FB Pixel
Ienākt / Reģistrēties
Šī tīmekļa vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un optimizētu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai. Lasīt vairāk

Kāzu plānošana

Jautā citiem un dalies savā pieredzē

Kāzu frizūras, make-up

Baltāki zobi mājas apstākļos

m
mincite*** 14.03.08. 11:51 | Kāzu datums: 02.08.2008

Sveiki metenes! kamēr ir laiks līdz kāzām izdomāju pameģināt dabūt savu zobu baltāko toni bez zobārsta pakalpojumiem. Sakiet lūdzu vai ir kādas arī mājas metodes? Piemēram, dzirdēju ka no citroniem paliek balti zobi... bet vai taisnība?

20 komentāri
Skatīt ziņojumus: Augoši Dilstoši
A
AgyPinky 08.12.20. 11:28 | Kāzu datums: 31.07.2021

Sveikas, 

es šobrīd balinu ar kapēm, šīs ir veidotas tieši man pie zobārsta, pirmajās reizēs zobi bija mazliet jūtīgi, bet tagad ir ok. 

P
Peecha 06.12.20. 21:52 | Kāzu datums: 15.06.2021

Man ir ļoti jutīgi zobi, tāpēc meklēju kādu zobu balināšanas līdzekli, kas nesatur ūdeņraža peroksīdu, jo tas esot vainīgs pie zobu jutīguma un pat varot nodarīt kaitējumu smaganām. Atradu interneta veikalu - smaida fabrika, kas piedāvā mājas zobu balināšanas līdzekļus bez peroksīda un esmu ļoti apmierināts ar rezultātiem ~3 toņus gaišāki zobi bez jutīguma un sāpēm.

Natana 21.06.08. 01:29 | Kāzu datums: 16.05.2002

esmu izbalinājusi savus zobus ar "AmericanSmile" un esmu ļoti apmierināta. Tās ir kkādas plāksnes uz zobiem, kas darbojās pēc lāzera principa. Nav tik kaitīgas - personīgi man zobi kļuva drusku jūtīgi programmas laikā, bet ir labi. 

a
agnesika 12.06.08. 09:51 | Kāzu datums: 16.08.2008

es arii nopirku supersmile zobu pastu un vēl arī tādu pašu balinošu mutes skalojamo līdzekli. Lietoju mazāk kā nedēļu, bet liekas, ka rezultāts ir!!! :))) pirku stockman. tur arī vēl bija visādi citādi zobu kopšanas līdzekļi tieši no supersmile- pat košļājamās gumijas. domaaju ka pamēgjināšu vēl kaut ko no tās pašas seerijas.

12.06.08. 00:35

Man vislabākie rezultāti ir lietojot supersmile zobupastu!>>> Lietojot Lacalut un President rezultātus nemanīju:(-ta kā laikam katram savs....Pirms 2 gadiem esmu zobus balinājusi arī salonā, bet efekts bij īslaicīgs-tikai kādu pus gadu:(

Knope 10.06.08. 12:16 | Kāzu datums: 26.07.2008

Viennozīmīgi Supersmile pasta un + akselators (kopā divas tūbiņas). pasūtam no ebay. Bet ir arī Kolonnā un pēdējā laikā arī Drogās redzēts. Mazais komplekta iepakojums ap 18ls Kolonnā (pietiek pusotram, diviem mēnešiem, jo jālieto zirņa izmēra deva, katrā reizē). Zobu suka man arī ļoti viņiem patīk, laikam uz 5ls Latvijā maksā. Pirms diviem gadiem atklājām Supersmile produkciju, to vien lietojam:) Higiēnistam pēdējo reizi darbs bija pavisam maz, balināt nevajadzēja un arī aplikums praktiski nebija veidojies. Pirmie rezultāti man bija aptuveni nedēļas laikā - pazuda pigmentācija, un kļuva smuki viendabīgā tonī. Pēc tam soli pa solim tonis paliek gaišāks. Bet protams tikai līdz savam dabīgajam tonim.

a
amnesia 10.06.08. 11:48 | Kāzu datums: 23.08.2008

domāju, ka katrā normālā zobārstniecības kabinetā piedāvā šo pakalpojumu, tikai jautājums par cenām ...
zobārstei teicu, ka gribu pabalināt, lūdzu pastāstīt par iespējām
bet, ja tu zini, ka vēlies tieši šo veidu, tad tā arī saki, ka vēlies balinā zobus, esi dzirdēusi par balināšanu mājās .. gan jau tev zobārsts pateiks un pastāstīs, kas un kā
var taču arī pa telefonu jau piesakoties painteresēties, vai tavam zobārstam ir šis pakalpojums

par pastu arī sīkāk nepastāstīšu, kādu zobāste piedāvāja, tadu lietojam, bet zinu, ka ir dažādu firmu .. ja ļoti gribās, var jau netā palasīies, painteresēties kas un kā
jebkurā gadījumā, to balinošo pastu varēja nopirkt uz vietas pie zobāstes

oga_saldaa 10.06.08. 11:40 | Kāzu datums: 28.02.2009

A kā tas viss notiek? Man vnk iet pie zobārsta un teikt, man vajag kapītes zobiem? :) Un kas tā tieši par pastu? Ja nav noslēpums, kuru zobārstu jūs apmeklējat?

