FB Pixel

Prieks, ka vēlies ar mums sazināties! Stāsti, kas uz sirds, mēs vienmēr esam Tev gatavi palīdzēt!

Tēma*
Ziņojums*
Vārds*
E-pasts*
Tālrunis
captcha
  • PIEZĪMES
  • VĒSTULES

Jaunākais forumā

Kāzu frizūras, make-up

Nagu dizains

Shuko
26.05.08. 09:19
Kāzu datums: 02.08.2008

Sveikas!
Man gribētos zināt, vai kāda manikīrīte varētu kaut ko šādu izpildīt??
Atradu internetā un ļoti ļoti iepatikās, bet mana meistarīte diemžēl atteica šādu mākslas darbu veidot!

Skatīt ziņojumus:
Shuko
02.06.08. 11:42
Sarunāju manikīri!! :) Mēģinās uztaisīt!
Ja neliek biezu gēla kārtu, tad it kā baigi biezajam nevajadzētu būt (tā meistarīte teica) un ļoti ļoti smalkai mežģīnei jābūt, bet tad jau manīs, tāpēc gribēju pamaēģināt tagad pirms kāzām uzlikt, un paskatīties kā būs!
aijochka
02.06.08. 11:35
Mana manikīrīte teica, ka ļoti biezs tas nags sanākšot, masīvs..bet-gaumes jaut[ājums
Shuko, man jau liekas, ka Tev jau nu gan nevajadzētu satraukties par izejmateriāliem!! Tiem ir jābūt jau manikīrei, jo viņas taču pasūta no saviem piegādātājiem. Man manikīre arī piedāvāja kaut ko līdzīgu izveidot un viņa parādīja dažādu krāsu šādus audumiņus, bet es gan atteicos. Man tomēr kaut ko citu gribētos.
Varbūt Tev vienkārši aiziet pie citas meistarītas un paineteresēties, jo, kā izskatās, te daudzām meitenēm manikīres piedāvā kaut ko tādu uzveidot un nedomāju, ka tur, kur Tu dzīvo ir tikai viena meistare! ;)
hainta
26.05.08. 21:11
Kāzu datums: 01.08.2008
oj, nu tie pirmie ir vnk super!!! Pieseivoju bilditi,paradishu savejai manikirei... redzes ko sii teiks
Shuko
26.05.08. 16:13
Lielākā problēma ir izejmateriāli, šādas nagu mežģīnes atradu tikai internetā, kas uz LV nesūta...
:(
Augustīne
26.05.08. 16:11
Kāzu datums: 30.05.2008
daži no pirmās un trešās bildes ir pavisam vienkārši uztaisāmi, ja vien pie rokas ir nepieciešamās izejmateriāli (piemēram, tills). pieļauju, ka arī mana manikīre tādus varētu uztaisīt, bet viņa arī nestrādā Rīgā.
amorita
26.05.08. 12:55
Ir dažādi manikīri,ir tādad kas taisa perfekti skaistus nadziņus,bet dizainu ziņā nepārāk.
Mana manikīre tādus viennozīmīgi uztaisītu(nav Rīga), man pašai tagad ir ar tīkliņu iestrādāti nadziņi (nevis virsū audumiņš,bet gan gēlā iekšā). Otrajā bildē varbūt nedaudz par daudz viskautkā,un domāju ka pērlītes varētu ķerties.
amnesia
26.05.08. 09:27
Kāzu datums: 23.08.2008
otrie gan kā uz bērēm :P

varbū ieliec bildes kādā attiecīgā manikīru forumā, gan jau pateiks tev uzreiz normālas atbildes, varbūt kāda uzņemsies ...
calis.lv
draugiem.lv
Shuko
26.05.08. 09:20
otrai dienai arī atradu, bet kāzu nakti taču nesēdēs pie manikīres :))
bet skaisti...
Shuko
26.05.08. 09:20
vai šādus