FB Pixel
Ienākt / Reģistrēties
Šī tīmekļa vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un optimizētu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai. Lasīt vairāk

Kāzu plānošana

Jautā citiem un dalies savā pieredzē

Sirds izkratīšanas kambarīt's

Nevēlami viesi!

a
aliensa 01.08.13. 00:15 | Kāzu datums: 17.08.2013

Situācija- līgavaiņa brālis pats izdomājis,ka viņš varētu uzaicināt uz kāzām savu bijušo draudzeni (nenopietnas attiecības, pašlaik esot draugu statusā un neko nopietni nemaz neplāno,viņi esot tikai draugi), viņš mums par to paziņoja 2 nedēļas pirms kāzām..... sakiet lūdzu, ja man šī meitene nepatīk,mums ir nesaskaņas, viedokļu nesakritība par daudzām lietām, man tiešām ir jāpieņem viņa mūsu svētkos?Jāizliekas, ka viņas nav, vai tomēr nopietni parunāt ar līgavaiņa brāli? ( lai gan runājām jau, viņs tikai noteica, ka viss ir par vēlu jau, jo viņš jau ir sarunājis ar viņu)....ceru, ka sapratāt..

10 komentāri
Skatīt ziņojumus: Augoši Dilstoši
M
Manemune 01.08.13. 01:11 | Kāzu datums: 31.08.2013

Nu, bet saki, ka par vietām pie galda/porcijām/guļvietām ir samaksāts un vēl vienu klāt pieteikt nevar! Ka nebūs vēl vienai personai ne šķīvja ne krēsla, jo par to bija jābrīdina laicīgi un viss jau sen ir pasūtīts utt. Diez vai brālis būs tāds ambālis, ka gribēs lai viņa meitene pie galda kājās stāv vai klēpī sēž un no viena šķīvja ēd. :) Galu galā, ja viņš ir lūgts viens, tad arī lai ierodas viens. Cita lieta, ja ielūgums bija divām personām.

a
amorisita 01.08.13. 08:25

piekrītu. Ja reiz ir rezervēts noteikts skaits vietu, tad nu ar to jārēķinās un nevar tā pēkšņi pēdējā brīdī sadomāt vēl kāds nākt. Gan jau ka varētu moš, bet nu .... Ja jau viņiem ir tikai draugu statuss, tad gan jau draugs draugu sapratīs.

i
iwciic 01.08.13. 11:51 | Kāzu datums: 10.07.2013

Es domaaju,ja Tu kaadu neveelies kaazaas,tad viennoziimiigi pie taa arii paliec un ja ne pati,tad pasaki liigavainim,lai ar braali parunaa. Nevienam nav tiesiibas taa vienkaarshi pazinjot,ka kaadu ir uzaicinaajushi,tikai Jums ir tiesiibas aicinaat viesus kaazaas,nevis citiem,kur nu veel bijushaas draudzenes.. Jums nav jaamaksaa par neveelamu viesi un jaapaciesh.. Taa ir tikai un vieniigi JUUSU ABU diena un nevienam citam nav jaaizdabaa,jaadomaa tikai par sevi :)

z
zuzuz 01.08.13. 14:05

Ārprāc tikai 2 nedēļas pirms kāzām. Viss taču jau ir sagatavots uz konkrēto personu skaitu. Tāda sajūta, ka tam brālim ir 12 gadi???? Pat ja gribētu es jau nu neatļautu nākt, jo katram cilvēkam ir sagatavoti nieciņi, kurus vairs nav iespēja iegādāties un sagatavot. Nu ja jau spītīgi paņems viņu līdz, tad es viennozīmīgi nosēdinātu pašā galda galā.

