada ar makeup forever- pilnigi cits rezultats. Aaada perfekta. Tapec ja ir iespeja vainu izrunaa ar vizasisti vai ari vnk binu nomaini. Jo ta ir Tava diena un Tev ir jaizskatas perfekti un galvenais jabut ari parliecinatai, ka tas uz tevis noturesies lidz vakaram.