FB Pixel

Prieks, ka vēlies ar mums sazināties! Stāsti, kas uz sirds, mēs vienmēr esam Tev gatavi palīdzēt!

Tēma*
Ziņojums*
Vārds*
E-pasts*
Tālrunis
captcha
  • PIEZĪMES
  • VĒSTULES

Jaunākais forumā

Sirds izkratīšanas kambarīt's

Kā izvairāties no kāzu viesu līšanas Jūsu maciņā?

Pī-pī
11.06.12. 16:07
Kāzu datums: 13.07.2012

Sveiki!
Sākšu jau ar to, ka kāzas faktiski jau ir saplānotas, palikuši vien sīkumi darāmo lietu sarakstā, taču viss gatavošanās process nemaz nav bijis viegls un dažbrīd liekas, ka priekš kam visu esam organizējuši, būtu nosvinējuši mūsu skaisto dienu kopā ar vedējiem un viss.
Proti, problēma slēpjas tajā, ka gan vecāki, ga citi radinieki, kas ir ielūgto viesu sarakstā cenšas palīdzēt kāzu plānošanā, ieteikt dažādus pakalpojumu sniedzējus u.tml., taču neiedomājas, ka kāzu budžets mums ir ierobežots, proti, tas nav desmitos tūkstošu. Ja kaut ko ieminās par kāzu transportu, tā tiek apzvanīti visi dārgākie un gandrīz jau vai sarunāti mūsu vietā, tāpat arī ar kāzu valsi, tiek sameklēti deju pasniedzēji, kas guvuši balvas Eiropas kausos un kas prasa par deju pasniegšanu nenormālākās summas. Tāpat visi citi sīkumi, kam esam paredzējuši mazas naudiņas, jo nešķiet tas svarīgi, tiek no radinieku puses uzspiesti.
īpaši satrauc tas, ka viens no šiem ieteicējiem ir mana mamma, kura pati nepelna miljonus, lai ieteiktu pašu dārgāko. Tāpat arī prasības pret īpašo dienu ir tik lielas, pat nezinu, kādēļ viss tas. Kad vecāki precējās, neko tādu nevajadzēja. Pie tam, jāmin, ka tad, kad precējās manas mammas māsa, svētku diena vispār aprobežojās tikai ar maltīti restorānā.
Nezinu, kā lai beidz gruzīties, vienkārši dažbrīd liekas, ka tas viss nav tā vērts un līdz kāzām ar visiem attiecības būs sabojātas.
Kā lai maigi pasaka, lai liek mums mieru un nejaucas naudas lietās?

Skatīt ziņojumus:
KristīneK
14.06.12. 13:36
Kāzu datums: 20.07.2012
Mums neviens, izņemot vedējus, neko īpaši nejautā, neticina un ar padomiem neuzmācas. Laikam tomēr tā labāk. Mammas abas arī mierīgas. Vīramāte vispār dzīvo 300km attālumā pagaidām, tāpēc arī neko nemaz nevar ietekmēt. Manai mammai pašlaik lielākā problēma ir ko vilkt mugurā :) Protams, ka tas arī man jāizdomā un jānoorganizē šuvējs utt.
Man galvenais, lai mani visi klausa un daudz nerunā pretī :D
mardzha
13.06.12. 16:55
Kāzu datums: 28.07.2012
Pašā sākuma, kad sākām visu organizēt, man bija tieši tāda pati situācija kā Tev - Pī Pī, visā pasākumā vēlējās iejaukties mana mīļā mamma. Pat bija tā, ka mēs meklējām pasākuma vietu aizbraucam uz restorānu mums pasaka, ka mūsu datums ir jau aizņemts, beigās izradījās, ka tajā vieta šo datumu bija jau paspējusi rezervēt mana mamma. Tas bija pēdējais piliens un mēs nosēdinājām mammuci pie apaļā galda un ļoti prātīgi teicām, ka mēs esam laimīgi, ka viņa vēlās mums palīdzēt, bet mēs tomēr gribam paši visu organizēt. Un no tās dienas neviens nekur savu deguntiņu nebāž. Radi tikai apjautājās vai ir nepieciešama palīdzība un viss. Kad tiešām man vajag kādu padomu vai palīdzībi abi vecāki ir ar prieku. Un starp citu mammai stāstu pilnīgi visu, ko esmu sadomājusi un norganizējusi, viņa tikai papriecājās kopā ar mani.

