FB Pixel

Prieks, ka vēlies ar mums sazināties! Stāsti, kas uz sirds, mēs vienmēr esam Tev gatavi palīdzēt!

Tēma*
Ziņojums*
Vārds*
E-pasts*
Tālrunis
captcha
  • PIEZĪMES
  • VĒSTULES

Jaunākais forumā

Sirds izkratīšanas kambarīt's

bezdibenis...

viibeke
03.06.08. 15:09
Kāzu datums: 19.07.2008

Norunājām kāzas jau sen,ņēmām mazu kredītiņu,lai varētu pabeigt māju, kura jau tika daļēji uzcelta kredītā,vismaz tik tālu,lai varētu dzīvot kaut kā...daļu naudas atlikām kāzām...strādājam vienā darba vietā....līdz kāzām mēnesis un pēkšņi darba devējs saiet sviestā un kopš ir mainījusies vadība viss iet tikai uz slikto pusi...pa bišķītim saplaka kāzu nauda lai atmaksātu kredītus...tagad tās vairs nav un visur iemaksātas ir daļas no summas,gan fotogrāfam,gan viesu namam,nopirktas štātes un gredzeni arī ielūgumi izsūtīti,bet......rokas nolaižās un šķiet ka tā vairs nebūs pati laimīgākā diena mūžā...izmisums....neziņa un milzu pārdzīvojumi....gribās pagriezties un aiziet,sākt visu vienai no jauna,bet ir pienākums pret cilvēku kuru mīlu...un nu jau abiem kopā turoties jaķepurojās....

Skatīt ziņojumus:
biteens
03.06.08. 15:25
turies, gan jau viss beigas nokārtosies, un ta būs Jūsu laimīgākā diena.
man jau diezgan līdzīgi kā tev...vienīgi mums ir daudz mazu kredītu, nevis viens liels...visu pirkam pakāpeniski, meklējam, kur atlaides, akcijas...tā daudz jau ko esam iepirkuši, lieki neko netērējam gan, dzīvojam tagad taupīgi...
biteens
03.06.08. 15:25
turies, gan jau viss beigas nokārtosies, un ta būs Jūsu laimīgākā diena.
man jau diezgan līdzīgi kā tev...vienīgi mums ir daudz mazu kredītu, nevis viens liels...visu pirkam pakāpeniski, meklējam, kur atlaides, akcijas...tā daudz jau ko esam iepirkuši
amnesia
03.06.08. 15:26
Kāzu datums: 23.08.2008
ui!
trakumi!, bet neuztraucies!
varbū ir lietas, no kā var atteikties un dabūt naudiņas atpakaļ - piemēram fotogrāfs - lai draugi pafotogrāfē
un varbūt tomē vari nomainīt darbu - vai tad jābūt vienā darba vietā tam stāžam 9m????
es noteiktu izrunātu situāciju ar vecākiem, draugiem, vedējiem, kopīgiem spēkiem izdomātu, ko kā vēst par labu, no kā varētu atteikties, ko kopīgiem spēkiem tomēr atļauties - ticu, ka ar minimāliem līdzekļiem arī var uztaisīt tavas sapņu kāzas un tā var bū tava laimīgākā diena mūžā - vēljovairāk, tas tuvinās jūs un jūsu līdzcilvēkus, jo grūtā brīdī būsiet bijuši kopā un izķepurojušies!
turies! - un mēģini ar vēsu galvu apdomāt izejas no situācijas

