FB Pixel

Prieks, ka vēlies ar mums sazināties! Stāsti, kas uz sirds, mēs vienmēr esam Tev gatavi palīdzēt!

Tēma*
Ziņojums*
Vārds*
E-pasts*
Tālrunis
captcha
  • PIEZĪMES
  • VĒSTULES

Jaunākais forumā

Sirds izkratīšanas kambarīt's

Pavisam mazas kāzas

degija
25.08.09. 19:29

Sveikas, mūsu kāzas ir ieplānotas oktobra vidū, esam jauni, bet kopā jau vairāk kā trīs gadus, tā kā naudas ir tik cik ir, bet precēties gribas, tad to arī darīsim, bet lai uzaicinātu visus tuvos, kas tiešām ir tikai tuvie, iznāk ap 50cilvēki... :( To nevaram atļauties, vecākiem arī nav ar ko palīdzēt, turklāt drauga vecāki, nesaprot, kā var visus neaicināt... Tādēļ esam nolēmuši apprecēties divatā ar vedējiem, kuri ir mūsu draugi, tad kopīgi noīrēt pirtiņu un numuriņus kādā viesu mājā... Protams kaut ko sirsnīgu ar domāja, tā lai kas paliek atmiņās... būs man maza balta kleitiņa un plīvuriņš...
Bet man ir bail, ka ar laiku nožēlošu, ka tik mazas kāzas, tagad sāk likties muļķīgi meklēt baltu kleitu un plīvuriņu... jo svinības tak nebūs lielas... Šodien uzaicinājām vedējus, vēl galējo atbildi nav devuši...

Skatīt ziņojumus:
Jena
24.11.09. 13:00
Kāzu datums: 17.07.2010
Malači! :)
Laikam tas ir vislabākais risinājums.
Tavi vārdi nedaudz nomierināja. :)
Veisa
24.11.09. 12:32
Mēs tieši tā arī izdarījām un ne mirkli to neesm nožēlojuši!:) Kāzas bija emocionāls, romantisks un mīļš pasākums tikai mums ar diviem!
Jena
24.11.09. 12:07
Kāzu datums: 17.07.2010
Arī saskārāmies ar pārmetumiem - "Kāpēc viesu saraksts netika saskaņots..!?"

