FB Pixel

Prieks, ka vēlies ar mums sazināties! Stāsti, kas uz sirds, mēs vienmēr esam Tev gatavi palīdzēt!

Tēma*
Ziņojums*
Vārds*
E-pasts*
Tālrunis
captcha
  • PIEZĪMES
  • VĒSTULES

Jaunākais forumā

Sirds izkratīšanas kambarīt's

Pavisam mazas kāzas

degija
25.08.09. 19:29

Sveikas, mūsu kāzas ir ieplānotas oktobra vidū, esam jauni, bet kopā jau vairāk kā trīs gadus, tā kā naudas ir tik cik ir, bet precēties gribas, tad to arī darīsim, bet lai uzaicinātu visus tuvos, kas tiešām ir tikai tuvie, iznāk ap 50cilvēki... :( To nevaram atļauties, vecākiem arī nav ar ko palīdzēt, turklāt drauga vecāki, nesaprot, kā var visus neaicināt... Tādēļ esam nolēmuši apprecēties divatā ar vedējiem, kuri ir mūsu draugi, tad kopīgi noīrēt pirtiņu un numuriņus kādā viesu mājā... Protams kaut ko sirsnīgu ar domāja, tā lai kas paliek atmiņās... būs man maza balta kleitiņa un plīvuriņš...
Bet man ir bail, ka ar laiku nožēlošu, ka tik mazas kāzas, tagad sāk likties muļķīgi meklēt baltu kleitu un plīvuriņu... jo svinības tak nebūs lielas... Šodien uzaicinājām vedējus, vēl galējo atbildi nav devuši...

Skatīt ziņojumus:
Knope
27.08.09. 17:48
Kāzu datums: 26.07.2008
Abhan audumu fabrikā tills ls 0.90 - ls 1.20 metrā. Piegriest un savilkt plīvuriņu mācēs katra meitene, kas kaut vienu mājturības stundu skolā ir apmeklējusi un māk adatā diegu ietrāpīt.
degija
27.08.09. 17:42
Man kleita sarunāta! :))))))))))
Gara, balta ar mežģīnēm un izdevīga cena, atliek tik baltu jaciņu un kurpes un plīvuriņu un esmu gatava.... :))
veta123
27.08.09. 11:21
Kāzu datums: 07.08.2009
Varbūt ir kāda feina šuvēja, kas uzšūtu garu kleitiņu (vai īsu, ja tādu vēlies) un tādu piemērotāku oktobrim - garākām rociņām vai kādu smuku apmetnīti, žaketīti, utt. Smukas baltas, rakstainas zeķes un slēgtas kurpes un būs pa pirmo... :)

http://www.precos.lv/forum/?bid=5907&pid=1643391

šeit pucci smuka kleitiņa un tās zeķes....
degija
27.08.09. 11:18
nu jā, bet oktobris..., nezinu, kaut kā neko nevaru sadomāt.... viss iet riņķī pa galvu...
rutuxs
27.08.09. 11:15
Kāzu datums: 20.02.1993
Kādēļ smieklīga. Mums te viena arī izvēlējās ko līdzīgu tādai kleitiņai. Vienkārša un zolīda. Man jau patīk.
degija
27.08.09. 10:36
izmērs pa mazu! :) Bet paldies! :)
veniaa
27.08.09. 10:35
Kā tev ši? :)
degija
27.08.09. 10:28
halens lapā
veta123
27.08.09. 10:15
Ļoti glīta... :)
Kur tādu atradi?
degija
27.08.09. 10:10
atradu šādu kleitiņu pa 16 Ls, diez tāda nebūtu smieklīga?
rutuxs
27.08.09. 09:54
Kāzu datums: 20.02.1993
Mūsu vecāki bija tikai mājās, kur bija uzklāts svētku galds. Sarakstījāmies tikai divatā bez vecākiem un pat bez vedējiem. Neviens nebija apvainojies. Ir jāmāk pieņemt bērnu vēlmes, jo tā ir viņu dzīve un viņi veido savu dzīvi. Es tikai devu spārnus. Tādēļ nav ko "vilkt lūpu", ja vecāku uzskati neatbilst bērnu uzskatiem. Es būšu laimīga un man būs labi, ja mani bērni būs laimīgi. Tas man ir pats galvenais. Un ja viņi vēlēsies "slepenās" kāzas, uzpriekšu.
diana26
27.08.09. 09:48
Mums ari ieplanotas mazas kazas - no Rigas, manas majas, kur bus izpirksana, dosimies Limbazu rajona virziena, pa celam iebraucot Minhauzena muzeja un turpat pie juras ari laulasimies. Bus macitajs un ceremonija notiks vakara puse, gluzi saulriets drosi vien vel nebus, bet tuvu tam:)Tur esam noirejusi mazu majinu pa 30 latiem ar dazam gultavietam, virtuves dalu, utt., kur visiem satilpt, ja nu gadijuam list lietus, utt., tur ari iedzersim sapmanieti un ieedisim kuku, uz terasites nodejosim valsi un visi pa majam:) Kazu kleitu (jaunu un super smuku:))nopirku pa 70 latiem, gredzenus uztaisijam pa 45 latiem abus (bija savs zelts), majina tatad maksa Ls 30,00. Vel, protams, naudina ziediem, tos ari pasutijam baze, sampanietim, vel nav iegadats, bet uz atlaidem jaiegadajas tuvakajas dienas, torti ari ceps pazistama konditore un tas cena ar piradziniem ir Ls 25,00. Vel janoperk kurpes - walking outleta man un ligavainim. Vinam gan tur neka nav atbilstosi izmeram un vel ari uzvalks vajadzigs. Bet ta kopa summa jau nemaz tik liela nav. Ak, ja, vel man diadema vajadziga un jacina, ka ari janoperk lapas, ko dedzinat pie juras:), arku vedejtevs taisa...ta ka vel man it ka tik daudz ko vajag...bet esmu parleicinata, ka paspesim laika un viss bus super:)Un izmaksas ari nebus nekadas kospismakas, neskatoties uz to, ka bus kadi 30 viesi.
Bus netradicionalas kazas - pie juras ar visu parakstisanos uz vietas - kas vien jau visiem ir kas savadaks, torte, sampanietis, pa vidu mazs, kopigs celojums un domaju, ka bus labi un pietiekami, neviens nepaspes nogurt:)
Starpcitu, man kazas jau nakamaja nedela:)
Veiksmi jums visam:)
Inčuks
27.08.09. 09:35
Kāzu datums: 22.08.2009
Ceru, ka vēl vienas kāzas nebūs jātaisa :DD

