FB Pixel
Ienākt / Reģistrēties
Šī tīmekļa vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un optimizētu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai. Lasīt vairāk

Kāzu plānošana

Jautā citiem un dalies savā pieredzē

Kāzu frizūras, make-up

Cik ilgu laiku aizņem?

i
inita337 07.09.12. 11:28

Saprotu, ka tas var bút atkarígs no dazádiem faktoriem, bet man ir tehniskas dabas jautájums, cik ilgu laiku parasti apméram aiznem lígavas gatavosana (frizúra, meikaps, gérbsana) kázu rítá.?

Paldies! :)

17 komentāri
Skatīt ziņojumus: Augoši Dilstoši
MaziiC 07.09.12. 12:09 | Kāzu datums: 14.08.2012

Viss protams atkarīgs no firzūras, bet parasti variējas tā - apm 30 min celšanās un kafija un zobu tīrīšana, 2 stundas frizūra, 45 min apm make-up, 30 min ģērbšanās - bet nu labāk ar rezervi 30 min atlicināt fočēšanās - fotogrāfs fočē kā pucējas līgava. tātad - 4 stundas vajadzētu vismaz, ja nu vēl līgava no rīta iet dušā utt ;)
Ja velies, atsūti man savu e-pastu, nosūtīšu sava rīta programmu excel failā pa laikiem :P

i
inita337 07.09.12. 12:54

Maziic, paldies, bús labi tá pat.
Tu mani tikko satrieci gabalos, jo biju ceréjusi uz 2 h frizúra, meikaps, gérbsanás:
satin rullus vai ko nu vajag frizúras pamatam, (pus stunda), kamér rulli, tikmér meikaps (pus stunda), sataisa frizúru (pus stunda, jo man nebús plívura), gérbsanás (pus stunda, jo nav baigi sarezgítá kleita). Celsanás atseviski, protams. Nu maksimums 3 h kopá.
Vél káda pieredze? :)

Z
Zane&Mārtiņš 07.09.12. 13:17 | Kāzu datums: 09.07.2011

Parasti tikai make up un frizūra -2h.(līgavai bija lokaini mati un tad iepīta no tiem bize briekšpusē..pārējie atsprausti nedaudz un gari. matu garums ap pleciem un nav ļoti biezi.)
Man kā vedēj mātei vispār sataisīja pusotrā stundā-make up un frizura..ja sanaks velak nosutishu bildi.
Bet pa lielam rēķinot MaziiC ir taisniba ka 4 stundas aptuveni vajag , lai nebutu skrieshana. lai vel var arii lēnītēm iemalkot kādu šampi , vai rīta kafiju pirms taisīšanās. Un tad jau vēl kamēr filmē , fočē....ja nu kāds aizkavējas... :)

i
inita337 07.09.12. 14:45

Nu tad man vajadzés celties 7 no ríta.:D Par celsanos jau es nesatraucos, esmu círulis, bet fotográfu bija doma nemt no deviniem rítá... Bet tad jau es búsu +/- gatava.

A
Agny 07.09.12. 15:06 | Kāzu datums: 02.06.2012

Cēlos, mazgājos 0,5h stunda, frizūra un make up bija gatavs 1,5 h laikā (tas notika mājās), pusstundu ģērbos. Īsāk sakot 8os sākām un 11 biju pilnībā gatava.

P
Peerlite 07.09.12. 15:17 | Kāzu datums: 12.08.2012

cēlos pēc 8.00, friziere ieradās uz 9.00 - mati 2h (man gari biezi mati, pa nakti bija mīkstie ruļļi,jo zinu,ka lokšķēres nedod tik ātri vēlamo efektu, to uzzināju izmēģinājuma frizūrā), make up 40-60min
ģērbšanās 30-40min (pirmo reizi vilku zeķturus,labi,ka bija laiks mierīgi to izdarīt =D Tad atklājās,ka vēl nometu 4kg no pēdējās laikošanas, vajadzēja iešūt šur tur,labi,ka ģērba šuvēja )
plus pa vidam dažādi zvani - vai tas paņemts, vai tas ir ok, cik tālu tas un tas (pilnīgi atslēgties no tā nevar pucēšnaās laikā).
fotogrāfu aicināju tikai no make up. Jo ja diži gribi nobildēt frizūru procesā...nu var pietēlot,ka friziere pietur kādu loku un nobildēs tāpat.
man patika,ka bija kādas brīvas 30min līdz iziešanai no mājām. Tā ar draudzeni atvilkt elpu, pārrunāt galvenās vadlīnijas (viņa bija mana labā roka).

