FB Pixel
Ienākt / Reģistrēties
Šī tīmekļa vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un optimizētu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai. Lasīt vairāk

Kāzu plānošana

Jautā citiem un dalies savā pieredzē

Sirds izkratīšanas kambarīt's

Mazbudžeta kāzas

R
Rita` 13.06.13. 23:29

Vai kādai ir pieredze ar skaistām kāzām un maksimāli nelieliem izdevumiem???

14 komentāri
Skatīt ziņojumus: Augoši Dilstoši
k
kacka 07.02.14. 03:00

Ruutule
Zinu labu fotagrafu tikai jasazinas ar vinu draugos un jauzin vai vins ir brivs taja diena

Bildes ari var redzet draugos
http://www.draugiem.lv/arminsjaniks/

k
kacka42 07.02.14. 03:07

Man gan laikam nesanaks pec iespejas vairak ietaupit. Atputas namu naksies iret uz 3 dienktim :( jo nav kur lik viesus un ara ari neizmest:)

Ka ari latviesu kazas sen neesmu bijusi pedejas bija laikam kadus 8 gadus atpakal un Pati tagad nagus grauzu jo nezinu ar ko lai sak un kur var ietaupit jo viesi ari nav no tiem vienkarsajiem...
Varbut kads varetu ko ietekt?????busu pateiciga

C
Crexcrex 07.02.14. 09:56 | Kāzu datums: 10.05.2014

Sāc ar to, ka formulē, ko noteikti vēlies savās kāzās, un ko nevēlies (respektīvi, aptuvenu scenāriju un kāzu stilu; "latviešu kāzas" ir ļoti plašs un izplūdis jēdziens :)). Izejot no tā, tad arī citas līgavas varēs dalīties pieredzē.
Ko nozīmē - viesi nav no vienkāršajiem? Viņiem obligāti vajag uz 3 dienām luksusa numuriņu ar džakuzi? Ēdīs tikai ar rokām ķertu lasi, kas apslacīts ar citronu, kuru saullēktā plūkusi nevainīga jaunava? Sagaidīs, ka kāzās ballīti spēlē ne mazāk kā "Prāta Vētra"? :D
Manuprāt, kāzās viesu pamatvajadzības ir visai vienkāršas - lai ir kur apsēsties; ir pietiekami ēdiena un dzēriena (un ne tikai vakarā, bet arī pa dienu, ja paredzēta gara programma); ir iespēja gan dejot, gan piedalīties atrakcijās, gan nedarīt neko; ir kur gulēt un kur nomazgāties. Viss! Kā to realizēt un ar kādām papildus lietām apaudzēt - tā jau ir jaunā pāra brīva izvēle, jo tieši viņi izvēlas, kādu grib piedzīvot savu īpašo dienu.

R
Ruutule 07.02.14. 10:18

Neaizmirsti, ka vienmēr un visur var kaulēties, it īpaši ar viesu namu, kuru taisies ņemt uz 3 diennaktīm ;)
Viņiem jau izdevīgāk, ja tiek norezervēta visa nedēļas nogale... Vēl vari apsvērt rīkot kāzas darba dienās, piemēram, nedēļas sākums varētu būt stipri lētāks nekā piektdiena līdz svētdienai...
Bet vispār, jā, piekrītu Crexcrex, vispirms apsēdies un uz papīra uzliec pa punktiem, kuras kāzu sadaļas Tev ir ļoti svarīgas, kuras vidēji svarīgas un kas ir galīgi mazsvarīgs un attiecīgi pēc tā arī dali budžetu... Tikai nepiemirsti, ka kāzas nerīko, lai izpatiktu citiem, bet sev... ;)

R
Ruutule 07.02.14. 10:25

Milzīgs paldies! Tas puisis tiešām izskatās daudzsološs! Vai Tu viņu pazīsti? Viņš ir fotografējis arī kāzas?

i
ingreta 07.02.14. 10:28 | Kāzu datums: 20.02.2016

nu nestridies ,man majas viewna titana ir ,nekads.Un viens draugu paris nopirka titana gredzenus ,izskatas tagad pec metala leta.Ja nebutu pati pameginajusi ,nerakstitu

