FB Pixel
Ienākt / Reģistrēties
Šī tīmekļa vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un optimizētu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai. Lasīt vairāk

Kāzu plānošana

Jautā citiem un dalies savā pieredzē

Kāzu frizūras, make-up

Make-up Daugavpils/ Latgale

n
n_vavere 06.06.12. 02:13

Lūdzu ieteikumus un atsauksmes par make-up meistariem Daugavpils apkārtnē vai Latgalē.
Interesē meistari, kas strādā ar profesionālo kosmētiku, netaisa šajā apkārtnē redzētās zilās acis un rozā lūpas, vai tik maigu, dabisku un neuzkrītošu pasteļtoņu grimu, ka kopējais skats arī ir tik pat „maigs, dabisks un neuzkrītošs, liegs, u.c. epiteti, kas standartā iet kopā ar jēdzienu līgavas make-up” (nekas personīgs :D). Esmu lasījusi pāris viedokļus, kur apgalvots, ka "laukos" labu servisu nav vērts meklēt, visi labie meistari koncentrējas ap galvaspilsētu, un nav vērts ietaupīt izmaksas, meklējot kaut ko tuvāk svinību vietai.
Protams, var sarunāt kādu Rīgas speciālistu, kurš izbrauks no Rīgas jau 3.00 naktī, ņemot 0.20 Ls/km (standarta ceļa tarifs ārpus Rīgas), kas turp – atpakaļ varētu sastādīt apmēram 100 Ls par 500 km. Plus vēl tīrās pakalpojuma izmaksas. Plus vēl tas apstāklis, ka meistars droši vien būs pārguris no tik tāla ceļa.
Saprotu, ka manas pārdomas aiziet galējībās, bet kur lai Daugavpilī meklē labu meistaru???
Vecās diskusijas esmu pārlasījusies krustu šķērsu, bet neko noderīgu neatradu.
Būšu pateicīga par ieteikumiem.

5 komentāri
Skatīt ziņojumus: Augoši Dilstoši
n
n_vavere 08.06.12. 12:14

Laikam man pārāk augstas prasības...
Kādus make-up meistarus izvēlējušās Daugavpils un tuvākās apkārtnes līgavas?

n
nanitinja 24.06.12. 18:31 | Kāzu datums: 24.07.2010

man bija meistarīte no Krāslavas

A
Aurina 26.06.12. 18:42

Man bija meistarīte no Preiļiem "Manikīru studijā". Pāris nedēļas pirms kāzām izmēģināju pie viņas grimmu, dienu pirms kāzām taisīju nadziņus un kāzu dienā jau pats meikaps. Meitene ļoti prasmīga. Pati dzīvoju Jelgavā un Jelgavā vēl neesmu atradusi tik prasmīgu meistarīti.

n
n_vavere 26.06.12. 18:59

Kādu kosmētiku meistare izmantoja, vai make-up bija noturīgs?

n
n_vavere 26.06.12. 19:01

Tāds pats jautājums :)
Kādu kosmētiku meistare izmantoja, un vai make-up bija noturīgs?
Meistare brauca uz Jelgavu, vai kāzas bija Latgalē? :)