FB Pixel
Ienākt / Reģistrēties
Šī tīmekļa vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un optimizētu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai. Lasīt vairāk

Kāzu plānošana

Jautā citiem un dalies savā pieredzē

Sirds izkratīšanas kambarīt's

Kāzu vadītāja

mazais47 23.02.14. 23:34

Ir jau noteikti tā , ka varbūt parspīlēju, taču sāku domāt, vai esmu izvēlējusies pareizo kāzu vadītāju.
Mums būs mazas svinības, vedēju nebūs, arī ne visi viesi latvieši un biju domajusi, ka būtu ok, ja kāds varētu organizēt vakaru, jo mums nav arī īsti atraktīvu draugu, kas būtu uznēmīgi kaut ko vadīt un organizēt dikti.
Tagad 3 mēneši līdz kāzām, no kāzu vadītājas īsti nekādas ziņas, ja kaut ko jautāju, īsi atbild, pat ar kaudzi kļūdām... kad sāku jautāt, kā ar scenāriju, viņa man jautā uzrakstīt aptuveni savu vīziju. Sāku domāt, vai nebija kļūda tādu ņemt, viss vakars japlāno pašiem?
Ko īsti kāzu vadītājam būtu jādara?
Viņi taču apspriežas par to, kāds scenārijs, kādas spēles utt?

5 komentāri
Skatīt ziņojumus: Augoši Dilstoši
Spicausis 24.02.14. 00:05 | Kāzu datums: 09.07.2014

Juus pashi esat Latvijaa? Jums ir iespeeja vinju satikt? Daudzas lietas ir daudz vienkaarshaak noskaidrot aci pret aci nevis caur e pastu. Ir pilniigi normaali, ja vakara vadiitaajs paluudz izklaastiit savu viiziju un konceptu, bet tas driizaak ir taa, ka tu uzraksti, ka veelies kaazas, kuras ir "intiimas, sirsniigas, aizkustinoshas ar fokusu uz dzimtu apvienoshanu" vai "personiskas, romantiskas,...", " jautras, atraktiivas, rotaljiigas" utt un tad vinja taalaak piemeklee speeles, aktivitaates utt. Turklaat, jo personiskaakas sviniibas veeleties, jo vairaak jums buus jaastaasta un kopaa jaadarbojas. BET, ja jums nav kjiimijas un neesat uz viena viljnja, tad labaak nekrenjkjee, bet meklee kaadu citu, pat ja nauda ir iemaksaata. Labaak norakstiit to zaudeejumos nekaa krenjkjeet un vilties savaas sviniibaas.

A
Aiko 24.02.14. 00:22

Es domāju, ka jums pašiem savus darāmos darbiņus 3 mēneši līdz kāzām ir jāplāno, bet vadītājai tas nav tik steidzami. izrunāt visus jautājumus un "vīzijas" gan, vajadzēja, jau tikšanās reizē, lai visiem viss būtu skaidrs.
Es domāju, ka tika uzklausot jūsu vēlmes, vadītāja var plānot programmu. Pie tam, diez vai viņai ir jāatsiaktās jums kādi būs konkursi, ko teiks vēlējumos utt - tas viss viņas ziņā. Ja jūs visu zināsiet, tad pašiem nebūs interesanti. Apspriežat scenārija vadmotīvus ne pašu scenāriju. Apspriežat, kāda satura spēles vēlaties un kādas nē. Kontaktus gan vajag uzturēt. Pajautājiet, vai viņa vispār nav pārdomājusi?
Pilnībā esmu vienisprātis ar Spicausi!

mazais47 25.02.14. 10:59

Paldies, meitenes! Diemzjeel neesmu Latvijaa, visas tikshanas reizes buus tuvaak kaazu dienai. Nevar jau to kjiimiju iisti saprast caur e-pastiem. Ehz...

B
Brown_eyes 25.02.14. 11:22 | Kāzu datums: 12.09.2014

Vai tā ir kāzu vakara vadītāja vai organizatore? Ja organizatore, tad viņai noteikti ir jāparūpējas par visas dienas gaitu - saskaņojot to, lai jums ne par ko nebūtu jāuztraucas. Savukārt kāzu vakara vadītājs ir cilvēks, kurš vada vakaru - sagaida viesus, ja jaunais pāris vēl nav ieradies, vada spēles, utml.
Ir, protams, arī tādi vakara vadītāji, kas paši iesaistās un palīdz arī vedējiem ne tikai vakara gaitā, bet arī ar uzdevumiem uz tiltiem, utt. Mums ar šādu vakara vadītāju ir paveicies (cerams) - jo kāzas vēl tikai septembrī.
Lai veicas;)

C
Crexcrex 25.02.14. 11:53 | Kāzu datums: 10.05.2014

Latvijā kāds no tuvākajiem radiem vai draugiem, ar kuru jums ir līdzīga gaume un izpratne par pasākumiem, nevar ar to vadītāju satikties? Tā būtu iespēja labāk saprast, ko īsti viņa organizēs un vai vispār atradīsiet kopīgu valodu. Piekrītu Brown eyes, vispirms jāprecizē, vai tā būs vakara vadītāja vai organizatore, vai divi vienā.