FB Pixel

Prieks, ka vēlies ar mums sazināties! Stāsti, kas uz sirds, mēs vienmēr esam Tev gatavi palīdzēt!

Tēma*
Ziņojums*
Vārds*
E-pasts*
Tālrunis
captcha
  • PIEZĪMES
  • VĒSTULES

Jaunākais forumā

Sirds izkratīšanas kambarīt's

Pavisam mazas kāzas

degija
25.08.09. 19:29

Sveikas, mūsu kāzas ir ieplānotas oktobra vidū, esam jauni, bet kopā jau vairāk kā trīs gadus, tā kā naudas ir tik cik ir, bet precēties gribas, tad to arī darīsim, bet lai uzaicinātu visus tuvos, kas tiešām ir tikai tuvie, iznāk ap 50cilvēki... :( To nevaram atļauties, vecākiem arī nav ar ko palīdzēt, turklāt drauga vecāki, nesaprot, kā var visus neaicināt... Tādēļ esam nolēmuši apprecēties divatā ar vedējiem, kuri ir mūsu draugi, tad kopīgi noīrēt pirtiņu un numuriņus kādā viesu mājā... Protams kaut ko sirsnīgu ar domāja, tā lai kas paliek atmiņās... būs man maza balta kleitiņa un plīvuriņš...
Bet man ir bail, ka ar laiku nožēlošu, ka tik mazas kāzas, tagad sāk likties muļķīgi meklēt baltu kleitu un plīvuriņu... jo svinības tak nebūs lielas... Šodien uzaicinājām vedējus, vēl galējo atbildi nav devuši...

