FB Pixel

Prieks, ka vēlies ar mums sazināties! Stāsti, kas uz sirds, mēs vienmēr esam Tev gatavi palīdzēt!

Tēma*
Ziņojums*
Vārds*
E-pasts*
Tālrunis
captcha
  • PIEZĪMES
  • VĒSTULES

Jaunākais forumā

Sirds izkratīšanas kambarīt's

bezdibenis...

viibeke
03.06.08. 15:09
Kāzu datums: 19.07.2008

Norunājām kāzas jau sen,ņēmām mazu kredītiņu,lai varētu pabeigt māju, kura jau tika daļēji uzcelta kredītā,vismaz tik tālu,lai varētu dzīvot kaut kā...daļu naudas atlikām kāzām...strādājam vienā darba vietā....līdz kāzām mēnesis un pēkšņi darba devējs saiet sviestā un kopš ir mainījusies vadība viss iet tikai uz slikto pusi...pa bišķītim saplaka kāzu nauda lai atmaksātu kredītus...tagad tās vairs nav un visur iemaksātas ir daļas no summas,gan fotogrāfam,gan viesu namam,nopirktas štātes un gredzeni arī ielūgumi izsūtīti,bet......rokas nolaižās un šķiet ka tā vairs nebūs pati laimīgākā diena mūžā...izmisums....neziņa un milzu pārdzīvojumi....gribās pagriezties un aiziet,sākt visu vienai no jauna,bet ir pienākums pret cilvēku kuru mīlu...un nu jau abiem kopā turoties jaķepurojās....

Skatīt ziņojumus:
Noksi
06.06.08. 15:52
Kāzu datums: 08.08.2008
a ja pat serfo - lai arī paskatās, ka viņas rīcība izskatas no malas, ka tādai uzvedībai pat neviena atbalstītāja nav :p sabojāt attiecības vēl vairāk nav ko baidīties - tur tā pat nekādu labu attiecību nav
ashele
06.06.08. 17:09
Kāzu datums: 14.07.2007
Noksi es to biju domaajusi mazlietiņ citādākā ziņā!

protams stulbi ka taadas briesmiigas taas attieciibas, bet no otras puses - nedomaaju ka ir zolīdi tā iztirzāt topošā vīra ģimeni publiski internetā. ja vēl anonīmi - tad tā, bet ja kāds var sazīmēt reālus cilvēkus... patiesībā tas nevienam nedara godu - ne nejaukajai ģiemenei, ne arī līgavai (lai gan par visiem 100% esmu viņas pusē un saprotu)
zincha
08.06.08. 06:18
Kāzu datums: 13.07.2007
Miiljaa, tam visam tomeer ir gaishaa puse- ja juus ar savu iecereeto varat iziet kam taadam cauri, tad turpmaak viss liksies saliidzinoshi viegli, nav jau nosleepums, ka lielaakie kashki saakaas gimenee saistiibaa ar naudu...
Veiksmi!! Turies!!
viibeke
10.06.08. 08:26
Kāzu datums: 19.07.2008
tev protams ir 100% taisnība par to iztirzāšanu publiski,bet es esmu tik ļoti centusies savest mūsu attiecības kārtībā,ka vienārši vairs nav spēka un ir beidzot jasamierinās,ka mums vienai pret otru nekad nebūs nekādas cieņas un siltu jūtu...tieši tagad mani dīda tāds nemiers,jo dodu jāvārdu uz mūžu,tātad precu ne tikai savu vīrieti, bet visu viņa ģimeni....un tagad mani paliks zem vēl lielākas lupas...kā lai tiek vaļā no domas-varbūt aizmukt kamēr nav par vēlu?esmu reizē laimīga un nelaimīga...