FB Pixel
Ienākt / Reģistrēties
Šī tīmekļa vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un optimizētu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai. Lasīt vairāk

Kāzu plānošana

Jautā citiem un dalies savā pieredzē

Kāzu frizūras, make-up

Vai kāda ir taisijusi /taisīs pati sev kāzu make up?

feerbijs 13.09.17. 11:42 | Kāzu datums: 05.12.2014

Man liela bēda, biju pie meistariem, sakrāsoja mani galīgi ču-čuu, 2x... katrs izmēģinājums maksā 35 - tapēc velreiz nemēģināšu, bet arī uzticēties netaisos ... beigās nolēmu, krāsoties pati..neesmu tik neglita, lai butu kas baigi jalabo, un krāsojos ikdienā, tapēc domāju, likt pati sev make up... ko domājat? 

3 komentāri
Skatīt ziņojumus: Augoši Dilstoši
k
katiens 15.09.17. 16:51 | Kāzu datums: 04.08.2018

Biju apņēmības pilna to darīt pati (jo esmu vizāžiste), bet nolēmu, ka tomēr nē. Man jau tā būs stresa tik daudz, ka maz nešķiet. Ja pati sev esi nolēmusi taisīt meikapu, tad tiešām izmēģini visu laicīgi, nevis kāzu dienā eksperimentē. Iesaku arī iegādāties meikapa fiksatorus, kas padarīs noturīgāku Tavu meikapu. Man pašai ir no Kryolane. Kosmētikas mazajā maciņā kāzu dienā ieliec arī caurspīdīgo pūderi, kā arī pretspīduma salvetes (tās arī var par lētām naudām nopirkt Drogās). Pūderis un salvetes noderēs pret spīdumu, lai seja neizskatās bildēs kā taukaina. :) Savukārt lūpu krāsai noturība būs labāka, ja sākumā lūpas nopūderēsi, bet tad iezīmēsi ar lūpu zīmuli kontūru (tam labāk jābūt vienā tonī ar lūpu krāsu/lūpu laku). Ar lūpu zīmuli iezīmē ne tikai kontūru apkārt lūpām, bet arī visu lūpu iekšpusīti sakrāso, bet pēc tam liec lūpu krāsu/lūpu laku. Lūpu lakas ir nedaudz noturīgākas par lūpu krāsām. Tie īsumā būs tādi mazie knifiņi skaistajā dienā. Protams, nevar aizmirst par sejas mitrināšanu pirms kāzām...

Z
Zandiina 16.09.17. 15:40 | Kāzu datums: 09.09.2017

Pēc pieredzes saku, ka pašai savā kāzu dienā vajag uzņemties pēc iespējas mazāk darba, arī pašai sevi krāsot nevajadzētu, jo mazums, kas nesanāk un tad jāraud. Stress un uztraukums tomēr dara savu.

Ja nu Tu pārdomā, tad es noteikti iesaku Paulu Timermani. Vņa bija manā vecmeitu ballītē un manā kāzu dienā krāsoja gan mani, gan vedējmāti, gan mammu. Un mēs neviena neesam vīlušās ne mazliet, tieši otrādi - ļoti apmierinātas. Ja vēlies, varu nosūtīt privāti info par cenām. :)

E
Ehz_forshaa 20.09.17. 16:35

Piekrītu meitenēm, kas saka, ka nevajag pašai uzņemties... Tajā dienā jau tāpat ir stress par visu, lai visu paspētu, lai viss būtu perfekti. Kamēr mani pucēja - tas bija laiks, kad varēju pasēdēt un pārdomāt visu.. + tik un tā nemitīgi zvanīja telefons utt. Ja būtu pašai jākrāsojas, noteikti būtu nekāa :D