FB Pixel
Ienākt / Reģistrēties
Šī tīmekļa vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un optimizētu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai. Lasīt vairāk

Kāzu plānošana

Jautā citiem un dalies savā pieredzē

Sirds izkratīšanas kambarīt's

Izmaksas

Nikuciic 17.08.13. 21:58 | Kāzu datums: 26.04.2014

Sveikas, meitenes! Tās kuras precējās 2013 gadā..Vai ir reāli nosvinēt kāzas 50 cilv(no tiem 10 bērni) iekļauties 2k? Meitenes, cik jums bija cilvēki/izmaksas kopējās? Principā lielākoties darīsim visu paši(centīsimies).. Bails nedaudz ka neiekļausimies šajā summā, bet kredītus ņemt ir stulbi :( Nezinu, kā izplānot un palikt pie plānotām izmaksām!?Kādas jums prioritātes, kur nav žēl tērēt naudas(ēdiens,alkohols u.c)?

20 komentāri
Skatīt ziņojumus: Augoši Dilstoši
a
amorisita 17.08.13. 22:10

manuprāt var ietaupīt 1) uz alkoholu - nu nav jāpērk viņš tik daudz, lai visi būtu pilnā, 2) uz dekorācijām - izmantot nevis dabīgos ziedus, bet paštaisītas dekorācijas no auduma, papīra, dzijas u.c. materiāliem. Vārdu sakot - idejas ir ļoti daudz, 3) uz kleitu - var pirkt uz akciju, vai arī savu kleitu pirku pie šuvējas pa 70 Ls (šobrīd maksā 100 Ls), 4) iespējams ir pazīstama kāda draudzene, kas taisa make up, nadziņus, frizūru utt.
Esmu dzirdējusi, ka citi ēdinātāji par bērnu porcijām ņem puscenu.

Nikuciic 17.08.13. 23:15 | Kāzu datums: 26.04.2014

Mans viesu nams ņem puscenu par bērnu..Pagaidām ieslīgu pie dekoracijām..Par kleitu vēl neesmu izlēmusi - vai šūt, vai arī ņemt īrēt :) Alkohols arī itkā ietaupu..

S
Sancis-Dancis 17.08.13. 23:38 | Kāzu datums: 27.07.2013

Viss ir atkarīgs no prasībām, vēlmēm. Ja tās ir piezemētas un ir vēlme daudz pašiem darīt, tad var. Par lietām uz kurām var ietaupīt pilnībā piekrītu Amoristai. Plus ietaupīt nedaudz varētu izvēloties vienas dienas nevis divu dienu kāzas. Ietaupīt palīdz arī savlaicīga gatavošanās- mantu iepirkšana uz akcijām, kā arī pakalpojumu sniedzēju savlaicīga rezervācija (jo uz vidusmēra cenu kategoriju tēmē daudzi pāri- "noguļot" var sanākt, ka jāņem tas, kas palicis pāri).
Kopumā gribas teikt, kā izmaksu pozīcija, ko mēs nevaram izmainīt ir nodevas, visi pārējie cipari ir brīvā mūsu pārvaldībā. ;)
Mums nebija žēl naudu tērēt par gredzeniem, ceremoniju. Visu citu pakļāvām stingrākai analīzei.

A
AndrisGunita 18.08.13. 09:54 | Kāzu datums: 07.09.2013

Mums kāzas pēc 3 nedēļā. Vēl viss nav sapirkts, bet aptuvenās izmaksas būs +/- 3000ls. Mums 42 cilvēki no tiem divi bērni. Ēdināšana 12/Ls 1pers, viesu māja 300ls. Ielūgumus mums taisīja tēta brālis, samaksājām tikai par materiāliem 20ls. Auto drauga, jāmaksā tikai degviela. Priekšniekam sieva uztaisīja pudeļu etiķetes, izmaksas 0, protams pašiem jāpērk papīrs. Māsīcas palīdz pie viesu izklaidēšanas, kamēr mēs nebūsim. Tad pēc atsauksmēm atradām divi vienā vakara vadītājs muzikants. Tad vēl fotogrāfi ir par 150ls un ir par 800ls. Tas tev pašai jāizvēlas kādu tev vajag. Mums būs par 150, es nedomāju, ka būs sliktāk.
Vienīgais, kur es varētu ietaupīt, bet to nedarīju ir frizieris, make up. Jo man kāzas Ventspilī, bet mana friziere Rīgā. Es viņai apmaksāšu ceļu uz Ventspili, bet es zinu, ka viņa uztaisīs ok. Tas man izmaksās ap 80ls.
Man nav svarīgi arī apavi, jo man kāzu kurpes būtu žēl pirkt par 60ls, esmu noskatījusi par 12ls, jo tāpat tās neredz.
Vienkārši padomā par tiem cilvēkiem, kas tev apkārt varbūt, ka ir kas var palīdzēt, tādejādi ietaupīt naudu.

a
amorisita 18.08.13. 10:20

piekrītu par apaviem, apakšveļu, zeķēm, kājas lenti utt. Protams, to visu par pirkt jaunu, bet tikpat labi baltas kurpītes var dabūt šobrīd vasaras izpārdošanu laikā pa ļoti lētām cenām, apakšveļu nopirkt vienkārši baltu vai arī paņemt jau to, kas ir mājās. Atceros, ka savu apakšveļu + zeķes speciāli pirku jaunu dārgā veikalā. Šobrīd (pēc 4 gadiem) man tas liekas pilnīgi lieks pirkums.