Sirsniņa sāp.
Esmu gatava atteikties no nodoma precēties vispār, lai cik muļķīgi tas nebūtu.. Vai apprecēties divatā vien - lai apvainojas VISI!
Eņģelīts
24.11.09. 10:43
Kāzu datums: 14.02.2010
Mums arī būs mazas kāzas tikai ģimenes lokā,būsim 14 visi kopā.Par cik maniem vecākiem ir viesu māja ar pirtiņu,tad svinības protams notiksies tur.Baznīcā mēs salaulāsimies,tad vakrā brauksim uz viesu namu,kur pasūtījām vakariņu galdu+auksto galdu.Vedēji mums būs ne tik izdomu pilnu idejām,tāpēc mums būs puisis,kas novadīs vakaru līdz pat 1naktī,par simbolisku samaksu. Gredzenus mums izgatavo juvelieris par 60.00Ls kopā,jo pašiem bija savs zelts.Ielūgumus,galdakartes gatavoju es pati.Kāzas mums būs mazas,paši tuvākie,bet plānojam katru sīkumiņu un zinam,ka mums viss būs tā kā mēs paši to vēlamies,nevis kāds cits.Tā kā pamazām,ko esam jau sarēķinājuši izdevumus+plānotie izdevumi,mums varētu viss kopumā izmaksāt uz tiem 500-600 Ls.Bet,viss ir tā,kā paši to vēlamies,jo tā būs mūsu dieniņa....
Veiksmi visām!!!
degija
23.11.09. 18:15
...
šokolāde
20.11.09. 18:44
Mums bija mazas kāzas-pēc ceremonijas torte+šampis un tad divatā braucām projām. Domāju, ka Tava ideja par iešanu uz balli vai klubu nav nemaz slikta, sevišķi, ja nebūsi tērpta tipiskā kāzu kleitā (tādā gadījumā vienkārši būtu par daudz uzmanības no svešajiem cilvēkiem apkārt un Tu varētu nejusties ērti). Mēs gan uz balli negājām, bet tajā pašā vakarā braucām ceļojumā un bija baigi forši. Kaut kur jau te foruma rakstīju, ka nemaz nevarētu izturēt tradicionālo latviešu kāzu scenāriju - katram savs;) Neko nenožēloju-viss bija tieši tā, kā biju iedomājusies;) Man jau liekas, ja pāris pats sevi pazīst un zina, kas patīk un kas nē, tad nošaut garām nav iespējams-galvenais neietekmēties par daudz no citu cilvēku viedokļiem par to, kādai jābūt jūsu kāzu dienai;)
Sibila85
20.11.09. 12:11
Kāzu datums: 07.04.2010
Ari mēs gatavojamies mazajām kāzām. Esam nolēmuši sarakstīties savā 10. attiecību gadadienā, kas būs aprīlī. Šo datumu nolikām jau vairāk kā gadu atpakaļ. Doma ir būt tikai 4atā ar vedējiem.
Ļoti gribētos redzēt šajā dienā sev blakus savus vecākus un brāli, bet manam vīrietim ir raiba gimene, tadi cilveki, kurus es tiesam saja diena sev blakus negribu redzet. Bet, ja nesaucam viņus, tad nevaru ari savus. Tapec nolēmām neko neteikt nevienam.
Vēl arvien neesam iesnieguši pieteikšanās dokumentus, jo manī ir šaubas, nezinu vai man gribās savas kāzas pavadīt divatā vai 4atā kaut kādā viesu namā.
Gribas padejot, varētu pēc pavizināšanās iet uz kādu latvisku klubu vai balli un dejot līdz rītam skaistajā (ne baltā) kleitā. Tad ar taxi doties uz kādu viesu māju un baudīt divvientulību.
Kādas ir citām pieredzes ar mazo kāzu afterparty? Ko Jūs darījāt? Un galvenais ko tagad par savām kāzām domājat, vai kaut ko nenožēlojat?
rafinja
19.10.09. 10:44
Kāzu datums: 13.02.2010
cik noprotu,kaazaam jau jaabut nosvineetaaam :) padalies ar iespaidiem, kaa viss beigaas sanaaca :)
degija
18.10.09. 17:11
:DDDDDD
sicilia
06.10.09. 12:52
Kāzu datums: 05.09.2009
Nu es novēlu tikai izturību un pacietību, un stingrību. Citādāk nevar, jo radi, kas jāaicina, situācijas kas jāmaina un apģērbs tiks uzspiests kā vēlas citi (un vienalga kādai tantei/ onkulim nepatiks).... Ja gribi kāzas kādas gribi, esi stingra. zinu cietsirdīgi, bet citādi laikam nebija.
es pat ar savu māti saplēsos nedēļu pirms kāzām, bet arguments - vari nenākt, ja tev tas un tas svarīgāks par mani, bija ļoti iedarbīgs. uzreiz to rada gabalu nevajadzēja aicināt....