Bet par tiem vecākiem varu piebilst, ka bez viņiem nevajadzētu. Ja mana meita pieaugusi apprecēsies slepus no manis, es gan bēdāšos. Tik daudz jau nu es gribētu, lai redzu kā mans bērns iziet tautiņās...
Bet, ja vecāki paši saka, ka ir viss oki, tad ir oki :)
Lai Jums feinas kāzas izdotos!!!
skyhell
26.08.09. 19:44
Malači, ka nolēmāt neņemt pierē apkārtējo spiedienu! Tiešām malači! Man nebiju kāzu ar viesu namu, par to bija skaidrs uzreiz, jo neciešam 2 dienu kāzas, bet toties bija 2-3hbankets,kurš patiesībā bija piespiests. It kā nenožēloju neko no kāzu dienas, jo viss bija lieliski- vedēji bija super pacentušies un vispār neko sliktu nevaru teikt, bet nav arī tā, ka palēkdamies saku, ka bankets bija tieši tas, kas vajadzīgs. Slepus jāatzīsts, ka pirmais mūsu variants par viesiem tikai uz baznīcu un tālāk tikai mēs divi ar fotogrāfu un bez lieciniekiem(vedējiem), būtu bijis atbilstošāk manām un arī vīra vēlmēm. Neraksturīgi man es piekāpos apkārtējo uzskatam par banketa obligātumu un nebija jau slikti, bet.. Baznīca un mirkļi pēc banketa, kur bijām divatā+foto un labākā draudzene, kas godam pildīja šofera lomu, bija skaistākie. Arī foto ir visbrīnišķīgākie no šiem mirkļiem. Atliek vien klusībā pasapņot, kādus tik brīnumus fotogrāfs vēl nebūtu uzfočējis, ja vien pa vidu nebūtu bankets.. Vilšanās nav ne mirkli, bet ar objektīvu skatu uz dzīvi saprotu tās, kas saka, ka ja varētu laiku griezt atpakaļ, tad nekādas sēdēšanas netaisītu.
skaa
26.08.09. 19:43
var darīt tā. visus uzaicināt uz cermoniju, tad ar visiem iemalkot šampanieti un paši ar vīru un vedējiem prom "mazajā ceļojumā" ar pirtiņu un citām ekstrām, kuras var visai lēti saorganizēt :)
bellydancer
26.08.09. 19:31
Uzreiz pēc dzimtsarakstu nodaļas devāmies uz Siguldas fotosalonu (ļoti skaistas bildes mums tur sabildēja :o) ). Tikmēr viesi turpināja dzert šampanieti un ēst gardumus pie Siguldas jaunās pils. Pēc fotosalona mēs braucām pie kalēja Turaidas muzejā. Tur piedalījās arī viesi. Viņi varēja par brīvu sev izkalt laimes monētas. Mēs arī kalām sev monētas un laimes pakavu. Tad viesi devās uz viesu namu, bet mēs mazajā ceļojumā. Un tad jau zirga pajūgā ieradāmies viesu namā :o)

