FB Pixel

Prieks, ka vēlies ar mums sazināties! Stāsti, kas uz sirds, mēs vienmēr esam Tev gatavi palīdzēt!

Tēma*
Ziņojums*
Vārds*
E-pasts*
Tālrunis
captcha
  • PIEZĪMES
  • VĒSTULES

Sirds izkratīšanas kambarīt's

Pavisam mazas kāzas

degija
25.08.09. 19:29

Sveikas, mūsu kāzas ir ieplānotas oktobra vidū, esam jauni, bet kopā jau vairāk kā trīs gadus, tā kā naudas ir tik cik ir, bet precēties gribas, tad to arī darīsim, bet lai uzaicinātu visus tuvos, kas tiešām ir tikai tuvie, iznāk ap 50cilvēki... :( To nevaram atļauties, vecākiem arī nav ar ko palīdzēt, turklāt drauga vecāki, nesaprot, kā var visus neaicināt... Tādēļ esam nolēmuši apprecēties divatā ar vedējiem, kuri ir mūsu draugi, tad kopīgi noīrēt pirtiņu un numuriņus kādā viesu mājā... Protams kaut ko sirsnīgu ar domāja, tā lai kas paliek atmiņās... būs man maza balta kleitiņa un plīvuriņš...
Bet man ir bail, ka ar laiku nožēlošu, ka tik mazas kāzas, tagad sāk likties muļķīgi meklēt baltu kleitu un plīvuriņu... jo svinības tak nebūs lielas... Šodien uzaicinājām vedējus, vēl galējo atbildi nav devuši...

Skatīt ziņojumus:
Sylvia
26.08.09. 09:02
un tādiem, kas pukst, ka nav tusiņa pēc zagsa vai baznīcas, var tak nebraukt, manuprāt, normāli cilvēki sapratīs, kā ir ka nav naudas un neiedomāsies nemaz čīkstēt, ka nav baļļuks, kur izēsties un izdzerties. un tā arī jāpasaka, ka nav naudas un nevar atļauties tādu tusiņu taisīt un līdz ar to būtu no tavas puses normāli, ja pateiktu, ka dāvanas līdz ar to arī negaidi. tie kuri vēlēsies, tāpat kaut ko uzdāvinās.
Sylvia
26.08.09. 08:56
par kleitu - ja labi meklē, var atrast diezgan normālu par normālu cenu un var jau meklēt variantu, kur to kleitu izīrē. piemēram, grieķu stila kleitiņas baltas un garas var meklēt arī parastajos veikalos un cenās ap 100Ls esmu redzējusi.

fotogrāfu gan vajag pietiekoši labu, kaut vai uz pāris stundām paņemiet, piemēram, fotosesijai ārā, - piemēram Mārtiņš Plūme pa stundām bildē

man jau liekas, ka var iztikt bez tiem lielajiem viesu bariem, vēl ir variants, ka var aicināt tikai uz zagsu vai baznīcu.
JustMe
26.08.09. 08:43
Mīļā degija, kāzu kleitu un plīvuru noteikti varļoti lēti nopirkt www.ebay.co.uk - es nopirku savu kleitu piecreiz lētāk kā LV. Tā ir gara, balta un visādā ziņā īsta kāzu kleita - laikam no kāda veikala vecās kolekcijas. Plīvuru u.c. pričendāļus arī var dabūt turpat!:)
Veiksmi!
Muurija
26.08.09. 08:35
Kāzu datums: 27.06.2009
zinu kāzas, kur līgavai bija mugurā balta vasaras kleitiņa pa 30Ls. Ļoti labi izskatījās!
kate09
25.08.09. 23:46
Kāzu datums: 16.07.2009
Sveika, Degija!