Tāpēc ja ir tāda situācija, vnk ir jāparunā par šo un ja cilvēki ir saprotoši, tad viss būs kārtībā!
diande
13.06.12. 16:10
Kāzu datums: 21.07.2012
Man atkal preteja problema- neviens negrib palidzet kaut ko atrast vai noorganizet, viss man vienai jadara. Pat masai jaludzas, vai vares no rita mums masinu izpuskot... Vot tas ir murgs!!!
Rosio
11.06.12. 20:13
Kāzu datums: 25.08.2012
Mums arī iet visādi, īpasi naudas ziņā neviens nejaucas iekšā, jo lielākā daļa saprot, ka kāzas nav lēts prieks. Kaut gan drauga mammai šķeit, kas tad tur kāzas. Kad meitai taisījām kāzas, tad kādus pāris simtus latu iztērējām. Pieminēšu, ka tas bija 10 gadi atpakaļ... rezultātā topošajai vīra mātei šķiet, ka kleita maksā 70Ls, ēdināšana restorānā 100Ls uttt. :D Bet tā īpaši neviens nejaucas. Mana mamma vispār zelts, viņa vispār neko nejautā un neiespringst. Bet savukārt topošā vīra ģimene grib visu zināt, kur, kas, kā, kāpēc notiks.... tas ir murgs :D Esam gan mierīgi runājuši, gan izbļaustījušies :D Tā kā laimīgās līgavas, kurām viss iet pa diegu :)
Pī-pī
11.06.12. 18:11
Kāzu datums: 13.07.2012
Jā, gribās jau padalīties ar to, kas padarīts, bet, lai klusēt tad ir daudz labāk.
Kaut gribās dažkārt prasīt padomu, bet laikam tās sekas ir sliktākas nekā tās būtu bez padoma.
Faktiski sanāk tā, ka vecāki, kam visvairāk vajadzētu atbalstīt un saprast, rīkojas pilnīgi pretēji.
Dachus
11.06.12. 17:05
Kāzu datums: 10.08.2012
Es tagad daru tāpat kā Skarbais raksta.Un, kad nenociešos un kaut ko pastāstu, tad jau ātri to nožēloju.Vislabāk, nestāstīt neko.
Peerlite
11.06.12. 16:43
Kāzu datums: 12.08.2012
saprotu Tavu situāciju.
man līdzīgi ir piem, ar alkohola daudzumu.
Vīra vecāk saka, būs pa maz alokohola.....kas tās par kāzām,ja alkohola pietrūkst utt..... =DDD
Ja man ir atvēlēta konkrēta daļa no budžeta, tad pie tā pieturēšos (labs fotogrāfs man ir daudz svarīgāks par alkoholu). Tagad nav laiki,kad var visādi izēsties un nodzerties - un tas vairs nav kritērijs lieliskam pasākumam. =)
Atrisinājums. Es painformēju,cik būs no mūsu puses alkohols, pārējo vīra vecāki var piepirkt klāt - un tā viņi arī darīs. =)
skarbais
11.06.12. 16:25
Varbūt ne konkrēti par naudas lietām, bet ieteikums pēc iespējas mazāk stāstīt par kāzu dienas norisi. Lai nāk kā uz pārsteigumu. Zinu kāzas, kur līdz pat svinību dienai neviens no viesiem nezinās svinību vietu, iemesls tāds pats, lai nejauktos plānošanā un organizēšanā, it kā labu gribēdami. Ja kādi jautājumi, paldies, visu jau esam noorganizējuši.
Ielūguma programmā gan varētu norādīt dress kodu un aptuveno nobraucamā ceļa gabalu, lai zina ar ko rēķināties un, piemēram, uz svinībām pludmalē neierodas gluži smokingā un lakotās kurpēs.
Zhagatinja
11.06.12. 16:24
Kāzu datums: 15.07.2011
nja gruuti it seviskji , ja pashas mamma , bet izrunaajies , ja vinja veelas pashu daargaako , tad pasaki mums kaazu dejai atveeleetaa summa ir taada un taada , ja veelies , lai mees pie tava sarunaata trenera maacamies - luudzu iesim maaciisimies , bet piedaava , tad lai sho starpiibu apmaksaa vinja ... varbuut saak paardomaat .....
noteikti pirms gadiem 20 nebija ne taadu iespeeju , ne taadu pakalpojuma kaa shodien , tava mamma grib visu to labaako shai dienaa , bet neljauj sabojaat nevienam sho dienu , dari kaa veelies un peec taa cik finanses atljauj ....
man arii bija vesala padomdeveeju komanda , ko vajag un kaa vajag , bet saakumaa ar viiru jau bijaam izrunaajushi ko veelamies , pie taa arii tureejaamies , nebija mums 7 tiltu , jo tas noziimeetu miljonu pilseetaa visu dienu auto pavadiit ....
vieniigais kam piekaapos vinja maasas frizierim un make up , ko arii vinja apmaksaaja ....
lustinātāja
11.06.12. 16:15
Kāzu datums: 03.08.2013
Es noteikti pateiktu tieši šādi : "paldies mīļie, mēs tiešām novērtējam Jūsu palīdzību mūsu īpašās dienas sakarā... bet - mums ļoti visus plānošanas darbus un īsto cilvēku un lietu mekelēšanu gribas veikt pašiem, tāpēc priecāsimies, ja visu atstāsiet mūsu ziņā"...

Un tad jau vajadzētu saprast...
ja nelīdz - daudz skarbāks variants... ja ko tik dārgu atrod, paakiet, ka nevariet to atļauties, bet - droši variet mums uzdāvināt :)

tad noteikti vairs nejauksies :)

Lai izdodas :)