FB Pixel
Ienākt / Reģistrēties
Šī tīmekļa vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un optimizētu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai. Lasīt vairāk

Kāzu plānošana

Jautā citiem un dalies savā pieredzē

Sirds izkratīšanas kambarīt's

Ceremonijas vieta

l
liene2k 25.04.14. 18:30

sveikas! vēlējos jautāt,kur esat iecerējušas ceremonijas brīvā dabā? nevēlamies precēties piem. Bīriņos, kur staigā garām tūristi, un viena ceremonija beidza jau sāk gatavot nākomo, tads pats konveijers kā dzimsarakstu nodałās! varbūt ir kādas idejas?

4 komentāri
Skatīt ziņojumus: Augoši Dilstoši
p
pintija 11.06.14. 18:23 | Kāzu datums: 15.08.2015

Vari pskatities Skrundas muizu... Pati neesmu tur bijusi, bet pec bildem spriezot, skaisti... Un ja nelabveligi laika apstakli, tad ceremoniju var parcelt ari ieksstelpas.. :) Pati gan vel neesmu izlemusi kur laulaties, pagaidam ir doma viesu nama uz jumta tersases :)

c
chocco 04.06.14. 17:50 | Kāzu datums: 25.07.2014

Mums bus sarakstisanas latgale maza estrade, kas atrodas pie bernu darza meza ielocina burviga vieta, vienigi baidamies ka lietus neuznak.. bet ka bus lemts taa bus..

meundo 13.05.14. 11:19 | Kāzu datums: 07.07.2014

Mums vasarā kāzas Liepupes jūras krastā, tur gan jūrmala skaista, gan cilvēku salīdzinoši maz, turklāt ļoti patīkama attieksme Dzimtsarakstu nodaļā – ieteica savus muzikantus, ieteica vietu. Arī naudas ziņā sanāca mazāk, nekā prasa par izbraukuma ceremoniju citās piejūras pilsētās.

l
laiminja_ 25.04.14. 22:09

Es viennozīmīgi izvēlētos ezerkrastu vai kādu citu ļoti gleznainu vietu, kur neapgrozās nepiederošas personas un kuru neizmantotu citi pāri.Tai vietai būtu jābūt intīmai, tikai mūsu vietai. Sliktākajā gadījumā jūrmalu ar skaistu skatu ne tikai uz jūru, bet arī tai pieguļošo krastu.
Pilī noteikti nevēlētos, bet kādā no pils dārziem - pieļauju domu.
Tas noteikti nebūtu pilsētas ietvaros.