Man pirms pusotra mēneša bija kāzas, kurās bijām mēs, vedēji, divi bērni (mūsu un vedēju), fotogrāfs un operators. Tāds bija mūsu lēmums nevis tāpēc, ka nebūtu bijis naudas, bet tādēļ, ka vēlējāmies, lai šī diena paliek atmiņā ar to svēto brīdi, kad klusā baznīcā dodam solījumu vien otram, kad pēc tam vedēju pavadībā baudām šo dienu divi vien. Un mēs šo izvēli neesam nožēlojuši nevienu brīdi.
Te ir links uz mūsu dienas īsu ieskatu
http://www.precos.lv/forum/?bid=348937&pid=1957631
Man šķiet, ka bildes nav sliktākas par tām, kur redzams, ka bijušas lielas kāzas. Iztrūkst tikai bildes ar viesiem. :)
Galu galā kopīga bilžu skatīšanās pēc tam ar draugiem un radiņiem, var izvērsties par tīri jauku afterparty. :)
Lai viss Tev izdodas!

25.08.09. 23:26
Manuprāt, ja ielūgums saņemts no brālēna labākā drauga meitas draudzenes māsas .., tad varu saprast vilšanos par to, ka nav tusiņa, tikai izdevumi. Bet ja tuvs un mīļš cilvēks, tad būtu jāsaprot, ka ne visi var atļauties šajos laikos sarīkot kāzas uz 50 personām. Ja man precētos, piemēram, brālis un gribētu svinēt tikai divatā, es to respektētu, lai cik grūti.. Jo precās tā kā paši vēlas, nevis kā grib apkārtējie, vai ne? Uz ceremoniju es ierastos, jo tas ir svinīgākais mirklis, sekundes, kad divi likteņi saplūst vienā.. Un kaut kad pēc tam mēs ar draugu nopirktu torti, pāris šampjus un nosvinētu ar viņiem vien šo notikumu. arī kad precās kāds no darba kolēģiem, visi kas var, ierodas uz ceremoniju apsveikt, sametamies naudiņas, uzdāvinam kopēju aploksni, katrs ziedus un nevienam pat prātā neienāk pievienoties turpmākai svinēšanai un nav arī nekādas nožēlas par to ka neesam uzaicināti, tas būtu nereāli uzaicināt VISUS draugus un paziņas.
DACX
25.08.09. 23:20
Kāzu datums: 08.08.2009
nesatraucies par mazām kāzām... tā ir Jūsu diena. tā ir jāpavada kā vien vēlaties.. Zinu daudzus, kas nevēlas princešu balles, bet dienu jaunajam pārim.
Ja ir labas attiecības ar vecākiem, tad mans viedoklis ir, ka viņus nedrīkst aizmirst. bet to jau jūt paši jaunie :)
Tā, ka novēlu kolosālu un izdevušos dienu Tev un Tavam topošajam vīram :)
aijochka
25.08.09. 22:19
mums bija mazas kāzas ar visu kleitu, restorānu, foto un atpūta Svētavotā un brīvdienu mājiņa pie ezera..un mums IR KO ATCERĒTIES, jo sajūtas bija FANTASTISKAS
pandora
25.08.09. 22:09
MAn bija arī pavisam mazas kāzas, tikai mēs un vecāki un fotogrāfs, kas pildīja arī vedēju funkcijas, pareizāk teikt bija liecinieki zaksā. Ļoti mīļas kāzas sanāca.Nekādu uztraukumu, vari dienu izbaudīt mierīgi, nav jābaidās vai visiem viss patīk, vai ēdiens pietiks, vai būs kur visus izguldīt. Sākumā bijām zaksā, tad bijām pasūtījuši galdiņu viesu namā "Ezeri". Starpcitu es precējos arī oktobrī. Man bija balta kleita, plīvurs viss kā lielās kāzās, arī mazais ceļojums utt. Vecāki bija pat kāzu avīzi sagatavojuši. Nenožēloju ne mirkli. Un fotogrāfijās visur esam redzami.
baibelens
25.08.09. 21:43
Kāzu datums: 07.08.2009
arī mums bija doma par tikai ceremoniju zagsā, bet tad vedējmāte tā kā sāka runas par to, kā pēc tam tiksim no viesiem vaļā, tad paši sākām cītīgāk domāt... esmu liela taupītāja un varētu pat teikt, ka sēžu naudai virsū, bet nenožēloju ne mirkli, ka esmu pabarojusi un padzirdījusi savus radus un draugus :))) pat tad vēl tā diena likās tiiiiiik īsa!!! bet ja reiz tā nauda nav... tapēc vien tik ilgi kāzas atlikām! (tīri manas domas)