degija
06.10.09. 12:31
"Un ne jau tusiņu jūs atcerēsities katru gadu kāzu dienā, bet gan to, ka tajā dienā precējāties :) "
Beatriss
***Tieši tā! :) Paldies!
Par to kleitiņu, man šuvēja uzšuva mazas kleitiņas vietā smuku garu...
Vispār, visu gribot pavisam vienkāršu, kaut kā iekritis rokās ir vienkāršs, bet tik smuks un daudz greznāks kā bija cerēts, patiesībā pateicoties daudzām meitenēm no šī foruma!
Nemaz nerunājot par lielo atbalstu! :)
Jūs te visas esat SUPERĪGAS!!!
Paldies! :))
Beatriss
06.10.09. 12:16
Kāzu datums: 13.07.2013
Tas īstenībā ir tik skaisti! Maza, balta kleitiņa un plīvuriņš:) (tas pateikts tik, tik jauki:) )
Sen jau zināma patiesība - kāzas jūs taisat sev, ne apkārtējiem cilvēkiem, pat ne mammai un tētim.
Diezin vai var nožēlot, ka esat apprecējušies :)
Jo tā vienmēr būs jūsu skaistā, baltā diena. Un ne jau tusiņu jūs atcerēsities katru gadu kāzu dienā, bet gan to, ka tajā dienā precējāties :)
Veiksmi un izdošanos :)
degija
06.10.09. 12:13
Viņa mums ir īpašs gadījums!
Draugs jau laikam pielika pie vietas mammu, jo ja ir pasākums ar vecākiem un mēs tā vēlamies, tad nu galu galā!
Bet nu viņa jau argumentē, ka vajagot vismaz pateikt! Tad jau uzreiz draugos zem profila varam ierakstīt, kad precamies, lai esam pateikuši un mums ja var laicīgi sākt pārmest, ka tas un tas nav uzaicināts!
Kāpēc citi iedomājas, ka var pārņemt mūsu kāzu dienu! :@
Pilnīgi dusmas laužās ārā!!!
rafinja
05.10.09. 19:32
nez, gruuti kaut ko ieteikt :( es vismaz vislaik vinjai atkartotu,ka tas ir manas kaazas un es gjeerbshos tajaas taa kaa es veelos! un taa kaut vai atkartot vinjai visas reizes,cik vinja megjinas uzspiest kaut ko savu. Un isteniba, varbut, tavs draugs shai lieta var teikt kadu vardu? zinu,ka manejais nekad neljautu ne savai, ne ari manai mammai uzspiest man kaut kadas savas velmes,ko es negribetu......
degija
05.10.09. 19:07
Ziņu padošu kā būs beidzies!
Ehh, visu laiku gaidīju kāzas ar nepacietību, bet nu gaidu kad tas ātrāk paies...
Lai tā drauga mamma vispār priecājās, ka viņu ielūdzām, bet nē šī jau sāk, esmu tā nogurusi...
viņa ieraudzīja manu [līvuru un nu saka, ka man jāiet pie mākslinieces, lai piešuj puķītes, viņa apmaksāšot, bet es negribu... Ja ko ierunā pretīm šī sacērtās...
Kur lai ņem spēku stāties pret visu uzspiesto!!!???
rafinja
05.10.09. 18:32
Es atvainojos, ka taa saku, bet ja drauga mamma ir tik stulba un nesaprot kapec Jus svinat kaazas tik pieticiigaa cilveeku lokaa, tad vajag vinjai tieshi acis pateikt, lai padomaa par to kaads jums ir budzjets, ka tas ir tads un tads un ka aicinot vienus, butu jaaicina vel citi un kaa pati saki, ja aicinatu drauga radus, tad ari Tev butu barinjsh ar tuvakiem radiem ko aicinat, kas izverstu viesu skaitu uz tiem 50 gab.ko nevarat materiaali pavilkt. Ja vinja turpina kaut ko uzspiest, tad tieshi pasaki,ka nav naudas,lai visi butu un vai nu ir visi, vai vinju vienkarshi nav. Jus precaties,jo velaties savienot savus liktenjus, nevis tadelj, lai uzaicinatu radus uz tusinju. Un sviests ir tas,ko vinja saka,ka viesi nenaks izesties. Vinja pati izklausas pec Tevis stastita pec nepatiikama cilveeka un gan jau ari radu vidu kads bus tads pats, kas pec tam runatu apkart, ka tika kazas nozjmiegts shis, tika taupits uz to utt...kam tas vajadzigs. |
