FB Pixel
Ienākt / Reģistrēties
Šī tīmekļa vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un optimizētu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai. Lasīt vairāk

Kāzu plānošana

Jautā citiem un dalies savā pieredzē

Sirds izkratīšanas kambarīt's

Ceremonija

L
Liii 22.02.15. 16:20

Sveikas dāmas!
Ļoti cenšos izprast izbraukumu ceremoniju gaitu.
Ceremoniju vēlētos kāda gleznainā vietā pie ūdens krātuves. Bet nesaprotu kā notiek viesību process, ja teiksim salaulājas tajā pašā vietā, kur notiek tālākās svinības? Vai tas nozīmē, ka izpaliek jaunā pāra izbraukums pa dažiem tiltiem un klasiskajām izdarībām? Vai arī viesi paliek viesu mājā un jaunais pāris pazūd nezināmā virzienā?
Lūdzu, padalieties ar savu pieredzi.

6 komentāri
Skatīt ziņojumus: Augoši Dilstoši
r
rutuxs 22.02.15. 16:26 | Kāzu datums: 20.02.1993

Nu tas jau atkarīgs no vedējiem. Pēc ceremonijas var ar visiem viesiem kaut kur iizbraukt un vēlāk atgriezties tai paša vietā. Var nebraukt nekur.

E
Ehz_forshaa 22.02.15. 16:31

piekrītu rutuxs! Pati nebiju, bet man stāstīja par kāzām, kur ceremonija notika svinību vietā. Visi izdzēra pa šampis, bija noīrēts autobuss visiem viesiem un jaunais pāris kopā ar visiem devās nelielā izbraukumā gan pa tiltiem, gan uz kkādu muzeju ;)

d
deimija 22.02.15. 20:46 | Kāzu datums: 08.08.2015

Liii, mums būs ceremonija turpat viesu nama teritorijā, izbraukums ar vedējiem būs pirms tam.

K
Kalnaraja 22.02.15. 23:10

Mums ceremonija būs pie jūras, svinības viesu namā. Tiltus noteikti negribam, man kaut kā šī tradīcija šķiet muļķīga un nogurdinoša, braukt tikai un nez cik tālu, lai sanāktu 7tilti - nē, paldies! Viens tilts pa ceļam mums sanāk, tur arī kādas izdarības būs. Mums arī fotosesija paredzēta pirms ceremonijas, lai viesiem nav ilgi uz mums jāgaida.

d
deimija 23.02.15. 08:32 | Kāzu datums: 08.08.2015

Kalnaraja, mēs līdzīgi domājam ar topošu vīru,kā Jūs. Mums arī nebūs nekādu tradicionālo izdarību, skaidri zinu, ka savās kāzās nevēlamies 7 tiltus, nekādas malku zāģēšanas, kopā sagulēšanas uz krēsla, sirds griešanas palagā, šķīvju plēšanas, ābolā košanas un pats trakākais, ja mičošanas laikā sāktu skanēt - Līgodama upe nesa :D. Bez tā visa var iztikt :)
Pirms ceremonijas ar vedējiem būs fotosesija un vēl kāds pārsteigums no vedēju puses, par to visu neko nevēlos zināt, lai mums pārsteigums :)

L
Liiigucis 23.02.15. 11:08

Paldies par atsaucību!
Ir par ko vēl domāt! :)