FB Pixel
Ienākt / Reģistrēties
Šī tīmekļa vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un optimizētu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai. Lasīt vairāk

Kāzu plānošana

Jautā citiem un dalies savā pieredzē

Kāzu frizūras, make-up

DACE REVELINA - atsauksmes

S
Signe! 12.06.13. 12:37

Sveikas!
Vēlētos uzzināt kāda ir bijusi jūsu pieredze make up un frizūras ziņā ar Daci Reveliņu?

3 komentāri
Skatīt ziņojumus: Augoši Dilstoši
j
joolija 12.06.13. 15:09 | Kāzu datums: 06.07.2013

Esmu bijusi pagaidām tikai uz izmēģinājumu pie daces,bet man ļoti patika. Viņa būs man gan make up speciāliste,gan arī frizierīte kāzās :)

S
Signe! 14.06.13. 15:23

Jā man arī viņa rūpēsies par abām šīm lietām. Es pagaidām uztraucos vienīgi par to, lai frizūra turētos kārtīgi un visu vakaru, jo man ir diezgan nepakalusīgi mati. Kāda tev frizūra ir plānota un vai tev izmēģinājums turējās labi?

S
Sancis-Dancis 16.06.13. 00:07 | Kāzu datums: 27.07.2013

Arī es par savu meistari esmu izvēlējusies Daci (nejauši). Pagaidām varu sniegt atsauksmi par izmēģinājumu. Make up vēlejos dabiski neuzkrītošu un maigu. Vēlme tika veiksmīgi realizēta. Man uz pieres ir "gudrības" rieva, kura ik pa laikam liek satraukties (tas ir mans komplekss). Grims bija tāds, kas to vizuāli padarīja nemanāmu, neuzkrītošu.
Priekš manis bija liels pārbaudījums ļaut acis krāsot citam- nepieradušam grūti nemirkšķināt acis, asaras riešas. Bet likās, ka meistarei tas netraucēja, viņa tik ieteica, kā darīt, lai man pašai būtu vieglāk un tas līdzēja.
Runājot par frizūru... Tā tapa viegli un ātri (izvēlētā frizūra copveidīga ar pīni gar vienu sānu). Tika noskaidrots, ko es gribu/ negribu. Lai frizūra izskatītos akurāta un pabeigta, tika sekmīgi rasts viens pielāgots risinājums manam "negribu" (ar manu akceptu). Rezultāts priecēja. Frizūra turējās stingri un nemaz nedomāja jukt (un manas matu saknes jutās ļoti komfortabli- nesāpēja :D).
Īsumā: tiek iegūts akurāts, glīts rezultāts, saglabājot klienta "Es". Tiek augstu vērtēta komunikācija.