Mums ar draugu bus salidzinoshi lielas kazas. planotais viesu skaits ap 60 cilveki. Apmeeram 50 no vinjiem sastaada tuvie gjimenes loceklji-draugam 3 maasas,visas precetas, visam berni+vecaki+vecvecaaki+krustvecaaki ar berniem,kas ir radi un man ir 2 bralji+draudzenes+vecaki+vecvecaki+krustvecaki ar berniem+ljoti tuvi radinji ar kuriem vienmer kopa visi svetki ir svineti. Kopumaa no draugiem man bus 2 draudznes ar otrajam pusitem un draugam viens draugs ar otro pusiiti. Un es ar nespeju iedomaties, ka varetu kaut vienu no tiem cilvekiem neuzaicinat,jo tas nozime, ka nevaru nevienu aicinat,jo visi tiesham ir tik milji. Reti kad esmu redzejusi tik saliedetus, sirsniigus, miiljus un jautrus radinjus kaa musejie. Un lemumu svinet ar visiem tuvajiem domaaju,ka nekad nenozjeelosim, jo lielaka dalja no vinjiem ir tik atraktivi un jautri, pat vecome ir taada draiskule, ka visos pasaakumos laizj dejas lidz ritam :) visos svetkos iet valjaa speeles, dziedaashanas utt, takaa domaaju, ka kopaa mums bus jautri :) nebus tadas sausas sedeshanas kada sanaca vienas citas kazs,kuras nesen biju. tur tiesham nevareja saprast kadelj visi tie viesi saaicinaati.
Lai Tev degija veicas un Tava lielaa dieninja izdodas sirsniiga, milestibas pilna un neaizmirstama!!! Un padod mums pec tam zinju kaa viss bija un priecaashos arii redzeet kaadu foto :)
degija
05.10.09. 17:57
Kāzas tuvojas, šajās brīvdienās paziņojām vecākiem un nu jau sākās, ka vajadzētu to un to uzaicināt, no drauga vecāku puses, saka, ka neviens jau nenāks izēsties tik pasēdēt ar mums, bet neviens pat neiedomājas, ka tad arī man ir cilvēki, kurus vēlētos sev blakus??? Man ir viens tuvs cilvēks, kuram tikko atklāja vēzi, gribētos viņu ar šai dienā vakarā pie galda redzēt, bet ja jau bija noruna un galds pasūtīts mums vecākiem un vedējiem tad tā arī ir un es stāvu mierā, bet redz drauga mammai jau vajag saaicināt pus pasauli, bet ar to līdzēšanu ir kā ir...
Kopš vecāki uzzināja, ka precamies mūsu kāzu burvība ir zudusi, nu jau liekas, ka viņi taisa savas kāzas... ko mēs sakām ir pie ...
Sintra
27.08.09. 20:58
Kāzu datums: 22.08.2009
Domāju, ka ja jau reiz drauga vecāki uzstāj, ka jālūdz vairāki tuvie radi, tad lai arī palīdz ar finansēm. Arī nesen salaulājos un par cik nu jau vīra mamma gribēja ielūgt visus radus, tad arī palīdzēja ar finansēm. Bet noteikti ieteiktu, ja arī taisiet kāzas mazas, tad uzaiciniet vecākus. Ja jau finanses ir mazas, tad aizejiet uz zagsu sarakstaties, uzaiciniet visus, kurus vēlaties redzēt, pēc zagsa kaut kur pa glāzei šampanieša visiem un tad ar vedējiem variet doties tādā kā izbraucienā. Bez visādām izdarībām, kur jāiegulda nauda. Jo 500 Ls tas tiešām ir maz, daudz naudas aiziet visādos sīkumos. Bet nekas neiespējams tas nav. Kapēc iesaku sarakstīties zagsā? Lai tad kad uzrastos lielākas finanses un kaut vai uz 5, 10 vai jebkuru kāza gada dienu dodieties salaulāties uz baznīcu un tad arī taisiet lielas kāzas. Kāpēc ne?
veta123
27.08.09. 18:01
Kāzu datums: 07.08.2009
Es ar plīvuru taisīju pati. Tikai Liepājā sniegbaltu varēja iepirkt vienā vietā un pa 2,50ls metrā. Nopirku 1,30x1,30, izgriezu apli un jāpārloka tā, lai veidojas viens pusaplis lielāks, otrs mazāks un vidū 5-8cm iešuj un tā būs vieta, kur ar adatām iesprauž matiņos. Smuki var apšūt pērlītes. Identisku redzēju Liepājas salonā Sāra pa 35ls.
degija
27.08.09. 17:58
Tā jau arī darīšu plīvuru gatavošu pati no tilla un pērlītēm, esmu jau uztamborējusi brīnišķīgu somiņu, kuras maliņa ir ar pērlītēm apšūta... Ehhh. pamazām viss iet uz priekšu! :)