FB Pixel
Ienākt / Reģistrēties
Šī tīmekļa vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un optimizētu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai. Lasīt vairāk

Kāzu plānošana

Jautā citiem un dalies savā pieredzē

Kāzu frizūras, make-up

Izmēğinājuma make up un frizūra-Vai vajag?

S
Sisi.precas 01.04.17. 22:49 | Kāzu datums: 18.08.2017

Līgaviņas, jūs pirma lielās dienas iesiet uz izmēğinājumu make up un frizūrai? Vai to vajag? Zinu ka daudzas iet. Tas lai būtu 100% pārliecināta ko sagaidīt no meistara?

20 komentāri
Skatīt ziņojumus: Augoši Dilstoši
minka5g 02.04.17. 11:06 | Kāzu datums: 19.08.2017

Jā, es iešu. Man būs izmēģinājuma make up, par frizūru tikai izrunāsim, parādīšu bildes, jo man frizūra nebūs no tām sarežģītajām. Make up es taisīšu, jo gribu redzēt kā izskatīsies un kāda būs noturība.
Turklāt tiekoties ar meistaru bez steigas var visu izrunāt un tā, kāzu dienu lielā runāšana nesanāks.

P
PavasaraLīgava 03.04.17. 11:21 | Kāzu datums: 20.05.2017

Es no sākuma domāju, ka izmēģinājumu netaisīšu. Domāju, kas tad tur var nesanākt. :D Bet kad tā diena nāk tuvāk, gribas visu perfekti, tad izdomāju, ka gribu izmēģināt frizūru. Lai zinātu, vai izvēlētā frizūra man tiešām piestāv, jo ne visiem viss izskatās perfekti. :/ Tad nu izdomāju, ka frizūru izmēģināt vajag. Kaut vismaz, lai meitene tiešām 100% zin, ko un kā es vēlos. Negribētos savā īpašajā dienā nepatīkamus pārsteigumus un lieku stresu, :)

E
Ehz_forshaa 04.04.17. 11:20

Meitenes, no savas pieredzes - OBLIGĀTI taisiet izmēģinājuma make-up! Es ar sākumā uztcējos meistares bildēm, bet sirds bija nemierīga un tomēr 2 nedēļas pirms ceremonijas aizbraucu 100 km pie viņas uz mājām. Izmēģinājuma make-up bija šausmīgs!! Ne tas, ko gribēju, vnk fui. Ja gribat, privāti varu nosūtīt bildes, lai saprastu par ko ir runa :D 

k
kateland 04.04.17. 13:39 | Kāzu datums: 29.07.2017

Es iešu uz izmēģinājuma make-up, par frizūru domāju, ka arī iešu, jo man friziere un make-up ir viena meistare. It kā eju pie viņas visu laiku, bet tik un tā gribas redzēt, ka izskatās iedomātais.

minka5g 04.04.17. 16:34 | Kāzu datums: 19.08.2017

Ehz_forshaa!! Tu mani sabaidīji. Atsūti, lūdzu!
Un ko darīji, kad uztaisīja izmēģinājuma make up? Ko meistare? Kāds make up bija kāzās?

Pavels_santa 05.04.17. 13:20 | Kāzu datums: 15.08.2010

Noteikti nepieciešams izmēģinājums!!! :)

S
Sisi.precas 05.04.17. 13:40 | Kāzu datums: 18.08.2017

Mani arī Ehz_forshaa sabaidīja. Nevarēju izlemt vai vajag to izmēģinājumu, bet tagad laikam būsiet mani pārliecinājušas ka vajag. Gaidīšu bildi no Ehz_forshaa :)

P
PavasaraLīgava 05.04.17. 15:45 | Kāzu datums: 20.05.2017

Ehz_forshaa tu mani arī sabaidiji. Gribu bildi redzēt! 

B
Bamboocha 05.04.17. 16:41

Arī es piekrītu Ehz_forshaa. 
Biju rezervējusi jau meistarīti,bet tad kaut kāds nemiers dīdīja, tāpēc nolēmu tomēr aiziet uz izmēģinājuma make up un izmēģinājuma frizūru. Meitene strādāja ļoti lēni, frizūra sanāca nekāda, visu laiku atrunājās ar to, ka tagad taisa tik tādu nelielu ieskatu, ka īstajā dienā būšot viss kārtībā. Make ups bija skaists, bet tā nebiju es, un pārāk smagnējs bija priekš manis. Tāpēc es samkelēju citu meiteni, un arī pie viņas gāju uz izmēģinājumu, un biju apmierināta ar gala rezultātu. 

