FB Pixel
Ienākt / Reģistrēties
Šī tīmekļa vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un optimizētu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai. Lasīt vairāk

Kāzu plānošana

Jautā citiem un dalies savā pieredzē

Kāzu frizūras, make-up

Pieaudzētās skropstas- jā vai nē?

i
ilzish 03.08.12. 12:08

sveikas. man nekad nav bijušas pieaudzētās skropstas, bet uz kāzu dienu gribētos lai manas gaišās un smalkās skropstas tomēr ir smukākas.
lūdzu iesakiet kādu salonu, meistari, kas liek tā, lai pēc dienas visas skropstas neizkrīt, jo līdz šim meklējot atsauksmes neko labu neesmu ne par vienu meistari izlasījusi..

8 komentāri
Skatīt ziņojumus: Augoši Dilstoši
b
blond@ 03.08.12. 12:30

Es arī nezināju gribu vai nē. atradu labu meistarīti, uzliku kādu kaiku pirms kāzām un tagad iešu likt uz kāzām. Man patika un iesaku rī Tev. Tikai atrodi labu meistarīti jo citādi var būt visādi. Piem. Uzliks ārak lielas un būsi kā Mikipele, vai arī ja saliks par daudz līmi var dedzināt acis utt., vai sākties alerģija. Meklē kas labi taisa un izmēģii jau laiku pirms, lai saprastu kā pati jūties.

i
ilzish 03.08.12. 12:47

tur jau tā lieta ka man kāzas pēc 5 dienām.. jau iepriekš lūdzu, lai iesakiet meistares, konkrēti vārdu, uzvārdu, salonu kurā strādā..

K
KristīneK 03.08.12. 13:09 | Kāzu datums: 20.07.2012

Lai izdodas atrast meistari. Es varu ieteikt tikai Ventspilī :)

Es jau ziemā pamēģināju - ļoti patika! Un tad pirms kāzām arī pieaudzēju. Nerunājot par svētku dienu, arī ikdienā ir ļoti ērti! Var aizmirst par skropstu tušu vismaz uz 4 nedēļām (man vismaz turas). Un ja tā līmīte sākumā kož acīs, meistariem ir acu pilieni, kas novērsīs to.

kerija21 03.08.12. 13:45 | Kāzu datums: 21.05.2011

ja nav mēģināts iepriekš, es neiesaku riskēt un likt kāzu dienā. jo viena lieta ir jau šeit pieminētā organisma reakcija, bet otra lieta ir tā, ka ir cilvēki, kam vnk nepiestāv, pat ja ir izvēlēts pareizais garums. mana bijusī kursabiedrene ir meistarīte (tagad gan viņa nav LV), un kad viņa mācījās, tad viņa mums, visām kursa meitenēm, lika, trenējās. un viņai ļoti labi sanāca, bet viena meitene izskatījās tiešām slikti, lai gan skropstas pašas par sevi bija pieaudzētas labi.

man pašai kāzās bija pieaudzētās skropstiņas.

s
sabine28 03.08.12. 14:06 | Kāzu datums: 08.09.2012

Staigāju jau gadu ar skropstām, izskatās un jūtos perfekti, esmu atradusi lielisku meistari. Izskats ir ļoti dabīgs.Labi meistari ir dārgi, ja meklē lētos variantus, tad sanāk kā mikipelei.Varu iedot kontaktus, bet nezinu kā ar pierakstu viņai.Varbūt ārpus kārtas vari sarunāt.

*
*Agnese* 03.08.12. 15:03 | Kāzu datums: 21.07.2012

Iesaku Tev meistari Edīti Ābelīti! Paskaties www.skaistasskropstas.lv, tur arī atradīsi visu info.

i
ilzish 03.08.12. 15:07

sabine28 tad lūdzu arī uzraksti konkrēti kas ir tā tava lieliskā meistare..

s
sabine28 03.08.12. 16:08 | Kāzu datums: 08.09.2012

Uzrakstīju privāti