FB Pixel

Prieks, ka vēlies ar mums sazināties! Stāsti, kas uz sirds, mēs vienmēr esam Tev gatavi palīdzēt!

Tēma*
Ziņojums*
Vārds*
E-pasts*
Tālrunis
captcha
  • PIEZĪMES
  • VĒSTULES

Sirds izkratīšanas kambarīt's

bezdibenis...

viibeke
03.06.08. 15:09
Kāzu datums: 19.07.2008

Norunājām kāzas jau sen,ņēmām mazu kredītiņu,lai varētu pabeigt māju, kura jau tika daļēji uzcelta kredītā,vismaz tik tālu,lai varētu dzīvot kaut kā...daļu naudas atlikām kāzām...strādājam vienā darba vietā....līdz kāzām mēnesis un pēkšņi darba devējs saiet sviestā un kopš ir mainījusies vadība viss iet tikai uz slikto pusi...pa bišķītim saplaka kāzu nauda lai atmaksātu kredītus...tagad tās vairs nav un visur iemaksātas ir daļas no summas,gan fotogrāfam,gan viesu namam,nopirktas štātes un gredzeni arī ielūgumi izsūtīti,bet......rokas nolaižās un šķiet ka tā vairs nebūs pati laimīgākā diena mūžā...izmisums....neziņa un milzu pārdzīvojumi....gribās pagriezties un aiziet,sākt visu vienai no jauna,bet ir pienākums pret cilvēku kuru mīlu...un nu jau abiem kopā turoties jaķepurojās....

Skatīt ziņojumus:
viibeke
10.06.08. 08:26
tev protams ir 100% taisnība par to iztirzāšanu publiski,bet es esmu tik ļoti centusies savest mūsu attiecības kārtībā,ka vienārši vairs nav spēka un ir beidzot jasamierinās,ka mums vienai pret otru nekad nebūs nekādas cieņas un siltu jūtu...tieši tagad mani dīda tāds nemiers,jo dodu jāvārdu uz mūžu,tātad precu ne tikai savu vīrieti, bet visu viņa ģimeni....un tagad mani paliks zem vēl lielākas lupas...kā lai tiek vaļā no domas-varbūt aizmukt kamēr nav par vēlu?esmu reizē laimīga un nelaimīga...
zincha
08.06.08. 06:18
Kāzu datums: 13.07.2007
Miiljaa, tam visam tomeer ir gaishaa puse- ja juus ar savu iecereeto varat iziet kam taadam cauri, tad turpmaak viss liksies saliidzinoshi viegli, nav jau nosleepums, ka lielaakie kashki saakaas gimenee saistiibaa ar naudu...
Veiksmi!! Turies!!
ashele
06.06.08. 17:09
Kāzu datums: 14.07.2007
Noksi es to biju domaajusi mazlietiņ citādākā ziņā!

protams stulbi ka taadas briesmiigas taas attieciibas, bet no otras puses - nedomaaju ka ir zolīdi tā iztirzāt topošā vīra ģimeni publiski internetā. ja vēl anonīmi - tad tā, bet ja kāds var sazīmēt reālus cilvēkus... patiesībā tas nevienam nedara godu - ne nejaukajai ģiemenei, ne arī līgavai (lai gan par visiem 100% esmu viņas pusē un saprotu)
Noksi
06.06.08. 15:52
Kāzu datums: 08.08.2008
a ja pat serfo - lai arī paskatās, ka viņas rīcība izskatas no malas, ka tādai uzvedībai pat neviena atbalstītāja nav :p sabojāt attiecības vēl vairāk nav ko baidīties - tur tā pat nekādu labu attiecību nav
ashele
06.06.08. 14:50
viibeke - es tew varu tikai izteikt līdzjūtību, ka ieprecies šādā ģiemenītē!

turies un cīnies - gan viss būs labi. neaizmirsti - mīlestība var visu. :)