neko šiku jau netaisījām,bet nožēlas par kko tiešām nebūs :)
dilevka
25.08.09. 20:50
Kāzu datums: 06.06.2009
hmm... nu nezinu kaads prieks no taa visa viesiem. man te viens draugs tieshi vakar suudzeejaas, ka paaicinats tik uz zaksu, jo sviniibu nebuus. taatad abiem ar sievu ir jaapeerk ziedi, celja izdevumi, daavana (kaut mazinja)tas viss rada lielus teerinjus un nekaadas balliites! teica, ka nezin kaadu lai zoliidu attaisnojumu izdomaa- jo sanaak maximaali teerinji par minimaalu prieku + visa diena izchakareeta. nesaku, ka taa ir visiem, bet muusdienaas taada ir realitaate, un tas nenoziimee, ka cilveeks slikts, tik plaano vai vinja gimene to var atljauties... ciniski, bet reaali. tad jau labaak lai ir 4rataa sviniibas + vecaaki, bez balliites. ja godiigi nesaprotu prieksh kam uz to viesu namu vai viesniicu jaanjem vedeeji? sarakstaas vai salaulaajas un 2 ataa bauda 1.kaazu nakti! :) izdevumi minimaali! :) + kleitu var iireet par ljoti simboliskaam naudaam. (arii manu var dabuut) :)
veta123
25.08.09. 20:24
jā, Ingretas ideja ir baigi feinā. Visus saaucināt svinību vietā (zaksa, baznīca), tad ilgāk pavadīt laiku ar viesiem - iedzert šampi, ieēst kūku, fotogrāfēšanās, sveikšana un laba vēlējumi, smaidi un pacilāta sajūta. Var ar viesiem doties izbraukumā, kas nemaksā gandrīz neko un tad ir kāds galapunkts, kur pasākumu nobedz un atvadās no viesiem, bet ar vedējiem mūkat prom. smukā fotosesijā pie dabas. Un tad kādā mīlīgā vietā vakariņas, pirmā deja un smuka gulētiešana. būsiet gan ar visiem mīļajiem, gan mīļi un romantiski tikai 4ratā. Ja mums būtu šādi jāizvēlas - tā mēs darītu.
sicilia
25.08.09. 20:06
Kāzu datums: 05.09.2009
Nu var sataisīt visiem šašlikballi vai desu cepšanu pie ugunskura... + spēles dažādas. tiur liela nauda nebūs vajadzīga... bet ja visu forši uzrīko, visi atcerēsies.
Mūsu priesteris to ieteica mums, tā kāzas svinēja viņa draugs un viņš vismaz vēl pēc 15 gadiem tās kāzas atceras.
ingreta
25.08.09. 20:05
Kāzu datums: 20.02.2016
Varbūt uzaicini tuvākos uz zaksu un tur pacienā tikai ar šampanieša glāzi un kūku.Vecāki un jūs aizbrauciet u z restorānu vakariņ;as un tad ar vedējiem 4-atā pavadiem kādā mazā viesu namā vai viesnīcā.
Mēs rīkojām otrās kāzas tad uzaicinājām visus ko vēlamies bet aicinājām ar groziņiem un mēs tikvien kā atradām vietu kur tusēt un jautroties.Mums bija zviedru galsds un visi viesi bija sajūsmā.
Inčuks
25.08.09. 20:04
Kāzu datums: 22.08.2009
Mēs iesākumā gribējām tikai ar vedējiem. Tad sadomājām arī vecākus... Un tad vēl katram ir pa 1 brālim vai māsai ar ģimeni, un tad vēl katrs 2 tuvākos draugus ar otro pusīti, nu kā tad bez viņiem... Kopā 30 cilvēki, un abi nožēlojām, ka nepalikām pie sākotnējā 4, jo izdevumi turpat 2000. Bet kāzu dienā, sanāca, ka nožēloju, ka neuzaicināju vēl to un to, un to un vēl to...Tad jau labāk pāris 100 pieliktu un būtu pavisam liels baļļuks nevis vidējs... Nu drusku palika tāda sajūta...
Ja naudinas ir tik cik tās ir, nav arī saprātīgi līst parādos, lai tikai radiem būtu kārtīgs tusiņš.