Suns_Funs 01.08.13. 19:59 | Kāzu datums: 18.08.2006

Ja ielūgums 2 pers. , neminot otras vārdu, tad nekā. Bet nevēlamais viesis, ja Tu par viņu visu laiku nedomāsi, būs pūlī - ne jau vīra vietā tev blakus pie galda sēdēs.

a
aliensa 02.08.13. 09:37 | Kāzu datums: 17.08.2013

ielūgums bija 1 personai, konkrēti brālim! Ar līgavaini nospriedām, lai jau viņa brauc, es uz viņu tik un tā neskatīšos un ignorēšu viņu, galvenais, man noskaņoties, ka viss būs labi! Pašlaik tik un tā daudz kas neiet tā, kā gribējās - viesu namā ir mazāk vietas, nekā sākotnēji domājām-cilvēkiem dejot nav kur un spēlēt spēles arī nav kur! :( Esmu izkreņķējusies par šito līdz baltām pelītēm!

i
iwciic 02.08.13. 11:46 | Kāzu datums: 10.07.2013

Es juutu Tev liidzi-tas tieshaam ir stress,pie tam nevajadziigs,tieshi pirms kaazaam..
Varbuut viesu namam ir terase uz kuras var dejot un speeles speeleet?
Un par liigavainja braali-tagad zinaasiet,ka vinjsh neciena Juus tik svariigaa Juusu dziives notikumaa..
Bet meegjini nekrenjkjeeties,uztver tos kaa siikumus..

Duuja 02.08.13. 14:43 | Kāzu datums: 18.05.2013

Man bija identiska situācija ar māsu (tikai atšķirība tāda, ka nebija sliktu attiecību ar to viņas ex-draugu, tā bija vienkārši nekādas), taču tā kā mēs centāmies pieturēties pie principa, ka neaicinām tos cilvēkus, ko savā dzīvē redzam "pirmo un/vai pēdējo reizi". Protams, ka bija "lūpas uzmešana", jo viņa jau bija "ielūgusi" šo puisi, ar mums nesaskaņojot, jo ko tad mums mainīšot viens cilvēks (FORŠI! :D Tikai ko darīt, ja iedomājas VISI!!!) un galu galā viņa vienkārši negribot nākt viena. Bet mēs izrunājāmies un beigās jau viss bija labi, kāzu dienā tas netika pieminēts. Vienkārši paskaidrojām, ka mēs aicinām pa pāriem tikai tos, kas tiešām tādi ir un neuzskatām, ka mūsu kāzas ir kaut kāda disene, kurā obligāti jāņem līdzi, lai tikai būtu "otrā pusīte", kura tāda nemaz nav. Diemžēl cilvēki nav īapsī saprotoši un šādi gadījumi, kad īsi pirms kāzām kādam pēkšņi uzrodas "otrā pusīte", par kuru mums iepriekš nebija ne jausmas, bija vairāki. Tā kā bija arī daļa viesu, kuri pēdējā brīdī atteica, bet viss jau bija samaksāts, tad teicām, lai jau ņem (māsas gadījumā nē, bet tie, kas dievojās, ka pēkšņi viņiem ir ļoti nopietnas attiecības izveidojušās, ka nu bet "otrās puses" nekādi). Taču es personīgi šo izvēli nožēloju, jo galu galā tāda sajūta arī bija - šiem cilvēkiem mūsu kāzas nav nekas īpašs, vienīgi izdevīga kārtīgi iztusēties un mūsu rēķina. Tā ka esiet nepiekāpīgi, protams, saglabājot pieklājību. Jā, bija arī cilvēki, kas ir oficiāli laulātie draugi kādam no viesiem, taču diemžēl ļoti nelabvēlīgi noskaņoti pret mums (mani vai manu vīru), taču tur nu neko nevarēja darīt - laulātais draugs ir jāaicina, citādi tas ir nepieklājīgi, bet ne jau kaut kādi ex draugi, kuri varbūt būs un varbūt nebūs kaut kas vairāk nākotnē.

Duuja 02.08.13. 15:08 | Kāzu datums: 18.05.2013

Atvaino, tikai tagad izlasīju, ka esat jau piekrituši, lai viņa nāk... Nu gan jau būs labi :) Tai jūklī tiešām viens cilvēks neko daudz gaisu nejauks :) Lai viss izdodas!

k
kakene99 02.08.13. 16:03

Es vispār tos cilvēkus nesaprotu, kuri lūdz kāzās un paši nav rīkotāji...un kā var brālis lūgt uz kazām kādu, bez Jūsu ziņas...tās nav viņa kāzas viņam tur vispar nekāda teikšana...te bezmaz vai iet runa par cieņu no viņa puses pret Jums...situācija absurda no brāļa puses , bet diemžēl cietēji jūs