Var ļoti lielu naudiņu ieekonomēt, ja kāzas netaisa "kāzu sezonas" laikā. Vasarā viesu namiem cenas ir dubultīgas. Var ieplānot kāzas aprīļa beigās, un viesu nams izmaksās nevis 500 Ls, bet 300 Ls.

Nikuciic 18.08.13. 11:05 | Kāzu datums: 26.04.2014

Itkā,ekonomijas nolūkos arī taisāmies precēties aprīļa beigās, nevis jūijā(kā sākumā gribējam)..Cenšos skatīties ebay.com lietiņas..Un kā ir ar dekorācija'm? Gribās 2 sirdis no balona, bet īsti nav skaidrs, cik balonu vajag vai 100 gb pietiks vai labāk 200?
Par kurpēm laba ideja(braukšu uz veikalu, tad jāpaskatās un jau jānopērk)...

S
Simona21 18.08.13. 11:05

Mums bija 30 cilv un izmaksas apmēram 1500 Ls. Varējām mazāk ēdamā pasūtīt, jo reāli puse palika pāri no visa! No alko arī nedaudz palika pāri. Kleitai un gredzeniem gan netaupījām naudu!! :)))

R
Rockn´roll_Bride 18.08.13. 12:52 | Kāzu datums: 19.07.2013

domaaju, ka atrodot leetu vietu, kleitu uz akcijaam un samierinaaties ar dazjiem- ehh..gribeetos jau taa, bet nu nekas- var meriigi. Veel obligaati izjautaat kaadi gali kuram radam un draugam ir. Mums bija taa, ka tikai plaanoshanas gandriiz beigaas uzradaas visaadi- a kapeec nenjemot no shitiem shitie man paziistami var pa leeto utt. Un kaa ieprieksh tika mineets, vienas dienas kaazas ir laba opcija.

S
SanAn 18.08.13. 19:00 | Kāzu datums: 24.08.2013

Nezinu gan vai alko ir tas uz ko vajadzētu taupīt. Es to domāju daudzuma ziņā. Jo būtu
ļoti nesmuki, ka viesi dzer, un pēkšņi galds tukšs un vairs nav ko uz galda uzlikt.
Mēs uz alko ietaupījām tā - cenu klubā šampiem tagad atlaides. Stipros ņemam no pazīstamie izlejamos, ļoti laba un kvalitatīva manta.

Mums iznāk ap 2200Ls. Būs 45 cil.(10 no tiem bērni).
Viesu namam ir "cietā"cena, neatkarīgi no tā cik bērnu.
Mašīnu (kabrioletu) sarunājām no pazīstamā. Dekorus kopā ar kāzu vadītāju taisu.
Kleitu var uz atlaidēm nopirkt, par saprātīgām naudiņām. Kurpes var pirkt kad ir atlaides. Vakar priekš dejošanas nopirku laiviņas pa 6Ls, lai ar papēžiem nenositos :D

t
tanjuha13 18.08.13. 19:20

Sveiki. Ta ka pasiem bija izdeviba, tad pasi ipasi neekonemejam...bet palidzeju rikot kazas draudzenei, kas centS ljoti taupit...tad nu veru ieteikt...
1. Kleitu pirkt lietotu (ss.lv) tas ir no ki..tiritavas un nemaz nevar pateikt ka biJ kadreiz vilkta. To ja var nevienam neteikt. Bet uzvalku nepirkt kazu salonos, bet parastajos veikalos, sanak daudz letak.
2.viesu namos nem ari cenu par telpu un naktsmitni, tapec ieteiktu svinet kada kafeinica pilseta. Tur jau tikai par cilv.skaita.
3. Masinu nemt kadam pazinam. Un soveris varbut kads no viesiem, lidz kafejnicai. Talak pats virs var sturet lidz majam.
4. Rotajumus taisit pasiem, interneta daudz ideju ka dekoret telpu ar audumiem, ko velak var izmantot aizkaru susanai.
5. Protams ieekonomet uz foto un video negribas ljoti, bet var atrast par sapratigu cenu un nemt kautko vienu.
6. Kazu muzikanti nem dargi, labak ir panemt kadu dj, pat ja tas is lets un jauns, gruti ko sabojat jau gatavam dziesmam....
7. Ja draugos ir kads atraktivs cilveks, var sarunT lai novada vakaru, tomer pati iesaku nemt vaditaju, nav nemaz salidzinami....
Nu gruti ko ieteikt...jo ligava pati zin ko grib u ko ne... tomer veiksmi jums... gan jau viss izdosies... galvenais izbaudit to dienu... jo ta paiet ljoti atri...un pec tam ir neliela nozela ka viss ir garam...

t
tanjuha13 18.08.13. 19:22

Par vienas dienas kazam... parasti pec pirmas dienas pari paliek gan ediens gan alkohols... ta ka visu savacot kopa var sarikot grandiozu pikniku kautmur pie ezera, vai lauku majas pagalma...

