FB Pixel

Prieks, ka vēlies ar mums sazināties! Stāsti, kas uz sirds, mēs vienmēr esam Tev gatavi palīdzēt!

Tēma*
Ziņojums*
Vārds*
E-pasts*
Tālrunis
captcha
  • PIEZĪMES
  • VĒSTULES

Jaunākais forumā

Sirds izkratīšanas kambarīt's

Laiks starp ceremoniju un banketu.

Vikinja
22.05.08. 13:46
Kāzu datums: 28.06.2008

Sveikas meitenes!
Kā Jūs domājat pvadīt laiku starp ceremoniju un banketu? Vai paši brauksiet pastaigāties vai ar viesiem? Un ja ar viesiem, tad kur? Kurš Jums organizēs viesu izklaidi?

Skatīt ziņojumus:
Burvigaa
01.11.12. 15:31
Kāzu datums: 13.07.2013
Mums viesu nams nemaz nebūs. Bankets būs restorānā uz pāris stundām. Līdz ar to domāju, varbūt banketu rīkot uzreiz pēc ceremonijas (starpā protams fotografēšanās pie baznīcas), bet mazajā ceļojumā doties pēc banketa, tikai četratā ar vedējiem... Jebkurā gadījumā nav pareizu un nepareizu scenāriju, viss atkarīgs no tā, kā paši vēlas šo dienu pavadīt :)
EstereVIP
01.11.12. 13:33
kotence-es domāju par tieši to pašu!
13glam
01.11.12. 13:31
Kāzu datums: 25.05.2013
Pa vidu būs 1-2h. Fotogrāfēšanās ar viesiem, kaut ko bišķiņ pa ceļam padarīt, un tad uz viesu namu.
kotence
01.11.12. 13:29
Kāzu datums: 25.05.2013
EstereVIP-man ari si lieta aktuala, jo sobrid izskatas, ka ceramoniju visoptimalak butu rikot viesu nama teritorija, bet uzreiz pie galdiem sesties kaut ka par atru, gribas vel to dieninu pabaudit, varbut aizbraukt ar vedejiem uz kadu skaistu objektu divata safoceties ....un viesi lai pa to laiku tuse pie ta deveta sagaidisanas galda...kaut ka ta, bet vel neesmu izlemusi
EstereVIP
01.11.12. 13:12
Ko darīt situācijā, ja ceramonija un svinības notiek vienā un tajā pašā vietā ?
Baibs
22.05.08. 16:34
Kāzu datums: 16.05.2008
mūsu viesi brauca ar mums kopā - arī viņiem bija interesanti. bet pēdējā apstāšanās vietā - pasaku mežā, bijām tikai mēs, vedēji un vecāki. un te jau ir katra pāra individuālās vēlmes, jo man patika, ka šajā braucienā piedalījās arī mūsu viesi
amnesia
22.05.08. 16:14
Kāzu datums: 23.08.2008
jau ielūgumos ierakstījām uzaicinājumu doties līdzi ceļojumā līdz viesu namam, mums speciāli arī tiek organizēts viss tas laiks, lai arī viesiem būtu interesanti, ne tikai mums, beigās viesi stundiņu ātrāk dosies uz viesu namu - iekārtosies un gatavosies sagaidīt mūs - tās bija mūsu vēlmes, kuras pateicām saviem organizatoriem

citi atkal tiešām grib pabūt divatā, varbūt pat kafejnīcā kafiju padzert, bet mums tas nebija aktuāli
Kristela
22.05.08. 15:09
Kāzu datums: 05.07.2008
Ar vedējiem šo jautājumu esam vairākkārt izrunājuši...un nonācām pie kopsaucēja- tie, kuri vēlēsies, lai brauc līdzi; tie, kuri negribēs-savu laiku var plānot, kā vēlas...:)))
pucci
22.05.08. 14:27
Tieši manas domas....šis pasākums atkarīgs no jaunā pāra izvēles...
Danotina
22.05.08. 14:22
Kāzu datums: 22.08.2008
No pieredzes esmu darījusi tā - būdama vedējmāte! Pēc ceremonijas viesiem pateicam,ka tagad dosimies ceļā uz viesu namu, bet pa vidu būs pārsteigumi jaunajam pārim, kas vēla spievienoties ir laipni lūgri, bet,kas ne, var doties uz viesu namu. Toreiz visi viesi izvēlējās braukt līdzi.
Esmu vēl darījusi tā, ka pēc ceremonijas uz pāris vietām aizbraucam kopā ar draugiem, bet vienā punktā škiramies un tad sakam, ka pēc stundas tiekamies viesu namā, tikmēr jaunajam pārim ir iespeja pabut divata! :)
Vienreiz, kad biju viesa kārtā, tad bija tā,ka pēc ceremonijas jaunais paris ar tuvākajiem ģimenes locelķiem devās uz salonu fotogrāfēties,bet es ar visiem viesiem apstājos vienā punktā,kur gaidījām jauno pāri, taisījām vārtus (iepriekš mājās jau biju gatavojusies), tad visi kopā pabraucām gabalinu, bet pirms beigam - jaunais pāris devās ar vedējiem nelielā izbraucienā un pārejie viesi devās uz svinību vietu.
Variaciju ir daudz :) Man jau liekas, ka jaunajam pārim vajadzētu zināt kā viņi vēlas un pēc tā arī vadīties vedējiem - aicināt vai neaicināt līdzi viesus.
Says
22.05.08. 14:21
Kāzu datums: 07.06.2008
Mums pēc ceremonijas ir vedēju organizēts, man nezināms ceļojums jaunajiem, tas ir, mums, vedējiem un vecākiem. Viesi pa to laiku klīst rajonā no Turaidas līdz viesu namam, kur jau tiek sagaidīti.
pucci
22.05.08. 13:57
Uzskatam, ka laiks pēc ceremonijas ir ļoti aizkustinošs un intīms pat moments, kuru gribam pavadīt braukājot vien ar vedējiem, ne ar visiem viesiem, jo šajā laikā kāds no jaunlaulātajiem atļausies otram sagādāt kādu pārsteigumu, ko varbūt neizdarītu tik daudz acu priekšā...
Protams, ka viesiem interesē, ko tie jaunie tur dara pa tām stundā, bet manuprat šim brīdim jābūt jākļust par tādu kā atpūtas brīdi šajā dienā.....viesi varēs pēc tam foto un video to visu apskatīt.
Bet nu citiem patīk braukāties kopā ar viesiem....
Digna
22.05.08. 13:54
Kāzu datums: 01.09.2007
Mums bija tā, ka bija pastaiga ar 7 tiltiem, baložiem, mīlas soliņiem un vēl visādām izdarībām, ko organizēja vedēji. Viesi bija aicināti piedalīties pēc savas izvēles, pirms "pastaigas" vedējmāte informēja par pastaigas ilgumu, garumu, ņemot vērā, ka pastaiga notika turpat apkārt Dzimstsarakstu nodaļai (Kuldīgā), pat tie viesi, kas sākotnēji nogāja maliņā ar domu nepiedalīties, manījuši, ka nekur diži tālu neejam turpat vien grozamies, ņēma dalību gājienā.