Skatīt ziņojumus:
DeeDee
26.08.09. 13:44
Kāzu datums: 01.08.2009
Apsveicu ar svarīgā lēmuma pieņemšanu! @---8----
Maziņš ieteikums- kāzu nakti vai pat medus nedēļas nogali pavadīt kādā no Kurasāres SPA viesnīcām, lēti un ūdensprieki viesnīcas numuriņā ir iekļauti, un tas bieži vien ir tieši tas , kas pietrūkst vēsajos rudens vakaros! :) Jo, ja pati kāzas netaisītu vasarā izvēlētos apvienot-plunčāšanos entajos baseinos un karsēšanos pirtīs, augstu servisa līmeni, interesantas ainavas kāzu bildēm, aizbraukt uz vidi, kur vari ar mīļoto runāt , kas vien ienāk prātā, jo apkārtējie nesaprot un protams šie prieki igaunijā izmaksātu vismaz 1,5 reizi lētāk nekā Latvijā.
rezervējot gospa.ee numurinju būs lētāk nekā booking.com ;)
ingreta
26.08.09. 13:38
Kāzu datums: 20.02.2016
Malači ,tā ir jūsu ģimenes dzimšanas diena un ja nolēmāt četratā tad lai tā arī būtu un vecāki var tikai samierināties.Nekas būs viņiem foto,būs kūka un pasēdēšana.Ja ir vēlēšanās variet kāzu dienā iebraukt gan pie vieniem vecākiem ar šamoanieti ,gan pie otriem lai redz Jūs abus skaistajā dienā.Bet ja ar vecākiem nav tik ideālas atiecības var to nedarīt.Izbaudiet un atpūšieties kā vēlaties paši.Lai Jums viss izdodas.
degija
26.08.09. 13:26
Mēs ar mīļo vakar un šodien gari runājām,un paliekam pie kāzām četratā, jo viņa vecāki, nesaprot, kā var neaicināt VISUSSSS!!! Tad arī lai domā ko grib, tā ir mūsu diena, man aun viņa diena, nevis radu diena, netaisos savā dienā nevienam izdabāt, pirmo reizi mūžā darīšu to ko vēlos, domāju, ka mans topošais vīriņš ar, jo vienmēr mums ir jāpakļaujas kaut kādiem stereotipiem un normām, kam tas viss? Man piem. viena draudzene, kur vairs nav draudzene, teica paprovē tik mani neuzaicināt, man jāredz kāda Tev kleita... FUI
degija
26.08.09. 12:01
kate09, tik sirsnīgas bildes... apmēram kā mana vīzija par to dienu... Sapnis...
VerKa
26.08.09. 11:48
Kur Jūs pēc dzimtsarakstu nodaļas pavadījāt laiku Siguldā? Mēs planojām kāzas ziemā, bados, ka ainava nebūs tik smuka, ka vasarā vai rudenī. Tāpēc domājam par Turaides pili.
susii
26.08.09. 11:28
Kāzu datums: 23.05.2009
zini, es Tev pilnībā piekrītu par lielām kāzām. Es domāju, kad man vienai ir tikai tādas sajūtas pēc kāzām, bet izradās tomēr kad ne! Pirms sākām plānot kāzas mēs svārstījāmies par lielām kāzām, vai ļoooti mazām, bet tomēr izlēmām lielas :(. Bet nu kā bija tā bija!
DACX
26.08.09. 11:20
Kāzu datums: 08.08.2009
Patika Tavs viedoklis par lielām kāzām. Tieši manas domas - balagāns. )
DeeDee
26.08.09. 11:16
Kāzu datums: 01.08.2009
Mums arī sākotnēji bija paredzētas mazas kāzas ar līdzīgu budžetu kā tev 500 Ls, naivi cerējām, ka iekļausimies šajās naudiņās, bet nekā, labi vien, ka topošais vīrs vinnēja diezgan pieklājīgu naudu pokerī, kā arī darba devējs iedeva 150 Ls prēmiju, līdz ar to varējām uztaisīt kāzas, kas vistuvāk atbilda manām un nu jau mana vīra iecerēm.
Ja taisi mazas kāzas, ta iesaku 101 reizi pārdomāt vai jūsu vedēji būs tie cilvēki, kas spēs jūsu dienu padarīt neaizmirstamu.
Noteikti paskaties foruma nodaļu, kur ir iztirzāts ļoti smalki, kur var ietaupīt!
Fotogrāfs, gredzeni un līgavas pušķis ir tās lietas uz kurām labāk netaupīt, jo tās ir tās lietas kas daudzām paliek uz mūžu!
Domāju, ka daudzas foruma sieviņas, labprāt izpalīdzēs ar kleitu un plīvuru. Jauns uzvalks kāzām nav nekāda obligātā prasība, katram vīrietim, kas ir beidzis skolu vai augstskolu ir uzvalks.
Es gan neieteiktu sasteigt kāzas un varbūt pakrāt naudiņu līdz 800-1000 Ls, tad varēs vecākus paaicināt uz kāzām, jo nevarēju iedomāties savas kāzas bez mammas un brāļa.
Lai izdodas tavas kāzas, lai arī kādu lēmumu ar savu mīļoto Jūs arī pieņemtu!
Veisa
26.08.09. 11:13
Nepādzīvo par savām kāziņām! Pats galvenais, ka tagad ar mīļoto esat precēts pāris, viss pārējais ir tikai sīkumi, kas ar laiku aizmirsīsies, paliks bildītes, ko aplūkot (un Tev tiešām bija skaistas bildītes!), labākās atmiņas no skaistajiem mirkļiem un vissvarīgākais - īstais cilvēks, kurš vienmēr blakus!:)
kaamitis
26.08.09. 11:12
Kāzu datums: 07.08.2009
Nu gan Tev ironiski jociņi :p
trusha