Nikuciic 18.08.13. 20:17 | Kāzu datums: 26.04.2014

Es plānoju 2 dienas kāzas :) Otrš dienā plānojam ēst to kas palika+ šašliks+darzeņi. Tā kkā daudziem nāksies braukt mājās, tad 90% nelietos alko..DOmāju, ka alko arī paliks pāri(ceru)..Plānoju uz 40 pieaugušiem ņemt 20l šņabja, 10 l brendija un 50 pudeles šampja...Nākamā dienā domājām kasti alus (24x0.5) un sidru ļoti gribās... Ceru,ka būs ok pie pirts un baseina :)

Spicausis 18.08.13. 20:39 | Kāzu datums: 09.07.2014

Nikuciit, juus jau viesu namu esat atradushi es saprotu? Te meiteneem daudz labu padomu, bet jaa, krietni ietaupiit var uz visaadiem shtruntinjiem, ko izmanto tikai vienreiz un kas nav iisti vajadziigi, pukjeem - sapirkt nakts tirguu un pushkjus sataisiit pashai. Netaa var atrast tieshaam labas pamaaciibaa kaa. Kleita - izpaardoshana vai nets. Muuzika - ipod, mashiina sava vai draugu.
Par baloniem - izdomaa cik lielas tu gribi taas sirdis un tad izgriez no ietinamaa papiira vai aviizes un saliec ar flomasteru punktus, vispirms pa perimetru un tad sapildi, ja gribi pildiitu. Attaalums atkariigs no taa cik lieli ir baloni, bet es domaaju kaadi 15-20cm starp katru stiprinaajuma vietu, un tad saskaiti :) chakars, protams, lielaaks, bet vismaz nebuus jaamin

k
kakene99 18.08.13. 20:47

50pudeles šampja priekš 50 cilvēkiem, manuprāt, būs par daudz...mums bija viesi 120 un izlietoja tikai ap 55 pudelēm...pāri palika daudz šampja

Nikuciic 18.08.13. 20:56 | Kāzu datums: 26.04.2014

Jā, meitenes..Viesu nams ir atrasts un rezervēts(vienīgā vieta, kur sakarīgas cenas un skaisti :D )
kakene99 = mums šampi vajag prieks izpirkuma+ja pa ceļam kāds apstādinās, pēc ceremonijas, pastaigas laikā un pie galda..+ ja paliks, tad domāju, ka sievietes dzers arī nākamajā dienā :)

A
AndrisGunita 18.08.13. 21:18 | Kāzu datums: 07.09.2013

Tev tās 50 pudeles šampja būs pa daudz. Ja, piemēram dzer 2 reizes zagsā un mičošanā, tad rēķina tā, ka no vienas pudeles sanāk 5 glāzes. Tātad uz 40 būs 8 pudeles. Tātad divām reizēm 16 pudeles, protams pierēķini vēl kādu rezervi. Ja liksi uz galda, tad jau vajag vairāk, bet ar ar 50 būs par daudz.
Mums ir 38 pieaugušie mums būs 20 pudeles šampja, 20 pudeles 0.7 brendijs, 10l šnabis, un 12 pudeles sarkanais un 6 baltais vīns.

R
Rockn´roll_Bride 18.08.13. 21:32 | Kāzu datums: 19.07.2013

Mums bija tikai 20 shampji uz 60 cilveekiem, un no riita agrumaa shmapiitis veel bija :D

i
inzu 18.08.13. 21:41

vai vari ludzu atklat kuru viesu namu izvelejaaties?

t
tanjuha13 18.08.13. 22:05

Par sampi gan domaju ja uz galda liks nebus par daudz... mums bij 55 poeaugusie... visam kopa gan izpirkumam, pastaigai, galdam...utt... sanaca ap 90 pudelem. Nu tas divam dienam...

M
Murucite 18.08.13. 22:13

Nu vai tu ieklausies 2 k tad jareikina.Alko 250ls,gridzeni 400ls,kleita 200ls,uzvalks 150ls,galds,16ls*50=800ls Viesu namu ire 400ls.Un kur nu vel masina,benzins,ielugumi 50ls,galda kartes 30ls,puskis,dekoracija masinai 150ls

Seit jau tev sanak 3000lati.|Tas tikai sakums:)
Un reikine vel klat apdavinasana,torte,uzkodas pa celam:)Foto,video,dj,pasakuma vaditaja:)
Jo uzskatijam ka ipasaa diena ir vienreiz un ekonomet lai pec tam paliek rugtums,to nemaz negribejaas:)
Tadas ir izmaksas reaalaas:)

Mums kopaa aizgaja 6,500Lati.