MaziiC 07.09.12. 15:29 | Kāzu datums: 14.08.2012

tas viss protams atkarīgs no visādiem apstākļiem - jo velāk ceremonija, jo laicigak un mierīgāk var sākt visu ;) ja agri no rīta - tad jāstrādā ašāk, operatīvāk, bez visādām kafijas pauzēm :D
Man personīgi - make-up aizņēma 30 min un frizūra apm 1 h - 45 taisīju, 15 spraudu sprādzītes :D bet taisīju pati sev ;) ģērbšanās aizņem parasti mazliet vairak laika kā plānots, jo palīgi kas ģērbj stresā jaucās un putrojas :D
brālim kāzās biju klāt 7:45 - un taisījāmies apm līdz 9:30, jo 10:40 jau bija dzimtsarakstu nodaļa. bet nu tas bija skriešus - jo matus vajadzēja princešlokās un make-up arī normāls, ne pa pliko :D pēc tam pusdienslaikā atlūzu un pagulēju 2 h kamēr šie vazājās apkārt fotosesijās :D

s
socerp 07.09.12. 16:07

Mana frizūra aizņēma ne vairāk kā 1h, make-up 45 min un ģērbšanās ~30min. Man jau liekas, ka ar 2,5h ir vairāk kā gana, bet, ja frizūrā baigie ruļļi utt., tad gan jau vairāk. Protams, ja ierēķina brokastis, duša, tad sanāk visas 3h.

Mona92 07.09.12. 16:17 | Kāzu datums: 18.08.2012

man bija sareikinatas 4 h teisisanai,bet reali bija pa isu nokaveju ceremoniju gandriz,braucot vel taisijos un pasa pedeja bridi ierados kur mus atri salaulaja, ojj bija skriesana nepajokam.. pat sampi nepaspeju ieraut pirms ceremonijas,un biju loti stresaina sakas panika..

i
inita337 07.09.12. 16:20

paldies visám par atbildém!
lokas neesmu paredzéjusi. drosi vien ar frizieri un grimma meiteném varés izrunát visu ieprieks, cik gará laiká vajadzétu ieklauties un ká to labi un organizatoriski izdarít bez garám kafijas pauzém, lai ieklautos max 3 h :)

Zhagatinja 08.09.12. 01:54 | Kāzu datums: 15.07.2011

man aiznjeema mati 1.5 h , make up 1 h , pavidu focheejoties , malkojot shampi , kleitu seeja 30 min

Lapsa2012 08.09.12. 03:46

Es esmu pa dzīvi lēna, cik tad man tas laiku aizņems 5h? Un man vēl patīk ilgi gulēt rītos, es noteikti laulāšos pēcpusdienā, ātrāk nu nekādīgi nesanāks :D

C
Chausiits 08.09.12. 12:33 | Kāzu datums: 11.08.2012

Nu, es domāju 3h var iekļauties (ar nosacījumu, ka frizieris un make-up nav vēl kaut kur pa pasauli jādzenā). Man friziere teica, ka vajag rēķināties uz 2h frizūrai, bet tikām galā ~ pusotrā stundā. Vairāk laika vajag, ja friziere nav īpaši veikla vai taisa kuģi uz galvas. :) Bet tam jau ir domāts izmēģinājums. Mus gan bija tikai mutisku konsultāciju, jo zināju, ka friziere laba. Grimms ir ~ uz 30/40 min. Protams, var gadīties arī kāda aizkavēšanās, ko vēlams ierēķināt. Man bija vienkārša kleita - kādās 20 min biju apģērbusies, zeķes, kurpes un rotas ieskaitot. Ja ir sarežģīta ģērbšanās, iesaku pirms tam ar ģērbēju patrenēties.
Mums piespiedu kārtā sanāca tā, ka no pamošanās līdz izbraukšanai bija 4h, no kurām daudz laika palika pāri. Make-up bija 8:30, pēc tam ģērbšanās, izbraukšana 10os. Fotogrāfs bija no 9iem - paspēja i krāsošanos, i ģērbšanos iemūžināt.

C
Chausiits 08.09.12. 12:35 | Kāzu datums: 11.08.2012

Piedošanu: "Mus gan bija tikai mutisku konsultāciju" --> "Mums gan bija tikai mutiska konsultācija"

Burvigaa 30.10.12. 12:12 | Kāzu datums: 13.07.2013

Man arī patīk ilgi pagulēt, bet domāju, ka kāzu rītā būšu agri augšā, ja vispār varēšu aizmigt :D Es par agru celšanos nudien nesatraucos ;)

O
Olga21 30.10.12. 14:26

Frizūra 1.5 st, make up - 30 min, ģerbšanās 20 min. Visu taisīju pati, neko nefotografēju, diezgan ātri.

C
Chikabi 05.03.13. 14:41

Frizūrai obligati atvēlējiet 2 stundas! Un meikaps 45min.- 1st.