26.08.09. 10:59
bet bija ari minuss-restorans nolaida fufeli ar otro edienu:D
un par neapmierinatiem visiem...no ta vnk NEIZBEGT.:)doma,man bija visi apmierinati?ome uz mani vel joprojam ir apvainojusies,ka neuzludzu,ta pat ari divas saujas radu un ari maiss pazinu.
ko daru es shada situacija?paskirstu kazu albumu un...man viss paliek vienalga:)
rutuxs
26.08.09. 10:55
Kāzu datums: 20.02.1993
Nu tad precies otreiz:)))
kaamitis
26.08.09. 10:53
Pilnīgi sirds sažņaudās.
rutuxs
26.08.09. 10:53
Kāzu datums: 20.02.1993
Mēs savās kāzās atteicāmies no brālēniem, māsīcām un draugiem. Bija tikai paši, paši tuvākie, kā māsas, brāļi, vecāki un krustvecāki. Viss. Vispār neviens nezināja par kāzām, pat vecāki uzzināja divas dienas iepriekš, kad uzaicinājām ciemos. Liecinieki/vedēji arī tādi nebija. Viss tika noslēpumā glabāts.Vienīgi zināja mana māsa. Bet arī viņa klusēja kā partizāns. Man laikam ir paveicies ar radiem un draugiem. Neviens neapvainojās. Uz darbu vēlāk aiznesu kūku. Tā kā īpašas kāzas nebija, tad dēļ apģērba nesaspringu. Man bija kostīms.
trusha
26.08.09. 10:45
man bija mazas kazas.
un nozhelot to,ka man bija mazas,butu tas pats,kas nozhelot,ka apprecejos vispar.:)
man vnk skiet,ka ir javadas pec sajutam.un mums bija sajuta,ka vajag divata+pec tam to atzimet ar vecakiem,masam un braliem kada skaista vieta.
un ta ari izdarijam-aizvedam vecakiem ielugumus,ari masai un braliem.saorganizejam visu meneshaa/pusotra laika,sarakstijamies un aidaa uz restoranu.
es atceros,ka vakars bija jau gala,gajam pa vecrigu uz auto un,uzejot uz doma laukuma,bija pilnigi tuksa vecriga,bet kada krodzina speleja saksofons(ka no zila gaisa) un mes pusnakti dejojam(pilnigi neplanoti) vieni pasi pa visu doma laukumu.
ta ir sajuta,ko es velejos sava kazu diena.tie bija musu mazie svetki,kurus dalijam ar gimeni.jo,lai cik ari stulbi varbut neizklausities,tikai gimene saprata sis dienas nozimigumu.draugiem-pec tam bija soks un jautajums-a kur tusins?kapec nebija?
ta luk.
tapec-tikai un vienigi pec sajutam.
lai tev veicas!:)
bellydancer
26.08.09. 10:45
Man bija kāzas Siguldas dzimtsarakstu nodaļā. Mums bija ap 60 viesu un visi tur normāli satilpa. Varēja pat būt vēl vairāk, jo vietas tur daudz. Ceremonija bija ļoti jauka un sirsnīga un apkārtne arī burvīga. Tiešām iesaku :o)
kaamitis
26.08.09. 10:28
Man tikko bija lielas kāzas, nekad dzīvē tādas vairs netaisītu - NEKAD! Pats labums - tikai ar vedējiem un fotogrāfu. Bija romantiksi, mīļi un nevienu citu pasaulē nevajadzēja. Vecākus var piesaistīt uz pusdienām, vakariņām + pāris labākos draugus. Man tās būtu 3 draudzenes. Viss pārējais - lieki izsviesta nauda. Vismaz mans vērtējums. Kā lasi - ne visiem tā ir, bet nu lai arī cik viss bija labi plānots, ne vienmēr lielā barā var noķert labas sajūtas. Manas labās sajūtas bija līdz viesu namam tikai. Pārējais viss - liels balagāns, pēc kura vēl jāklausās, kas kuram nepatika.
ingreta
26.08.09. 10:20
Kāzu datums: 20.02.2016
Kleitas lētas var nopirkt Martas iela,tur jauks veikaliņš un izvēle liela,tāpat var paskatīties ss ,un nemaz dārgi nesanāk.Varbūt kādau draudzenei ir balta kleita ,aizņemies un nedaudz pārtaisi un būs tava kleita.Plīvuru pati esmu taisījusi bez gala,Ja vajadzīgs padoms droši jautā.
smaidosa
26.08.09. 10:07
Kāzu datums: 18.07.2009
vissvarīgākais ir nevis ko domās apkārtējie, bet ko domājat jūs paši. Ja pašiem doma par mazām kāzām ir pieņemama, uz priekšu- laiks svinēt, bet ja rodas šaubas, vai tas patiešām ir tas, ko vēlaties- varbūt pagaidīt kādu mirkli vēl?
VerKa
26.08.09. 09:42
Sveikas meitenes! Man šī tēma - "Pavisam mazas kāzas" ir ļoti aktuāla. Jaunājā gadā ar savu pusi gribam apprēcēties. No paša sākumā izdomājām, ka negribam taisīt lielas svinības, īpaši ņemot vērā, ka neatļauj budžets. Mēs domājam uzaicināt ap 15 cilvēkiem, tas ir kopā ar vecākiem. Gribētos apprēcēties Siguldā, tikai nezinu, kāds zags tur ir, jo uz zagsu gribam uzaicināt vairāk cilvēku. Pēc tam varētu aizbraukt uz Turaides pili. 15 cilvēkus ir ideja vest uz mājām, jo puisim ir diezgan liela māja ar lielu viesistabu...