p.s. ceru ka tava vīramēte nemēdz sērfot pa internetu! ;)
viibeke
06.06.08. 14:41
labots
biteens
06.06.08. 13:00
vispār pie radiem nav ieteicams stradāt, un pie draugiem ar....abus variantus esmu izmēģinājusi...
viibeke
06.06.08. 12:42
laikam kad neveicās,tad neveicās uzreiz-tiko zvanīja vedējmāte un viņai ir komandējums un atgriežās lv dienu pirms kāzām....arī vedējtēvam nākamajā dienā no rīta darba brauciens ārpus latvijas....bet cik sapratu,tad laikam atcēlies...nu un kas vēl tālāk būs?arī ar ēdinātāju jau sanāca ķeza jo mūsu dienā ir vēl citiem kāzas uz vietas,tā ka jātransportē vien pašiem....gandrīz paspējām iegrābties arī fotogrāfā,bet paspēju attapties un atteicos no viņa pakalpojumiem...ja būtu zinājusi,ka tas ir tik grūti nemaz nesāktu,sāku apskaust tos kam kāzas 4 personām...
iveta25
05.06.08. 14:33
Kāzu datums: 02.08.2008
Turies,saulīt!!!Mīlētājus Dieviņš sargā!!!(tā teica mana vecvecmamma):))
viibeke
05.06.08. 14:28
nu jau bišku nomierinājos,jo zinu,ka naudiņu visticamāk saņemsim ....protams tā ir varbūt tikai naiva cerība...bet tomēr cerība,ka viss tā nepaliks...paldies jums meitenes...
amorita
04.06.08. 15:55
Lai arī esmu grāmatvede,bet man kaut kā grūti "dalec" uzņēmuma darba algu aprēķina metode. Kā jau izteicās Ashele-pilnīgs murgs,īpaši lielos uzņēmumos.
Es arī rīkotos,kā Kristīne rakstīja,aizietu uz banku un palūgtu kredīta brīvdienas, un paliktu tikai % maksājumi(kaut gan atkarīgs no kredīta tipa,irarī kredīti,kad maksājuma summa katru mēnesi ir vienāda,bet sākumā lielāko daļu sastāda % +pamatsumma ļoti mazu,tad gan laikam risinājums varētu būt nedaudz savādāks),bet viss jāizrunā ar banku-ceru,ka būs pretimnākoša:)
kristine
04.06.08. 15:03
esmu strādājusi arī tev līdzīgā situācijā.. tie gan nebija vīra radi.
labākās zāles - darba maiņa!

es tiešām esmu bezgala laimīga ka strādāju citur.
Es ieteiktu tuliņpat aizej uz banku, sarunā atlikt maksājumus mēnešus paāris.. reāli tas tev maksās tikai % no summas, bet ne pats maksājums..
griezies ar lūgumu kredītu "pagarināt", pieliec klāt pāris simtus, un vienkārši ilgāk maksāsi, bet iztērēsi kāzām.. un tagad.. Reāls risinājums!

Un vēl, šādā situācijā, centies nedzīvot ar vīra vecākiem kopā, ja tikai "pa svētkiem" tad visādus riebekļus var paciest..

Es pilnīgi jūtu - viss notiks! turies, un rīkojies!
marin4ix
04.06.08. 15:02
Kāzu datums: 09.08.2008
es arī domāju, ka tev un arī tavam topošajam vīriņam ir jāmaina darbs. pietam steidzīgā kārtā! Jelgavā esmu diezgan bieži, un ja nemaldos, tad Jelgavā ir diezgan daudz noliktavu. sliktākajā gadījumā, ja ir autovadītāja tiesības vari meklēt darbu arī Rīgas galā, kas ir tuvāks Jelgavai, vai arī uz apvadceļa, tā pati dominante. tagad jau daudzi piedāvā darba mašīnas. tā pati dominante piedāvā darbiniekiem autobusu no un uz darbu. galvenais ir tikai sākt meklēt! :) es ticu, ka viss ar Jums būs kārtībā! galvenais ir sākt kaut ko darīt :)
ashele
04.06.08. 14:40
viibeke - tev ir izeja!

iesaku sameklēt citu darbu! un labāk tūlīt, nevis gaidīt ka kaut kas mainīsies! tici man - es zinu ko nozīmē pretīgs tiešais priekšnieks.
iepriekšējā darbā bija tiešām riebīgs priekšnieks - stulbs, nekompotents + vēl sapulcēs rokas zem galda paslīdēja + mani tiranizēja īpaši, jo zināja ka viņu ciest nevaru. pārējais kolektīvs bija jauks, darbs man patika. un tomēr vienā dienā mans vadzis lūza. sameklēju citu darbu (biju pārsteigta, ka tas izdevās tik viegli un ātri un algu solīja ievērojami lielāku kā vecajā darbā). pēc pāris mēnešiem tiekoties ar bijušajiem kolēģiem pār mani nāca apskaidrība - es biju laimīga! es biju mierīga! runājot ar cilvēkiem kas vēljoprojām strādā tā cilvēka pakļautība es saprotu cik drausmīgi šīs attiecības bija ietekmējušas mani, cik ļoti par labu nāca tas ka aizgāju!

