FB Pixel

Prieks, ka vēlies ar mums sazināties! Stāsti, kas uz sirds, mēs vienmēr esam Tev gatavi palīdzēt!

Tēma*
Ziņojums*
Vārds*
E-pasts*
Tālrunis
captcha
  • PIEZĪMES
  • VĒSTULES

Jaunākais forumā

Sirds izkratīšanas kambarīt's

Vecmeitu ballīte

Kihara
15.06.12. 09:39

Sveikas, meitenes! Iespējams,ka bērnišķīgi, varbūt arī nevietā un visu pārspilēju, bet vienkārši gribās -kā jau sadaļas nosaukumā minēts-izkratīt sirdi.
Mums nav vedēju, visu kāzām organizējam paši un dabiski lielā sajūsma mijas ar bezspēku un vēlmi,lai kāds kaut ko izdara tavā vietā. Tad nu man likās,ka vecmeitas ballīe ir tas patīkamais pārsteigums, kuru sagādā tuvākās draudzenes, izdomā ko neikdienišķu (un nav jau obligāti tam jatērē milzīgas naudas summas). Tā būtu diena,kad visas varētu kopīgi to izbaudīt. Pagaidām gan izskatās, ka ja es gribu sev vecmeitu ballīti man to visu jāorganizē pašai.Lieciniece ir mana labākā draudzene, kura pazīst mani visilgāk, bet jautā vai saorganizēt man to nevar kāds cits. Ziniet un šajā mirklī rodas tāda tizla aizvainojuma un vientulības sajūta. Izskatās, ka kamēr mans līgavainis ies uz savu vecpuišu ballīti,kuru viņam sarīkojuši draugi, man būs jāsēž mājās vienai.Laikam jau man nav starp draudzenēm ne viena cilvēka,kurai manas kāzas liktos pietiekami svarīgas, lai gribētu kaut ko uzņemties darīt.

Skatīt ziņojumus:
Chausiits
15.06.12. 21:49
Kāzu datums: 11.08.2012
Nevajag nevienu pierunāt/spiest kaut ko organizēt - nebūs vairs tas. Var būt dažādi varianti, kāpēc draudzenes negrib VB organizēt. Labākajā gadījumā viņām vienkārši nav laika.
Ja ir atlikta lieka nauda, vari sevi palutināt kādā SPA vai kā citādi, lai kreņķis mazāks. Un Tu neesi viena - Tev ir Tavs topošais lieliskais vīrs. ;)
Kihara
16.06.12. 17:21
Man 3.jūlijā:)
Paldies visiem par komentāriem un ieteikumiem!:)
snjezanka
17.06.12. 11:09
Kāzu datums: 28.07.2012
Man arī nav kas noorganizē vecmeitu ballīti, jo labākās draudzenes dzīvo ārpus Latvijas un pat uz kāzām neatbrauks, tā kā tā. Bija jau skumji, bet ko lai dara...
Este
17.06.12. 12:04
Kāzu datums: 05.05.2012
nu bet ko var darīt, ka tavas draudzenes ir tādas čāčas??? cilvēkus takš nepārmainīsi pāris nedēļu laikā pirms kāzām!!!

bet tu nevis uzrullē lūpu, bet izdari savādāk - pati saaicini draudzenes un izdomā, ko vēlies darīt savā ballītē! tā ir ekskluzīva iespēja, jo nebūs jasatraucas par visādām stulbībām, kas tev varētu nepatikt (piemēram kaut kādu mākslīgo krāniņu laizīšana publiskā vietā vai pusplikai jāskraida pa centru un tādā garā).

saaicini draudzenes un kārtīgi notusējat, kur problēma??? :)
Chausiits
17.06.12. 14:10
Riktīgi sasmējos par Tavu komentāru. :D
Agny
21.06.12. 17:31
Kāzu datums: 02.06.2012
Man atkal bija nedaudz savādāk - man tā vecmeitu ballīšu tēma vispār likās tik novazāta un banāla, ka domāju, ka man tāda noteikti nebūs. Pie tam reāli domājot, draudzenēm jau bērni, ģimenes, citas - ārzemēs. Bet meitenes pašas saorganizēja man ballīti un bez banālas vazāšanās pa Vecrīgu zeķturos ;) Tas tiešām bija mīļi, biju aizkustināta līdz sirds dziļumiem! Bet es tiešām baigi neraudātu, ja tās ballītes nebūtu, jo es kaut kā vairāk domāju par saviem viesiem, reāli jau viņiem arī tikai ejot uz kāzām ir baigie izdevumi - frizūras, kleitas, ziedi, dāvana, benzīns utt. Un ja vēl vecmeitu balle jāorganizē... Man pat bail domāt, cik viņas naudas iztērēja. Tāpēc es domāju, ka uzspiest draudzenēm par visām varēm, lai tik viņas organizē, nav prāta darbs, jo iemesli, kāpēc viņas neraujās to darīt, var tiešām būt dažādi - nauda, laiks, organizatorisko dotību trūkums utt.
chuudo
21.06.12. 22:38
Kāzu datums: 04.08.2012
Kad precējās mana draudzene, sanāca tā, ka es nepazinu ne viņas kursa biedrenes, ne pārējās meitenes..Bet man gribējās uztaisīt viņai to ballīti, tādu riktīgi foršu, bet kaut kad runājot ar viņu, pateica man ka viņas kursa biedrenes grib taisīt ballīti. Tad nu es viņas mazliet apsteidzu, caur draudzenes mammu uzzināju meiteņu vārdus, kuras ir uzaicinātas uz kāzām, un tad arī atradu visas draugiem.lv, dažas pat bija ārzemēs, bet arī tās pierunāju atbraukt uz Latviju, lai sagādāt draudzenei pārsteigumu!!! Tādā veidā arī visu izdomāju. Par brīnumu, no visu meiteņu puses nebija nekādas dižās aktivitātes un priekšlikumu, visas vnk gribēja ballīti!! Beigās draudzene bija ļoti pateicīga un priecīga:)) Tagad viņa būs vedēja manās kāzās un arī rīko man vecmeitu ballīti:)
Dachus
22.06.12. 12:31
Kāzu datums: 10.08.2012
Man bija līdzīgi kā Chudo, kad es savai draudzenei rīkoju šādu ballīti. Viņa gan bija atsūtīju epastu ar kontaktiem (kaut kādā citā sakarā, bet ar kāzām), tā visas apzvanīju, kas varēja, tās sanāca un izdomāja. Kas nevarēja tikt, atbalstīja finansiāli. Pati šādu pasākumu īsti neizprotu, taču... manai draudzenei to gribējās un mēs viņai to sarīkojām.
Varbūt kāda no draudzenēm saņemsies :)
Zaigucis
26.06.12. 21:46
Kāzu datums: 02.05.2009
Es tādas vecmeitu ballītes īpaši neatzīstu. Labi, vienīgi, ja ļoti jauni, kopā nav dzīvojuši un precas. Ja pāris jau sen kopā dzīvo, tad jau nav jēgas tādai ballei. Tu tā kā jau esi savu vientuļo dzīvi atstājis aiz muguras un nav jēgas tā māžoties.

