FB Pixel
Ienākt / Reģistrēties
Šī tīmekļa vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un optimizētu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai. Lasīt vairāk

Kāzu plānošana

Jautā citiem un dalies savā pieredzē

Sirds izkratīšanas kambarīt's

Vai tā var?

S
Siindiia 25.03.14. 15:46

Sveikas! Vai tā var ka dažus viesus uzaicinam tikai uz ceremoniju baznīcā, un tālāk uz svinībām viesu mājā neaicināt? Kā to norādīt ielūgumā?

1 komentārs
Skatīt ziņojumus: Augoši Dilstoši
chloe 10.04.14. 12:56 | Kāzu datums: 12.07.2014

Es dzīvoju Francijā, un šeit viņiem ir tāda "tradīcija" - ir viesi, kas ir ielūgti tikai uz ceremoniju un aperatīvu, ir viesi, kas aicinātim uz visām kāzām, un ir viesi, kas aicināti tikai uz DESERTU :) Tas bieži vien rada pārpratumus, jo neērti jau teikt viesiem, ka aperatīvs nu ir beidzies, mēs iesim ēst, bet jūs - paldies, uz redzēšanos! Ir dzirdēti gadījumi, kad viesiem ir tik jautri aperatīva laikā, ka visi pēctam sēžas arī pie galdiem, lai gan nav ielūgti. Tas noved pie liela bardaka, jo citiem nav vietas utt.

Es personiski uzreiz savam līgavanim pateicu, ka kaut ko tādu es nesaprotu un negribu piedzīvot mūsu kāzās, ka kādam jāierodas, piemēram, uz desertu (vājprāts :D). Tāpēc mēs aicinām tos cilvēkus, kuri mums ir tuvi un kurus vēlamies redzēt sev tuvumā visas dienas laikā. :)