Spicausis 07.02.14. 19:30 | Kāzu datums: 09.07.2014

Man zjeel, ka tev ir negatiiva pieredze ar titaana gredzeniem. Pirms mees pirkaam saveejos, es diezgan pamatiigi izpeetiiju info netaa. Mums ir "lifetime warranty" muusu gredzeniem un sertifikaati liidzi. Muuseejie nebija arii galiigi pa sanchikiem, bet es lasiiju vienu dalju negatiivu atsauksmju Amazonee no tiem, kas bija nopirkushi leetos gredzentinjus - titaana tajaa sakauseejumaa gandriiz nav (jo par 3$ no titaana neko neuztaisiisi), tik cik nosaukumaa un tad i suubee, i pirksti zalji. Diemzjeel kaa ar jebkuru lietu, var uzrauties uz negodiigiem razjotaajiem un mantkaariigiem paardeveejiem.
Ja interesee titaana gredzeni, tad ir gudraak nevis lasiit kaa mees ar ingretu kashkjeejamies, kurai smukaaks gredzens maajaas atvilknee, bet palasiit, piem., Vikipeedijaa - http://en.wikipedia.org/wiki/Titanium_ring

i
ingreta 07.02.14. 19:53 | Kāzu datums: 20.02.2016

ne,ne es nestrīdos. :)Mums gredzeni pirkti Rīgā ,ja nemaldos viens veikals Dominā un otrs Rīga Plaza.Tur pirkt tok nevar.Slinkums meklēt un bildēt,bet izskatās drūmi.

D
Danji4ka 07.05.14. 21:12

mes ari planojam mazas, taupigas kazas...un tas tiesam ir reali, bet tas protams ir atkarigas no Jusu pieprasijumiem.. aicinasim tikai pasus tuvakus (aptuveni 15 cilv.) bus ceremonija, pec tam fotosessija, restorans, restorans nekads ipass nebus, parasts restorans, kur varesim sedet atseviski no parejiem restorana viesiem.... pasedesim, paplapasim un varbut jau nakti, pargerbsimies cita apgerba, varbut uztaisisim kadas forsas maikas un kopa ar draugiem iesim tuset..bet vecakie paliks restorana...nu vot kaut ka ta

m
mandya 08.05.14. 11:31 | Kāzu datums: 09.08.2014

Varu padalīties ar savu pieredzi par titāna gredzeniem.
Nopirkām šādus kā attēlā - man 4 mm, topošajam vīram - 6mm platus, ar sudraba josliņu. Arī ar garantiju un ne diezko lēti + diezgam daudz muitā samaksājām par atmuitošanu.
Galu galā gredzeni smuki, bet tomēr NOŽĒLOJĀM savu izvēli. Šobrīd esam savākuši visu zeltu, cik mājās ir un iesim taisīt zelta gredzenus pie juveliera. Galu galā pat ja zelts jāpērk pašam izmaksu starpība starp titāna gredzeniem (kvalitatīviem, nevis lētiem, kuru sastāvā ir daudz ja nemaldos kobalts, kas var izraisīt alerģijas un gredzena krāsu maiņu) nesanāca īpaši liela (ja protams netaisa kādu īpaši sarežģītu dizainu).
Jo kas ir pats svarīgākais - titāna gredzenu (arī tangstena), lai arī cik skaists gredzens būtu, nevar ne sašaurināt, ne paplatināt un, nedod Dievs, bet NELAIMES GADĪJUMĀ nevar noņemt no pirkta, jo titāns ir īpaši ciets un izturīgs metāls (tangstens vēl cietāks) un viņu nevar pārzāģēt vai pārkniebt kā zelta gredzenus. Ja ražotājs ir iestrādājis abās malas īpašas vietas, tad var ar spēka iedarbību viņu vienkārši trieciena rezultātā dabūt uz pusēm un tad arī beidzas gredzena mūžs. Protams, var pasūtīt citu (bezmaksas, ja ir garantija), bet tas tomēr nebūs tas pats, kas īpašai gredzens no kāzu dienas. Kā arī jāpatur prātā, ka sievietēm ļoti bieži mainās pirkta izmērs pēc dzemdībām.
Noteikti negribu nevienu aizvainot vai kāda izvēli noniecināt (jo pati taču arī sākotnēji biju pilnīgi iemīlējusies titāna gredzenos), bet pabrīdinu meitenes, kuras varbūt ir izvēles priekšā. Pašai arī trakoti patīk šie gredzeni, bet man personīgi tas tomēr nebūs mana mūža gredzens.