Man tādas nebija, teicu, ka man nevajag. Vakarā pirms kāzām ar līgavainis bija pie drauga, viņi ar čomiem aizgāja uz krogu. Pie manis arī pa nakti bija vairākas meitenes, arī nedaudz iedzērām un taisījām skaistumkopšanas kūri. Nejutu vajadzību pēc tiem balagāniem Vecrīgā.

Kad man laba draudzene precējās (es biju vedējmāte), es viņai arī balli netaisīju. Man bija ļoti daudz darba pie kāzu organizēšanas, it īpaši, jo jaunie bija haotiski un viņus vajadzēja organizēt pat vēl kāzu rītā tās lietas, kas bija viņiem jāizdara, izrādās nebija izdarītas un bija jāglābj, kas glābjams. Es uzreiz teicu, ka 1) tā ir vecmeitu balle un es jau esmu precēta 2) man jākoncentrējas uz lielāka pasākuma organizēšanu. Bet tā kā draudzene ļoti gribēja, tad tomēr vecmeitu balle notika, viņas māsa uzņēmās organizēšanu, es arī pievienojos kā dalībnieks. Nekādus balagānus pa Vecrīgu gan netaisījām (pheee), izbrauciens ar kuģīti, ciemošanās pie ugunsdzēsējiem utt, pa mierīgo. Penja torti gan māsa bija izcepusi :D

Pirmkārt, ieteiktu saprast pašai priekš sevis - vai tas ir vajadzīgs. Otrkārt, nav jātaisa tikai tāpēc, ka redz līgavainim būs. Treškārt, tizla sajūta drīzāk ir tad, ja taisa pats sev. Ja jau nav neviena, kas vēlas to organizēt, tad nav nekas mākslīgi jāveido.
Kihara
27.06.12. 00:52
Vecmeitu ballīte uzreiz nenozīmē balagānu Vecrīgā. Neskatoties uz to,ka jau pāris gadus dzīvojam kopā nolēmām, ka gribam ballīti. Visas kāzas organizējam paši, nav tādu vedēju, tāpēc gribās pasākumu, kurā pirms kāzām var atpūsties un pārmaiņas pēc nedomāt par organizātoriskām lietām. Jebkurā gadījumā, katram savs un es, godīgi sakot, neredzu jēgu diskutēt par kaut ko no sērijas "tas nav latviski" ,"mums nav pieņemts" , "kam tas vajadzīgs" utt utm.
Lai vai kā, man viss atrisinājās un izskatās, ka tas būs lielisks vakars.
saulux5
29.06.12. 01:49
Kāzu datums: 10.07.2009
No sirds novēlu jauku atpūtu!! ;)

Kā jau tu saki, arī man tas bija "pasākums, kurā pirms kāzām var atpūsties un pārmaiņas pēc nedomāt par organizātoriskām lietām." ;)

Sanāca ļoti jauki un forši, neraugoties uz to, ka daudzas draudzenes nevarēja ierasties! ;) Ballīti "piebeidzām" tik 7:00 no rīta un ir saglabājušās daudz, neaizmirstamas atmiņas! ;)
stellina
03.07.12. 20:51
Es pèc mènesha laulàshos baznìcà. Patiesìbà precèjushies jau esam, ir mums trìs bèrni un nedzìvojam Latvijà( nav mans vìrinsh latvietis). Bet izlèmàm shogad laulàties lv ( vìra ideja).
Un bùs man vecmeitu ballìte. Nu un kas, ka neesmu vecmeita, ka man ir bèrni utt.Tas nenozìmè, ka nevar patusèt. Citai liekas stulba un banàla ballìte, vazàjoties pa Vecrìgu, citai vienkàrsha pasèdèshana nepatìk. katram savs. Man gribas izlàdèties, iztrakoties, atslàbinàties, visticamàk, ka arì ieshu pa Vecrìgu àkstìties. Un neko sliktu tajà nesaskatu :)