FB Pixel
Ienākt / Reģistrēties
Šī tīmekļa vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un optimizētu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai. Lasīt vairāk

Kāzu plānošana

Jautā citiem un dalies savā pieredzē

Kāzu frizūras, make-up

Meikaps un frizūra Valmierā

d
dainjelis 07.05.12. 19:20

Meitenes iesakiet par saprātīgu cenu kādu salonu, kur varētu sevi sapucēties savā īpašajā dienā! Mana frizierīte nebūs LV tādēļ meklēju kādu citu.

5 komentāri
Skatīt ziņojumus: Augoši Dilstoši
k
kikimonc 07.05.12. 19:27

Sveika.
Posos teātra salonā - cits teātris. Gita ir vienkārši fantastisks kosmetologs un liek loti skaisti makeup un prasīja tikai 5ls. un izmantoju frizieres - vārdā laikam Jolanta pakalpojumus, un par frizūru - gaisīgiem ruļļiem, un mazu čupiņu/pacēlumu uz galvas pa 7ls. un ziediņus arī iesprauda. Tā kā viennozīmīgi iesaku! Visiem patika gan grims,gan frizūra.
Gita arī ieteica - ka konkrētajā salonā līgavām vislabākās lokas taisa viena frizierīte - diemžēl vārdu neatceros, (varbūt Gunita bija vārds), bet man vajadzīgajā dienā viņa nestrādāja.
Katrā ziņā Salonā Līga arī liek labus makeupus,bet tur cenas ir 15-20ls par to. un pie Gtias biju arī uz izmēģinajumu teātra salonā. Viennozīmīgi iesaku.

d
dainjelis 08.05.12. 12:40

Paldies kikimonc!Tiešām pārsteidzoši lēti. Noteikti mēģināšu pieteikties. Cerams, ka nebūs viss aizņemts.

k
kikimonc 08.05.12. 13:55

Gitai cenas ir tik zemas, jo viņas uzskats,kad gāju pierakstīties, ka vārds "kāzas" nedod tiesības pacelt cenu vismaz par 10ls augstāku, ja reāli, tas maksā lētāki.
Turklāt, pat nezinot cenas domāju iet pie viņas, un domāju, ka būs jārēķinas vismaz ar 20ls, bet redz kā var arī lēti tik cauri. Tiesa noteikti aizej aprunājies,kādas cenas kas un kā, jo man kāzas bija pagāsgada augustā, bet domāju ka cenas viņai nav tur mainījusās - jo viņai vienmēŗ viens un tas pats izcenojums apmēram. Nemainīgs gadiem.

z
zeltazivtiņa 21.05.12. 21:18

Varbut var uzrakstit kā sazināties ar šo salonu vai Gitu?

k
krishcha 22.05.12. 13:29 | Kāzu datums: 29.09.2012

Gita tiešām forša kosmetaloģe un cenas saprātīgas. Gitas tel. nr. esmu nozaudējusi bet vari zvanīt uz salonu 64224753.