FB Pixel

Prieks, ka vēlies ar mums sazināties! Stāsti, kas uz sirds, mēs vienmēr esam Tev gatavi palīdzēt!

Tēma*
Ziņojums*
Vārds*
E-pasts*
Tālrunis
captcha
  • PIEZĪMES
  • VĒSTULES

Jaunākais forumā

Sirds izkratīšanas kambarīt's

Mierīgas vai satraukušās?

lovite
16.05.08. 11:42

Vēlējos uzzināt kā jūtas topošās sieviņas, man līdz kāzām atlikuši divi mēneši un es esmu mierīga kā jūra, kaut nebūt vēl viss nav sagādāts, šķiet, ka kad bija vēl līdz kāzām kādi 4 mēneši es biju uzvilkta kā stīga, baidos, ka pēc šāda mierīgā perioda neuznāk pretējais variants, ka tik nav klusums pirms vētras.

Skatīt ziņojumus:
Augustīne
16.05.08. 23:10
Kāzu datums: 30.05.2008
man līdz kāzām divas nedēļas un tāds milzīgs stress pagaidām nav manāms, varbūt tādēļ, ka darbā šobrīd esmu diezgan noslogota un par kāzām domāt nav laiks, vienīgi tik, cik vakarā mājās. šad tad pirms gulētiešanas ir sanācis tā ilgāk padomāt par to, kas vēl nav izdarīts, bet citādi šķiet, ka lielās lietas ir sadarītas.
kaut gan, godīgi sakot, palasot atbildes šajā diskusijā tāda dīvaina sajūta vēderā sāk pārņemt :)
ā, atcerējos, pēdējā laikā vienīgi cītīgi sāku pētīt laika prognozes, jo vismaz pagaidām laika apstākļi nav īsti tādi, kā vēlētos savā kāzu dienā.
lovite
16.05.08. 16:23
man par laimi nekādu murgainu sapņu nav, bet es vispār sapņus ļoti reti atceros vai maz tos redzu, varbūt tāpēc to nav.Domāju, ka pagaidām esmu mierīga, jo nekādu lielu čē pē nav, viss vismaz pagaidām ar plānošanu rit raiti, sliktiem laika apstākļiem ir izdomāts rezerves variants, bet viss jau vēl niansēs var mainīties.Domāju, ka liels pluss ir tas, ka ar līgavaini ļoti daudz runājam par un ap kāzām ko un kā vēlamies.Vienīgi nesen tiku stādīta svešiniekiem priekšā kā dēla draudzene un konstatēju, ka man nepatīk šis apzīmējums, nez no kurienes, jo visu laiku mani tas apmierināja un nebija NEKĀDU iebildumu pret draudzenes statusu, laikam tomēr kaut kas man iet "ciet".
zvirbulis
16.05.08. 16:21
Kāzu datums: 15.09.2012
Man 2 nedēļas atlikušas. Un, sākoties maijam, iestājās stress...lai gan pirms tam, arī mierīga kā jūra...nu izņemot patīkamu satraukumu vienīgi. A tagad, kā iedomājos, ka jau pēc 2 nedēļām, tā gandrīz apčurāties no uztraukuma var :D Arī nelabas domas maisās, kas varētu noiet greizi.
Nav jau arī viss vēl gatavs. Pēdējo nedēļu ņemsim atvaļinājumu un tad jau arī lietas kārtosim.
Aneksita
16.05.08. 16:07
Kāzu datums: 31.08.2019
hmm.. tā it kā uztraukumu vēl nava.. Viss lēnām iet uz priekšu, notiekās viss pēc plāna.