Konkrēti nevēlos minēt, kas tā bija par meistari primajā reizē, bet ļoti zināma un iecienīta. 
Ja tomēr kādai ir interese, arī man ir saglabājušās bildes no 1x. 

E
Ehz_forshaa 07.04.17. 15:42

Nu pierunājāt :D Tātad 1. bilde - šis bija pirmais variants, ko man uztaisīja vienā no kāzu izstādēm un ko rādīju meistarei kā vēlamo. 
2. bilde - jau labotais variants, ko uztaisīja meistare izmēģinājumā (pirmais bija ar lillā acu ēnām).
3. bilde - vēlreiz labots variants, kad sāku izrādīt totālu nepatiku... Bet tik un tā... Jums patīk? :D 

S
Sisi.precas 07.04.17. 21:52 | Kāzu datums: 18.08.2017

Neesmu nekāda make up eksperte, bet man šķiet 2. Bildē tas meikaps ir neprofesionāls. Nu galu galā, ja esi vizāžists, tad kaut vai ēnas jāmāk sapludināt vienādi abām acīm (man kā cilvēkam, kurš ar mākslu ir uz "TU" tas diezgan krīt acīs). Make up speciālista vārdu studijā :)

Z
Zzaannee 07.04.17. 22:02 | Kāzu datums: 15.07.2017

Salīdzinot pirmo bildi ar otro un trešo liekas, ka ir divi dažādi cilvēki ,  trešajā bildē vizmaz nav tās dullās lūpas un acu ēnas :D bet tonālais gan tā pat. Varbūt vienkārši meitene nav uzlikusi kkādu grimma bāzi, jo bildēs āda krasi atšķiras.

minka5g 09.04.17. 16:17 | Kāzu datums: 19.08.2017

Neesmu speciāliste, bet pēdējie divi ir šausmīgi, man arī nepatiktu tāds make up.
Es iešu uz izmēģinājuma make up, bet tagad sāku domāt , kā man meistarei izstāstīt ko es vēlos, jo šobrīd ir tā, ka es nezinu ko vēlos :D Skatīties pinterest ??
Kā jūs izdomājāt savu make up? Kur smēlāties idejas?

Z
Zzaannee 09.04.17. 16:27 | Kāzu datums: 15.07.2017

minka5g - Vecais labais pinterest :D

E
Ehz_forshaa 09.04.17. 23:23

hee..
Zzaannee - tur bija grimma bāze, tik problēma man šķiet tajā, ka netika izmantota kvalitatīva kosmētika. Un parādot šīs bildes citiem, daudziem rodas priekšstats, ka divi dažādi cilvēki :D Bet realitātē viens un pie tam viena mēneša ietvaros.

minka5g - pirmajai meistarei pateicu, kādā krāsā plānojas kāzas, kāda būs kleita, kādu aptuveni frizūru vēlos un ko noteikti nevēlos make-up. Ieraugot sevi, sapratu, ka IR :) Un pie pārējām jau devos ar konkrētā bildēm. Bet nu redz kā... tomēr ne vienmēr visi spēj nolasīt no bildēm :D

B
Bebris 10.04.17. 13:53 | Kāzu datums: 17.09.2016

Izmēģinājumu jātaisa obligāti. Gan meistars roku piešaus, gan pašam viss skaidrs. 

k
katiens 13.04.17. 01:52 | Kāzu datums: 04.08.2018

Kā vizāžiste varu teikt, ka vajag un obligāti (tas nav tāpēc, ka es lobēju savas jomas pārstāvjus). Tikai tā varēs saprast, kas labāk izskatās, piestāv vai nepiestāv. Lai kāzu dienā nav vilšanās. 

S
Sisi.precas 13.04.17. 14:07 | Kāzu datums: 18.08.2017

Varbūt muļķīgs jautājums, bet tomēr..

katiens, ja piemēram, izmēģinājuma dienā vizāžiste uztaisa make up un saprotu, ka nebūs, vai tad man ir jāmaksā par citu make up izmēģinājumu (tajā pašā dienā protams)? 

E
Ehz_forshaa 13.04.17. 16:42

Sisi.precas 
nu es piemēram nemaksāju, acis man pārkrāsoja 3x. (samaksāju kā par vienu - 20 eur)

S
Sisi.precas 13.04.17. 22:23 | Kāzu datums: 18.08.2017

Ehz_forshaa tas protams, būtu loğiski.