novēlu, lai patiešām izdodas un nekautrējies jautāt pēc palīdzības saviem tuvajiem - viņi noteikti var un vēlas jums palīdzēt!
ingaa
03.06.08. 15:26
KĀ TAS TĀ VAR BŪT ''mana alga būs 6lvl 500 vietā''
iveta25
03.06.08. 15:33
Kāzu datums: 02.08.2008
man žēl, ka tā:( Varbūt tiešām vecāki un radi, draugi var izpalīdzēt....mēs bez viņiem nez vai kāzas rīkotu- naudiņas nepietiktu:( Visi piedalās ar k-ko: mammas draugi ar telpām, mamma par galdu atbild, draudzene fotogrāfēs, tētuka mašīna utt.
Rese
03.06.08. 15:36
Kā lielais pārbaudījums pirms kāzām - vai tiešām varat visu paveikt kopā. Traki...es nesaprotu, kā'jūsu darba devējs drīkst bez savlaicīgas iepriekšējas brīdināšanas tā par astronomisku summu samazināt uz rokas izmaksājamo algu!!?? Es viņam laikam sprandu apgrieztu! Nodokļu maksāšanas princips jau valstī nemainās, un, ja uzņēmumā valda bardaks, tad par to ir atbildīgs darba devējs, nevis darbinieks. Darba devējs, kārtīgi pamatojo kapēt, drīkstētu ieturēt ko no jūsu algas pakāpeniski, nevis tā - baac - šomēnes lieciet zobus plauktiņā!
kristine
03.06.08. 15:40
Kāzu datums: 08.08.2008
grūti ir, saprotu.. un pat ļoti..
Varbūt ir īstais brīdis runāt ar vedējiem!
Ja ir labi vedēji, saorganizēs.. ja man rastos šāda situācija - vedēji noteikti atrastu risinājumu, radus pabužinātu un kopistiski sametoties viss notiktu :)
to naudiņu ko radi būtu gribējuši dāvināt, varētu īstajā brīdī pirms kāzām "iedāvināt" palīdzot pārim tikt pāri šādai krīzei!
ja jūti, ka tev ir draugi,labi draugi, labi vedēji.. radi.. saki viņiem kā ir.. citi var būt negaidīti izpalīdzīgi!! Cīnies par iespēju! Ja reiz tik daudz izdarīji, tam ir jānotiek! īstā reize pārbaudīt draugus - grūtajā brīdī!
Kristiņa
03.06.08. 15:51
Kāzu datums: 02.08.2008
Ļoti labi tevi saprotu. Tas ir grūti,jo izsapņotās kāzas, ai kā negribas apgraizīt tikai tādēļ,ka trūkst naudas.
Turaties, un es turēšu par jums īkšķus!
Lai veicas atrast risinājumu ;)
Bite
03.06.08. 16:20
Kāzu datums: 05.07.2008
Riktīgi neforši Jums ar to darba dēvēju, bet Resei taisnība-darba devējs nedrīgst ieturēt visu naudu, tikai pa daļām 20% no algas (protams ja nav aplokšņu nauda) . un ja darba devējs Jums ir kā savas neuzmanības dēļ pārmaksājis, tad jebkurā gadījumā viņam ir jābrīdina Jūs un, lai ieturētu ir vajadzīga Jūsu piekrišana un paraksts uz rīkojuma.
Katrā gadījumā turaties viss Jums izdosies!
ashele
04.06.08. 09:51
Kāzu datums: 14.07.2007
es arī uzskatu ka tur kaut kas nav pareizi! diez vai tas ir saskaņā ar likumu un es tavā vietā izpētītu visus kas un kā, un cīnītos pretī!

Digna, tev nav nekas sakāms? tu tak labi likumus pārzini!!

kas attiecas uz kāzām - protams ka atcelt nevar, viss tiek gatavots uz pilnu sparu un jums tas noteikti ir ļoti svarīgi. vienīgi gribu ieteikt - apdomā kas ir svarīgāk - aprecēties, vai sarīkot glaunas kāzas. jo apprecēties var arī par krietni minimālākiem līdzekļiem, un radi, draugi sapratīs ja kāzas ir vienkāršas. bet ja dikti gribas pa glauno - tad protams grūtāk būs ko risināt, bet es ceru ka atrisināsies problēmas.
p.s. nav jau labs risinājums - bet varbut ir iespēja paņemt kredīta brīvdienas?
marin4ix
04.06.08. 09:57
Kāzu datums: 09.08.2008
uhhh! situācija neapskaužama... par tiem 9mēnešiem - tiem nav jābūt nostrādātiem tajā pašā darba vietā. bet no otras puses mainīt darbu ar domu pēc 9 mēnešiem no turienes iet prom būtu dikti nesmuki pret darba devēju (ja vēl labs darba devējs trāpās).
un varbūt tiešām aizej uz banku, parunājies. paskaidro situāciju. tagad mūsdienu situācijā reti kura banka nenāk pretī kredītņēmējam, ja viņš pats dod ziņu, ka ir radušās pagaidu finansiālas grūtības. daudz trakāk var būt, ja nemaksāsies un arī bankai neko neteiksiet par šo situāciju. varbūt tiešām paņemiet kredītbrīvdienas, vai arī banka piedāvās vēl kādu risinājumu no radušās situācijas.
Galvenais snīpīti augšā un uz priekšu! :) nepadodies un viss atkal Jums būs labi! :) turēšu īkšķus par Jums!
sigita123
04.06.08. 10:09
Kāzu datums: 07.06.2008
Darba devējs nedrīkst tā rīkoties! Ieteiktu Tev aiziet (vai piezvanīt) uz Darba inspekciju- uz K.Valdemāra ielas- tur Tev labāk pastāstīs kas un kā?!
Es Tevi saprotu ļoti labi, jo mums bija ļoti līdzīga situācija...Apmēram mēnesi pirms kāzām radās situācija, kad zaudējām naudu...(negribu iedziļināties)...Arī bija izmisums, bezcerība, jo visur bija pa daļai iemaksāts, ielūgumi izsūtīti, kleita sākta šūt...Raudāju, pārdzīvoju...aprunājos ar draudzenēm un beigās situāciju atrisinājām...Bet galvenais, nenokar galvu, bet tici, ka viss atrisināsies!!! Uztver to kā šķērsli, kas jāpārvar :)
Digna
04.06.08. 10:20
Kāzu datums: 01.09.2007
Ņemot vērā, ka nodokļu sistēma (attiecībā uz darba samaksas nodokļiem) valstī nav mainījusies, tad šeit apakšā varētu būt interesantas lietas. Varētu ieteikt pārbaudīt kā darba devējs ir maksājis par Tevi nodokļus. Ja viss vienmēr ir bijis kārtībā šādai situācijai nevajadzēja izveidoties.