Un sakiet ko gribiet, 50 cilvēku vidū noteikti ir kādi mazāk tuvāki cilvēki, no kuriem var atsacīties, bet par 500 sanāks tikai tērpiem un gredzeniem.
Iesaku vienīgi nepataupīt labam fotogrāfam, Jums būs daudz laika fotosesijām un pēc 5, 10, 15, 20 gadi baļļuks visiem būs aizmirsies, bet foto vēl ilgi sirdi priecēs :)
Elinchix
25.08.09. 20:02
nu ja, piekritu vetai123.
Vecakus gan vajadzetu, vini tomer ta gribetu noteikti but saja mirkli ar Jums. Bez tam vecakiem jau nu vismazak ir jataisnojas par to, ka nav ljembasta. Vini tacu nak uz kazam cita iemesla del.
Katra zina, izvele Jusu rokas! Bet pirms nolemt galigi par kazu formatu, padomajiet visu siki ieprieks un parekiniet, un atradisiet Jums velamako un izdevigako variantu.
Lai veicas!
degija
25.08.09. 20:01
Jā, bet tie paši paši tuvākie jau ir 50, goda vārds brālēni un māsicas, visi vienādi mīļi, tad vēl viņu bērni, daudziem jau otrās pusītes... ehhhh... un visi tak ēst gaidīs! :D
Nē, mēs labāk četratā bez stresa un visa liekā, atkāzās uzaicināsim tos radus uz šašliku dārzā, kūku un šampi un paziņosim! :))
veta123
25.08.09. 19:57
Varbūt var pašu, pašut tuvāku ielokā smuki un mīļi nosvinēt?
degija
25.08.09. 19:54
Elinchix, Tavi vārdi man atgrieza cerību un sapni, zinu, ka mums viss izdosies, jo mīlam viens otru un kas gan vairāk vajadzīgs, tāpat paēst var katrs mājās, un man nemaz nepatiktu tā lielā uzmanība, bet četratā būs intīmi un romantiski...
Vienīgi sirds sāp, ka mani vecāki nepiedalīsies, bet viņi domājams, ka sapartīsies, jo paši ir precējušies viens ar otru divas reizes un abas pa kluso! :)
Elinchix
25.08.09. 19:49
mani ari citreiz iezogas doma - vai taisot mazas kazas, vel nenaksies nozelot? Tacu uzskatu, ka kazu pamatdoma tomer ir nostiprinat Jusu attiecibas un veidot pamatu jaunajai gimenei. Manuprat, musdienas tikai ir izveidojies sis kults - pasakainas kazas, kuras gribu justies ka princese. Es domaju, ka ne vienmer viss ir ieks naudas - ari pa mazam naudinam var uztaisit sirsnigas, skaistas kazas. Tikai, protams, vajag vairak piedomat un piestradat.
Te vienreiz pavideja komentars - redz, jaaa, pec daudziem gadiem neatceresies kazas, ja tas taisa mazas ar domu, ka naudu jakraj kaut kam citam.
Bet nedomaju, ka pec daudziem gadiem atceresimies lielos galdus ar karbonadem... Tiesi fotografijas, kuras vesti par sajutam, kadi ipasi mirkli Jums abiem - tas bus tas, ko atceresimies. Tapec domaju, ka varbut gluzi 4rata nevajag taisit kazas, tacu pieticigas, bez lieliem galdiem, bet tomer sirsnigas kazas gan.
Lielakas izmaksas - parasti ediens, dzerieni un telpa, kur visiem kopa nosvinet so dienu.
Bet ari uz to var ieekonomet.
Padoma par furseta tipa cienastu
tas ir letak, jo pasi partiku varat sapirkt.