M
Maijuks 10.06.08. 11:13 | Kāzu datums: 07.06.2008

Es palietoju President, melnajā iepakojumā, kolēģīte smējusies, ka laikam pie zobārsta balinājusi zobus, jo izskatījās ļoti balti.

a
amnesia 10.06.08. 10:52 | Kāzu datums: 23.08.2008

Zobārste ieteica lietot Blanx balto zobupastu (to jau ilgstoši lietojam) nopērkams sky, nezinu par drogām uc vietam, maksā kaut kur 5-6Ls, godīgi sakot neatceros cik tieši
bet nu - ļoti balti nepaliek, dzeltenāki arī nē
draudzene teica, ka lietojot sensodain baltinošo, esot jūtams efekts .. bet viņai jau no dabas balti zobi
vēl mēģinājām Supersmile, bet efektu neredzējām ne viens ne otrs ...
pie tam vīnus, kafijas kolas nedzeram un nesmēķējam arīdzen ...

tā nu mēs abi sākām balināšanu mājas apstākļos ar kapītēm
izmaksas, ja kādu interesē:
kapīte augšējiem un apakšējiem zobiem=60LVL (taisa zobārsts pēc individuāla pasūījuma/nospieduma)
balinošā pasta 10x aptuveni 20LVL
balināšana notiek iespiežot balinošo pastu kapītē un kapīti uzliekot uz zobiem uz visu nakti, balināšana katru otro nakti, jo katru nakti liekot, zobi var palikt ļoti jūtīgi, mēs abi jūtīgumu jūtam tāpat, uz kādām pāris stundām, pēc kapīšu izņemšanas no rīta
šobrīd esam ielikuši 4 reizes, es laikam vēl vienu likšu, bet vairāk nea, jo negribu pārbalināt, gribu, lai dabīgs izskats
vīrietim gan vēl jāpaliek visas desmit reizes, jo viņam sākumā bija dzeltenāki zobi nekā man

vispār ar šo metodi var diezgan ātri un samēā nedārgi dabūt patiešām baltus zobus ...
skaidrs, ka jebkura balināšana tomē vairāk vai mazāk bojā zobus ... tas nu jāatzīst,bet šis variants tomē labāķs, nekā salonos pusstundas laikā iegūtais ...

Noelle 10.06.08. 10:40 | Kāzu datums: 19.07.2014

Laicinu atpakal pameginaju aptieka nopirkt balinoso zobu pastu "Yotuel", efekts bija tiesam labs, tacu vairs so zobupastu neesmu nekur redzejusi (kaut gan pirku vinju pirms aptuveni pus gada tikai). Tagad pameginaju "Supersmile"...drausmigi darga jau ir, bet ari labs rezultats, tikai - atkal jau, jaskatas ar tiem krasainajiem edieniem un dzerieniem...

Noksi 10.06.08. 10:26 | Kāzu datums: 08.08.2008

Lietoju to Lacalut pastu kādus 2 mēnešus - nu zobi palika nedaudz baltāki, bet neteiktu, ka kaut kāds spīdošs efekts būtu :) (kafiju, tēju dzeru ļoti reti un nesmeķēju) Droši vien kā kuram tie visi līdzekļi...

kristine 21.03.08. 22:40 | Kāzu datums: 08.08.2008

no mammuča zinu, ka (ekstrēms pasāciens), zobus var izbalināt ar sodu, kurā iepilināts citrona sulas pilītes.. uz marlīti un jāpaberž zobiņi..
aizrauties ar to nevajadzētu, kaitē emālijai pie regulāras lietošas.. īpaši tiem, kam jūtīgi zobiņi..

liilu 19.03.08. 14:55 | Kāzu datums: 02.08.2008

Saka jau ka ar tām balinošajām zobupastām nevajag aizrauties, jo tās kaitē zobiņu emalijai... To pašu Lacalut White iesaka lietot pārmaiņus ar kādu citu maigāku zobu pastiņu!!!
PS. Drogās tagad šai zobu pastai ir atlaide no Ls 2.95 uz 1.95!

T
Taube 19.03.08. 14:31 | Kāzu datums: 28.06.2008

Man pedeja laika no zaljas tejas saka palikt plekjaini un dzelteni zobi. Saku lietot blanx zobu pastu smekjetajiem un kafijas dzerajiem (kaut nedzeru kafiju un nesmekjeju) un zobi paliek baltaki. Domaju tirot vismaz divas reizes diena bus smuki zobi!

Mandoline 19.03.08. 13:36 | Kāzu datums: 16.08.2008

Es savukārt tagad nolēmu zimēģināl LACALUT balinošu zobu pastu ;) Esmu apmierināta ;) Zobi tiešām ir kļuvuši baltāki, kaut arī nesen sāku lietot.

d
denss 19.03.08. 10:06

Lai cik tas dīvaini nebūtu inlY ir taisnība par oglīti! Esmu redzējusi efektu, pati gan mēģinājusi neesmu.

i
inly 14.03.08. 14:52

Skolā mums bioloģijas skolotāja stāstīja, ka zobus var balināt arī ar melno oglīti - ierīvē zobos, pēc tam kādas 10 min jāpatur un jāmazgā nost... nu nez cik tas ir reāli...

Liene84 14.03.08. 14:36 | Kāzu datums: 22.09.2007

pa tv tak rāda vienu reklāmu, kas tieši saistīta ar zobiem un kāzām! :D
joks :D

reku te http://www.precos.lv/forum/?bid=5908&pid=301382 iepriekš tika apspriests, kā tikt pie baltākiem zobiem

p
pekainite 14.03.08. 13:14

Esmu mēģinājusi tikai Crest White Strips. Tās ir vienreizējas plāksnītes ar balinošu gēlu, pakā bija 56 plāksnītes, paredzētas 14 dienām, jāuzliek uz 30min no rīta un vakarā uz augšējiem un apakšējiem zobiem. Nezinu vai LV var nopirkt, man bija no ASV. Lietojām 3 draudzenes, efekts acīmredzams bija visām. Pēc tam, lai saglabātu ilgāk efektu, jāskatās ar krāsainiem ēdieniem/ dzērieniem- kafija, melnā tēja, sarkanvīns, burkāni, beites utt.