Un no otras puses pārlasi darba līgumu. Principā jau esi parakstījusi līgumu par konkrētu darba samaksu, summas neizmaksāšana pēc būtības jau ir līguma vienpusēja pārkāpšana.

Ieteiktu sākotnēji darba devējam palūgt argumentētu rakstisku paskaidrojumu par radušos situāciju un pēc tam vērsties VDI (otrais solis būtu lietderīgs arī bez pirmā).
sigita123
04.06.08. 10:26
Kāzu datums: 07.06.2008
Piekrītu Dignai :)
Bet nu noteikti nevajadzētu vienkārši samierināties ar šādu darba devēja rīcību un to pieņemt...
Baibs
04.06.08. 11:26
Kāzu datums: 16.05.2008
mēs lūdzām dāvināt naudiņu, par kuru būtu varējuši segt viesu namu un ēdināšanu, jo rēķins bija jāapmaksā pēc kāzām (kas arī bija puse no visiem kāzu izdevumiem). tā nesmuki skan, bet varbūt paskaiti cik viesu aicināts, un varbūt lai viesi uzdāvina jums jūsu skaisto dienu...
viibeke
04.06.08. 11:31
labots
viibeke
04.06.08. 11:36
PALDIES JUMS MEITENES...ja nebūtu kam izkratīt sirsniņu laikam sajuktu prātā...prieks ka kāds saprot un kaut vai ar vārdiem atbalsta....arī tas tādās situācijās ļoti palīdz...nevienai no jums neko tādu nenovēlu,lai vismaz jums šī diena ir pati skaistākā....diez vai es atgūšu prieku un smaidu....
Rese
04.06.08. 11:54
Ak jel...situācija tev tiešām neapskaužama... Darbs pie topošā vīra vecākiem, it īpaši, ja viņi jums laimi nevēl, nav prāta lieta. Es laikam ņemtu kājas pār pleciem un ar steigu meklētu citu darbu. Tā tomēr mūsdienās nav problēma. Svarīgāk ir saglabāt veselus nervus un laimīgu ģimeni, nekā nepatīkama darba vieta. Un tas, ka bērniņš ir plānos jaunajam darba devējam no sākuma nav jāzin. Tie ir jūsu privātie plāni. Turies! Un degunu augšā! Nedod to laimi vīrenei, redzēt tevi noskumušu!!! :)
marin4ix
04.06.08. 11:58
Kāzu datums: 09.08.2008
oj, tas ir dubultā nepatīkami, strādāt pie vīra vecākiem, kuri nevēl laimi jums. negribu vēl vairāk tev bojāt noskaņojumu, bet varbūt tiešām ir pēdējais laiks mainīt darba vietu, ja jau tāda situācija, jo kur teikts, ka viņi tev izmaksās tos pēdējos 9 mēnešu normālu algu, lai arī pec tam jau ar bērniņu sēžot mājās saņem normālu naudiņu... ja jau viņi tā izdarās, kamēr esi darbā.
P.S. Ja nav noslēpums kādā specialitātē tu strādā?
Rese
04.06.08. 12:07
Jā, tiešām pasaki kādā specialitātē strādā un kāda tev ir izglītība. Varbūt varēsim palīdzēt ar kādu darba piedāvājumu. :) Un stapr citu, tu dzīvo Rīgā?