FB Pixel
Ienākt / Reģistrēties
Šī tīmekļa vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un optimizētu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai. Lasīt vairāk

Kāzu plānošana

Jautā citiem un dalies savā pieredzē

Kāzu frizūras, make-up

Iedegums

zwaigzniite88 11.06.20. 12:52

Sveikas līgaviņas!

Man kāzas tikai nākamvasar, bet jau tagad satraucos par tādu lietu kā iedegums  - man topošais vīrs var pastāvēt saulē 2 min un būs brūns kā šokolāde.... es kā pusrudais cilvēks negribu viņam blakus izskatīties bāla kā līķis... šogad jau vairāk pasauļojoties,saprotu,ka neiedegu vienmērīgi...to to jau tā kā zināju, bet arī šogad apstiprināju... kakls raibs, dekoltē sarkans utt

ko darīt? vai nākamo vasar, līdz kāzām saulē nerādīties un iet uz solāriju? vai pirms kāzām uzpūst iedegumu? un kā ar to pūšmo..nedaudz biedē... ja noiet kas greizi un tur viss diezgan sarežģīti izklausās... help

6 komentāri
Skatīt ziņojumus: Augoši Dilstoši
zwaigzniite88 Vakar 22:57

Paldies :)

kena77 24.07.20. 11:49 | Kāzu datums: 15.08.2020

Paldies!

M
Madzulis 24.07.20. 10:44 | Kāzu datums: 17.12.2021

Esmu dzirdējusi ka daudzas meitenes sūdzās, ka nāk ar pleķiem nost bet man kaut kā paveicās un tiešām ļoti vienmērīgi viss nogāja, pati pat brīnījos, jo vispār esmu sausas ādas īpašniece. Tomēr lai nebūtu vilšanās īpašajā dienā, iesaku to iezmēģināt jau pirms kāzām :) 

kena77 23.07.20. 13:08 | Kāzu datums: 15.08.2020

Kā bija pēc spray tan? Nāca nost ar pleķiem? 

r
rutuxs 20.07.20. 11:12 | Kāzu datums: 20.02.1993

Llīgavai aristrokrātiskais bālums. Līgavainis brūns. Kur probļema? Aristokrāte precas ar lauku puisi.

M
Madzulis 08.07.20. 14:31 | Kāzu datums: 17.12.2021

Es nesen mēģināju Mii Cosmetics spray tan (sastāvs veidots no dabīgajiem minerāliem līdz ar to aro ādu). Biju ļoti apmierināta un pilnīgi noteikti izmantošu šo opciju nakošgad pirms savām kāzām. Pleķi nebija un iedegums nepārspīlēts. Taisīju Rīgā salonā Hair and beauty salon ELITE pie meistartes Lindas, viss ķermenis 20eur. Meistarīte ļoti rūpīgi apstrādā elkoņus, ceļgalus utt. lai neveidotos pleķi, kas mana gadījuma ir ļoti būtiski jo ir sausa āda.