l
lindkolna 09.05.14. 15:59

Meitenes, tām, kurām mazas kāzas (līdz 15 cilv.), vai jums būs arī vakara vadītājs vai kāda grupa, vai DJ? Kā jūs plānojat izklaidēt viesus pie galda? :)

D
Danji4ka 10.05.14. 08:37

Mums, piemēram, vadītāja nebūs, jo tas protams būs daudz dargāk, un tā kā mūsu starpa (15cilv) būs 6 pieaugušie, nolēmam, ka paši ar lieciniekiem izdomāsim kādu programmu'... jo būs taču paši tuvākie, kurus mēs labi pārzinam un nebūs nekādu problēmu :)

c
chocco 22.05.14. 14:50 | Kāzu datums: 25.07.2014

Varu pateikt kas mums liks ietaupit, varbut noderes. Protams mums nesanaks mazbudzeta kaazas jo ir 70 ciemini, bet taupam uz to ko varam...
Tatad:
Kāzu torte-pieteicas izcept ligavaiņa mamma, viņai tas ļoti padodas
Kāzu auto- nodrošinas ligavaiņa draugs, atrestaureja veca izlaiduma vāģi
Ziedi dekorēšanai- paludzu krustmatei lai sava darzina iestada
Dekoracijas un ielugumi- taisam pasi

Vel protams loti lauj ietaupit tas, ja daudzas lietas suta no arzemem, bet tas protams laicigi jadara...

:)

s
signarins 22.05.14. 21:33 | Kāzu datums: 21.06.2014

Mums arī šur, tur ir izdevies ietaupīt. Bet varbūt vienkārši budžetā bijām nepamatoti daudz paredzējuši :D
1. Kleitu pasūtīju internetā. Vispirms izmērījos kāzu salonos, lai saprastu, kāds modelis ir ok, un pēc tam pēc maniem izmēriem sūtīju aliexpress.com. Šķiet, bijām nomērījuši mazliet greizi, tāpēc aiznesu pie šuvējas mazliet iešūt un saīsināt (garumu gan sūtīju ar rezervi). Šuvēja gan kaut ko teica par to, ka kleita nekvalitatīva, visur iekšpusē diegi utt, bet man tā kleita būs nepieciešama aptuveni 15 stundas - vai ir vērts lupatu dēļ satraukties? Kopā kleita izmaksāja 130.00€. Protams, vēl kurpes un rotas nāk klāt, bet uzskatu, ka pati kleita sanāca galīgi pa lēto.
2. Alkoholu visu laiku čekojām outletos un lielveikalu akcijās. Tāpat arī kolu un sulas. 2 mēn.pirms kāzām mums mājās 45 litri ar Coca-cola, jo Rimčikā bija akcija :D
3. Ielūgumus gatavoju pati (izmaksas ne vairāk par 15€ 30 gab.). Tāpat arī dekorācijas, cik nu viņas man vispār būs. Mums svinības noritēs dārzā, līdz ar to apkārte vien jau dos dekoratīvu iespaidu :)
4. Uz ēdināšanu īpaši ietaupīt neizdodas, jo viss maksā tik, cik maksā. Vienīgi varu ieteikt sulu padzērienu vietā izvēlēties citronūdeni - ļoti labi var atdzerties, īpaši vasarā, bērni nepļumpēs bez mitas un atliek nopirkt tikai citronus - ūdens ir pieejams visiem :) Kūku sūtīsim parasto medus, pat nepiesakot, ka tā ir kāzām, jo šis maģiskais vārs mēdz paaugstināt cenu :)
Manuprāt, galvenais ir te jau minētais - saprast, kas ir pašam jaunajam pārim svarīgi un kas nē. Mums svarīgākais ir fotogrāfs un gredzeni. Fotogrāfu paņēmām pa 350€, bet es jau zinu, ka būs tā vērts. Un gredzeni mums ir klasiski, bet kvalitatīvi. Tā teikt, lai ilgmūžīga un gluda kopdzīve kā gredzentiņi :)