FB Pixel
e-veikals Ienākt / Reģistrēties
Šī tīmekļa vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un optimizētu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai. Lasīt vairāk

Kāzu plānošana

Jautā citiem un dalies savā pieredzē

Kāzu frizūras, make-up

Līgava bez make-up?

R
Ritra 03.09.18. 14:50 | Kāzu datums: 28.12.2017

Sveiki! Pēc mēneša plānojas mūsu skaistā diena. Un šobrīd esmu nonākusi pie mulsinoša jautājuma par make-up. Savā ikdienā un arī svētkos uz sejas nelietoju pilnīgi neko. Manā plauktiņā ir tikai mitrinošais krēms. Pēdējo reizi acu tušu lietoju 15 gadus atpakaļ, kad vēl biju pusaudze. Tomēr šobrīd gan lasot info internetā, gan no apkārtējiem tuviniekiem sāku izjust spiedienu, ka kāzās jau nu gan vajadzētu uzkrāsoties. Ka tādā princeškleitā kā man piedienas arī perfekta sejiņa... Ka fotogrāfijās būšot visas nepilnības redzamas pat vairāk kā dzīvē, un foto būšot neizteiksmīgi.... Nezinu, ko iesākt. Negribu justies nedabīgi, jo pie make-up neesmu pieradusi, bet gribu skaistus foto (mums būs profesionāls fotogrāfs un fotosesija). Ko Jūs domājat par līgavu bez make-up? Varbūt kāda pieredze? Kāda, kura labākajā gadījumā tikai skropstas uzkrāsoja? Kā ar bildēm pēc tam? Tiešām tik traki?

5 komentāri
Skatīt ziņojumus: Augoši Dilstoši
eifeleprecos 03.09.18. 17:42 | Kāzu datums: 18.08.2018

Arī es esmu tāda, kura ikdienā nekrāsojas. Bet uz kāzām man bija make-up. Vizāžistei prasīju, lai ir pēc iespējas dabīgi, bet izteiksmīgi. Viņai tas izdevās. Tonālā krēma principā nebija, tikai viegls BB tipa krēmiņš. Viss grims balstījās uz acu izcelšanu. Biju pieaudzējusi skropstiņas (bet ne dikti biezas un garas). Izskatījās dabīgi,skaisti un izteiksmīgi. 

Fotogrāfijās "apēd" grimu, bet galīgi bez īsti labi neizskatās, pat jebkur TV pirms intervijām u.tml. nogrimmē kaut minimāli, lai nespīdētu āda un nebūtu izgaismotas vietas uz sejas attēlā..

R
Ritra 03.09.18. 19:22 | Kāzu datums: 28.12.2017

Un tas grims ir izturīgs? Ja nu man sanāks aiz laimes apraudāties.

E
Ehz_forshaa 03.09.18. 22:35

Es arī ikdienā lietoju ļooooti minimāli, tikai skropstu tušu un retu reizi pūderi, bet uz kāzām viss bija :) Pavisam nedaudz izlīdzinošs krēmiņš, pūderis, vieglas (gaišas, persiku toņu) acu ēnas un skropstu tuša. 
Ja grims ir kvalitatīvi uzklāts, tas ir izturīgs! Man vēl otrajā dienā viss izskatījās svaigi!

Lai mierīgāks prāts, iesaku uztaisīt izmēģinājuma make-up. Man tādi bija veseli trīs, kamēr atradu to meistari, kas saprata, ko vēlos utt ;) Bildes sanāca ļoti skaistas! 

Un starp citu, ļoti bieži arī vīriešiem liek pūderi kāzās un ne tikai, lai bildē seja nespīd un viss ir skaisti!

l
leksy 04.09.18. 10:46 | Kāzu datums: 26.07.2019

Domāju, ka grims ir nepieciešams - tagad make up māksliniekiem ar visādiem jauniem produktiem ir iespējas uzlikt ļoti svaigu un dabisku grimu. Turklāt bāze un fiskatora sprejs palīdzēs noturēties visas dienas garumā un vēl mazliet. :) Dabisks grims koptēlā pie kāzu kleitas būs tikai ideāls koptēla papildinājums, un bauda gan fotogrāfa acīm, gan viesiem. :)

eifeleprecos 04.09.18. 12:22 | Kāzu datums: 18.08.2018

Grims bija izturīgs. Gan laimes asaras izturēja, gan vēl nākamo dienu...