Nu apmēram tā :o)
dilevka
26.08.09. 17:13
Kāzu datums: 06.06.2009
arii nesen nosvineeju lielas kaazas, piekriitu kaamiitim- balagaans. ja preceetos veelreiz- taisiitu kaazas ar lieciniekiem un vecaakiem bazniicaa un tad chau- tikai divataa ar viiru!!! bez paareejiem, kam tas ir tikai tusinsh nevis manas dziives viens no svariigaakajiem briiziem :)
starlight
26.08.09. 17:06
No apraksta sapratu, ka savas kāzas esam svinējuši turpat, kur jūs ēdāt vakariņas, tikai mēs tur svinējām ar visiem saviem 40 viesiem. Un tagad, vēlreiz atceroties to dienu, varu pavisam droši pateikt, ka gandrīz neko savu kāzu norisē nemainītu, pat ja man būtu iespēja tās rīkot vēlreiz, no jauna. Mums bija lieliskas kāzas, tādas, kuras gribētos izdzīvot vēl un vēl! Uzskatu, ka kāzas jārīko tā, kā gribas pašiem - vieniem gribas lielas un greznas, citiem mazas un intīmas. Nav vienas veiksmes receptes, katram savs, un ne jau no viesu skaita ir atkarīgs tas, vai kāzas būs izdevušās. Galvenais nedarīt kaut ko tikai tādēļ, ka tā vajag. Viesu sarakstu vienmēr var sastādīt nebeidzami garu, tādēļ vienkārši sev vienā brīdī ir jāpajautā, vai tiešām tie ir tie cilvēki, ar kuriem gribam svinēt vienu svarīgākajiem notikumiem savā mūžā. Mums kāzu dienā bija svarīgi apņemties būt kopā līdz mūža galam mūsu tuvinieku klātbūtnē, bet mēs bijām savā starpā vienojušies par viesu komfortu domāt un parūpēties tikai pirms kāzām, bet ne vairs kāzu laikā, jo tā tomēr bija arī mūsu abu diena. Rezultātā mēs bijām apgaroti un viesi iedvesmojās no mums, jo ļoti daudz kas ir atkarīgs tieši no tā, kā šajā dienā jūtas paši jaunlaulātie. Vēl tagad no kāzu viesiem ik pa laikam dzirdam tikai labas atsauksmes - ka esot paticis, ka esot bijis skaisti un iedvesmojoši. Tādēļ situācijas un vēlmes ir ļoti dažādas un es ticu, ka skaistas kāzas var uzrīkot arī divatā un četratā!
elfa
26.08.09. 15:02
Kāzu datums: 20.06.2009
Arī mēs esam par mazām un sirsnīgām kāzām.. Sākumā bija doma par lielām kāzām, visiem radiem, draugiem, vakara vadītājiem... bet ejot laikam, sapratām, nē nē nē!!!! gribas mīļi un romantiski, sirsnīgi, tā lai blakus ir ļoti mīļi un tuvi cilvēki.. Tad nolēmām, ka uz baznīcu un pili aicināsim visus tuvos radus un draugus bija ļoti skaisti un sirsnīgi! Pilī bija klāts uzkodu galds- spēlēja saksafons un klavieres- valdija tāda pasakaina romantiksā atmosfēra, kopā ar visiem viesiem pavadījām aptuveni 6 stundas.. tad pils dārzā metu neprecētajām draudzenēm savu pušķīšu kopiju un kāpām mašīnās, lai kopā ar vedējiem, vecākiem, krustvecākiem, vecvecākiem dotos uz nelielu Itāļu stila viesu namu... vakariņas sveču gaismā, bijām paņēmuši muzikantu, kurš spēlēja itāļu balādes uz ģitāras, dievīgi numuriņi katram viesim un mums ar skatu uz Kokneses pilsdrupām.. tik pasakaini romatisks vakars, ka nespēju pat iedomāties lielas kāzas ar saviem 60 cilvēkiem,kur vakara gaitā katrs paklīst kur pagadās un pēc kāzām atļaujas pateikt, ka kaut kas nav paticis...
Naudas ziņā - domājām, ka mazas kāzas sanāks lētāk,bet beigu beigās aizgāja paliela naudas summa..jo netika pilnīgi neuzko taupīts!
Baibs
26.08.09. 14:44
Kāzu datums: 16.05.2008
es domāju, ka kāzas četratā arī var būt sirsnīgs un jauks pasākums, ko pēc gadiem nenāksies nožēlot. tad gan rūpīgā jāpadomā, ko izvēleties par vedējiem un arī vedējiem šajā gadījumā ir diezgan nopietni jāpadomā, lai šī diena būtu patiešām burvīga. lai vēlāk nekas nebūtu jānožēlo, vissvarīgākais ir radīt sajūtas - prieku, pārsteigumus, mīlestību... no manām kāzām ir pagājis vairāk kā gads, bet pirmais, kas nāk prātā par tām domājot ir tā brīnišķigā sajūta, kas man bija visu kāzu dienu - cik ļoti mīlu savu vīru un cik stipri viņš mīl mani....
jums izdosies :)