FB Pixel

Prieks, ka vēlies ar mums sazināties! Stāsti, kas uz sirds, mēs vienmēr esam Tev gatavi palīdzēt!

Tēma*
Ziņojums*
Vārds*
E-pasts*
Tālrunis
captcha
  • PIEZĪMES
  • VĒSTULES

Jaunākais forumā

Kāzu frizūras, make-up

Frizieris + make-up Imantā, vai kas brauc pie klienta

LaimaZ
15.04.10. 13:32
Kāzu datums: 15.05.2010

Man līdz šim nav bijusi sadarbība ar konkrētu frizieri, arī make-up savā mūžā neesmu gājusi likt pie meistariem, tādēļ vēlos lūgt palīdzību - iesakiet kādu, kas brauc pie klienta un veido kāzu frizūras+ liek make-up. Man vajadzēs 15.maijā..., pirms tam gribu arī "testa" versiju...

Skatīt ziņojumus:
Liepiņass
19.04.10. 16:25
Kāzu datums: 06.08.2010
Mana meistarīte dzīvo Pārdaugavā.Gita Turka
topošā_Ozoliņa
15.04.10. 16:23
Kāzu datums: 07.08.2010
Jā, es arī esmu pieteikusies pie Aldijas, man viņu ieteica draudzene, domāju pirms kāzām aiziet uz izmēģinājumu, lai viņa varētu palīdzēt man saprast, kāda vēlētos izskatīties kāzās, ja skaistāka līgavas tēla radīšanai izdomāsim izmantot kādu aksesuāru, piemēram, diadēmu, tad man būs laiks to nopirkt.
jolly25
15.04.10. 15:55
Kāzu datums: 03.07.2009
No sirds iesaku fantastisku meistariiti, kura saposa arī mani - Aldija Rešķe !!! Neko pirms tam nemeeģinaaju, pilniibaa viņai uzticeejos un rezultaats bija satriecoshs!!! Viņa taisa gan frizuuru, gan make-up. Viņa dzīvo Pārdaugavā, tā ka līdz Imantai var ātri tikt, pie manis arī viņa ieradās agri no rīta, es dzīvoju netālu no Imantas.
bfly
15.04.10. 15:46
meistarīte/stiliste Dana 28315430, droši zvani un sarunā izmēģinājuma versiju :)