neviens darbs nav tā vērts lai ļautu tam bojāt visu dzīvi!
nomainot darbu tu atrisināsi daudzas problēmas! un arī tavam topošajam vīram vajadzētu padomāt - vai nav labāk strādāt kaut kur citur. protams, ir dikti jauki ka viņš tewi atbalsta, bet tajā pašā laikā visas šīs negācijas tomēr ir papildus slogs atiecībām un ģimenes dzīvei!

p.s. nav jau nu gan tā ka jelgavā nevarēsi atrast citu darbu! pati esmu jelgavniece un domāju - ja painteresēsies nebūs nemaz grūti! pat ja sludinājumos nekā nav - vari izsūtīt savu CV visiem lielākajiem uzņēmumiem, kam šeit ir noliktavas! (zinu ka pirms kāda laika Sanistal meklēja noliktavas pārzini)

tas ko tu raksti par savu algas rēķināšanu izklausās pēc kaut kādiem murgiem! rodas tāda sajūta ka tiec pamatīgi apkrāpta. ja nav noslēpums - kas tas par uzņēmumu?
viibeke
04.06.08. 13:45
labots
amorita
04.06.08. 13:18
Normālā uzņēmumā algas rēķina grāmtvedis, īpaši ja ir cietā alga ,kas norādīta līgumā. Un ja arī alga tiek izmaksāta 2reizes mēnesī, tad vajadzēja būt atskaitītiem nodokļiem.
Ja algu izmaksā 1reizi mēnesī (darba likums to atļauj darīt tikai,ja ir darba līgumā norādīts), tad vispār vienkārši: grāmatvedis aprēķina algu un pēc algu sarakstiem un izmaksā(pārskaita uz kontu) summu,kas ir pēc nodokļu ieturēšanas.
Man ir daži jautājumi:
1) Līgumā ir rakstīta cietā alga 500Ls,kā neto vai bruto?
Ja alga ir 500Ls un no tās atskaitās nodokļi, tad 1 mēnesī (ja nav bērnu) atkaita soc.no9%-45.00 Ls +93.75 iedzīvotāju ienāk.nodoklis = kopā 138.75 Ls (Ja šajā situācijā ir izmaksāti 500Ls,bet nav atskaitīti nodokļi,tad par 2 mēnešiem var atskaitīt tikai 277.50 Ls, bet tad vajadzētu palikt 222.50 Ls ko izmaksāt)
Ja alga ir 500Ls līgumā uz rokas,tad viņiem katru mēnesi tev ir jāpārskaita tos 500Ls,un no tiem netiek ieturēti nodokļi,jo šajā situācijā algu sarakstos jābūt 703.30 Ls(ja nav apgādājamo) no kuriem atskaita nodokļus 203.30 Ls apmērā,bet uz rokām saņem 500Ls.
2) Ja darbiniekam ir cietā alga, tad jāuzskaita stundas,ko viņš ir nostrādājis, bet tas algu iespaido tikai tad,ja esi kavējusi darbu(tad atskaita) vai strādājusi virsstundas (jābūt piemaksai pie algas).
3) Vai tiešām Rīgā nevar atrast darbu par identisku samaksu? Es toč ar šitādiem elles radiem vienā darba vietā nestrādātu!
Piedodiet,ja nepārāk skaidri aprakstīju,bet diemžēl izskaidrošana nav mana stiprā pusē.

No visas sirds ceru,ka Tev Viibeke viss atrisināsies!!!! Bet tiešām par no bezcerīgām situācijām ir izeja,lai arī to grūti atrast-bet ir!!!:)

Ja nevari vienoties ar darba devēju, tad tiešām iesaku doties uz VID vai VDI.
viibeke
04.06.08. 12:52
es gribu ticēt bet realitāte nelauj...var jau būt...ja izeja atradīsies,tas nozīmēs ka šī krīze būs vienkārši pārcelta uz priekšu...protams cerēšu un lūgšos...ceru mani sadzirdēs...
Nelda
04.06.08. 12:51
Kāzu datums: 11.07.2009
Situācija tev neapskaužama, bet turies un gan jau viss būs labi! Par tiem nepatīkamajiem komentāriem diezgan labi tevi saprotu, bet neņem galvā!!! Uz dumiem neapvainojas! Lai jums viss izdodas!
Noksi
04.06.08. 12:42
bet Tu nesaki, ka nav! Saki, ka ir, tikai pagaidām neredzi ;) visu laiku saki, ka izeja ir un viss būs labi - skaļi un pārliecinoši. vārdi piepildas, tici man...
viibeke
04.06.08. 12:40
es arī ceru,bet ar cerību vien nepietiek un izejas nav....