FB Pixel
Ienākt / Reģistrēties
Šī tīmekļa vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un optimizētu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai. Lasīt vairāk

Kāzu plānošana

Jautā citiem un dalies savā pieredzē

Kāzu frizūras, make-up

Visforšākā make up un frizūras meistarīte Jolanta Salaka

inesiiteg 08.10.15. 00:30 | Kāzu datums: 15.08.2015

Labdien, līgaviņas.
Vēlējos sniegt atsauksmi par savu make up un frizūras meistarīti, jo tas varbūt palīdzēs arī Jums izvēlēties savējo.
Jolanta no pirmā brīža bija sirsnīga un atvērta personība un zināju, ka būs viegli sadarboties. Biju arī uz izmēģinājumu pie viņas, kur sapratām, ka mana izvēlētā frizūra man galīgi nepatīk. Tad nu atradām citu, kas bija ĪSTĀ.
Jolanta pati ir no Rīgas un brauca pie manis uz Madonu - bija precīza, kā pulkstenis :) 3h laikā paspēja sapucēt mani, manu mammu, vedējmāti un vēl grimmu uzlika draudzenei. Un par ļooooti saprātīgām naudiņām. Frizūra un make up turējās vēl visu nākošo dienu un visas meitenes bija sajūsmā, cik viegli Jolanta mācēja uztvert, kādu frizūru un make up vēlamies. Un ja nebija pašām ideju, tad Jolanta spēja ieteikt, kas labāk piestāvētu. Jautra, profesionāla - ideāla - tā varu teikt par Jolantu un viņas darbu. Iesaku no sirds. Pielikumā arī pāris bildītes ar paveikto.

2 komentāri
Skatīt ziņojumus: Augoši Dilstoši
T
Tamija88 08.10.15. 18:15 | Kāzu datums: 04.07.2015

Pievienojos labajiem vardiem ari manas kazu dienas feja bija Jolanta. Varak neko nevaru piebilst. Bilde pielikuma ieskatam. Manis izveleta frizura man piestaveja ar reizi jo zinaju kas tieshi man ir labi un pazīstu savu matus. Izmeginajumu ari taisiju un jau no pirmas reizes viss bija smuki. Jolantai miiiiilzigs paldies

Tintele 12.10.15. 15:45

Pilnīgi piekrītu ikvienam labajam vārdam, kas par Jolantu uzrakstīts! Savā kāzu dienā (septembra beigās) riskēju un aicināju Jolantu sevi pucēt bez jebkāda iepriekšēja izmēģinājuma. Biju un esmu stāvā sajūsmā. Jolanta izveidoja tieši tādu koptēlu, kādu biju vēlējusies. Izcila profesionāle, strādā akurāti un ļoti ātri. Make up patiešām noturīgs. Noteikti iesaku Jolantu tām līgaviņām, kas vēlas bez liekiem uztraukumiem un pārsteigumiem savā kāzu dienā izskatīties īpašas un skaistas!