Hmm.. es ar baigo sapni nesen redzēju. Esmu baznīcā, visi sēž pa kompānijām, runājās.. līgavainis ar mierīgi runājās.. mana mamma staigā apkārt tāda nekāda, pūcīga..
Bet pats trakākais - paskatos pulkstenī, pirms 40 min mums jau vajadzēja tikt salaulātiem, bet mācītājs kaut kur staigā apkārt.. un visvairāk no sapņa palicis atmiņā tas, ka zvanu fotogrāfam un prasu, kur šis ir, a viņš pilnīgi mierīgā tonī atbild, ka tūlīt jau būšot klāt, nav ko stresot.. nometu klausuli.. gāju pie mammas sūdzēties.. un pamodos...
sigita123
16.05.08. 15:30
Kāzu datums: 07.06.2008
šodien ar labāko draudzeni runājām par sapņiem...es viņai kārtējo savējo stāstīju...un īstenībā, nonācām pie secinājuma, ka redzu to, no kā visvairāk baidos...piem., baidos, ka viesiem varētu būt garlaicīgi vai, ka aizguļos utt....
lienuxe
16.05.08. 15:21
Kāzu datums: 24.05.2008
Sen sen 1x man rādījās murgs ka esmu baltā kāzu kleitā bet vedējmāte ir sajaukusi un nopirkusi nevis baltas bet melnas zeķubikses :))) Tagad gan šis murgainais sapnis vairs nav rādījies un paldies Dievam :))) plus man jau zeķes ir iegādātas un pie tam baltas....nez kapēc man tāds murgs rādījās? :/ :)))
sigita123
16.05.08. 15:12
Kāzu datums: 07.06.2008
Man 3 nedēļas līdz kāzām...sākumā likās jocīgi, ka visi uztraucās...kas tad tur traks- kāzas, visu laicīgi sadarīšu, galu galā visi taču pazīstami... pilnīgi savādāk!!! naktīs redzu dīvainus sapņus, visu laiku iekšējs stress...no domas vien, ka iešu baznīcā un visi uz manis skatīsies- vēderā viss sagriežas otrādi...murgoju, ka neviens neatnāk uz kāzām, ka visi aizmirsuši vai ka visi sēž un ir baigi garlaicīgi, vai ka pati par kāzām aizmirstu utt. Mēģinu sev iestāstīt, ka viss taču ok būs, bet nu nesanāk...
pekainite
16.05.08. 14:41
es arī tagad laika apstākļu dēļ plānoju un domāju alternatīvus variantu, ko darīt, ja visu dienu ir riebīgs laiks un līst. Daba mums tagad ir neprognozējama, sākot gatavoties kāzām, biju iztēlojusies, ka varēs taisīt fočēšanos botāniskā dārza rododendros (pēc grāmatām tas ir tas laiks), bet tagad skatos, ka nu jau mani rododendri nozied :) un atkal jādomā, ko darīt tā vietā, kaut ko citu skaistu, kur braukt pafočēties, kamēr esam kopā ar visiem viesiem ;) bijām domājuši ar kuteri izbraukt pa jūru- būtu jau dikti skaisti, bet arī tas atkarīgs no laika apstākļiem :) laikam jāsagatavo vairāki varianti un jāimprovizē pēc apstākļiem :))
aijochka
16.05.08. 14:09
Man jau no paša sākuma vislielākā problēma ir likusies lietains laiks...aukstumu vēl var pieciest, kaut arī nepatīk uz kleitas kaut ko tuntulēt virsū...bet lietus ir kaut kas briesmīgs:(:(:(:(
kalisto
16.05.08. 14:05
Kāzu datums: 09.08.2008
man kāzas nakamnedēļ 23.05 un pagaidam nav tada patstaviga satraukuma...tikai ik pa bridim iztelojoties visadus momentus sak taureņi vedera lidot .. protams ka brizhiem parnjem satraukums par to vai viss tiks laicigi un ka nakas izdarits un sraunats,bet domaju ka viss bus ok. Zini kas mani satrauc visvairak? LAIKS.. katrs saits sola savadak - galvenais lai nelist un nav mezhonigi auksts!
Digna
16.05.08. 13:48
Kāzu datums: 01.09.2007
Mēs ar vīru nedēļu pirms kāzām paņēmām brīvu, pastrādāt tāpat nebūtu bijis iespējams, jutu, ka kļūstu izklaidīga jau 2 nedēļas pirms kāzām (kaut sevi uzskatu par emocionāli nosvērtu personu).

Šī nedēļa arī ir vajadzīga, gluži ceļot nedevāmies, bet mierīgi darījām pēdējos darbiņus (aizvedām alkoholu, nopirkām pēdējos sīkumus), līdz ar to 2 dienas jau pirms kāzām viss bija padarīts un + - sakārtots līdzi ņemšanai. Un varējām lēni baudīt un noskaņoties :)

Bet uztraukums kāzu dienā gan pamatīgs bija gan man, gan vīram. Abi viens otram atkārtoti prasījām par ko gan mēs uztraucamies? Atbildes pat īsti nebija, bet stress gan :)
aijochka
16.05.08. 13:39
Man palikušas 3 nedēļas...diezgan paliels apjukums-tikko ar frizieri atkal visu pārruna'jām, tā galīgi, visādi varianti nāk prātā, īsti vēl nezini ko ziedu salons gala rezultātā uztaisīs utt. Man tieši jūnija pirmajā nedēļā sākās atvaļinājums(kāzas 7.06.), bet vīriņam īstā darba sezona-tad nu es būšu vismaz atpūtusies, lai gan vīriešiem(vismaz manējam) visa tā padarīšana tāda ļoooooti sveša, kaut vai ielas drēbēs varētu precēties....bet no otras puses- kad pirkām viņam drēbes-kuru katru uzvalku nemaz tā negribēja un gredzenus arī ieraudzīja un izvēlējās viņš. Laikam tāda maska:)it kā vienalga, bet īstenībā nemaz tā nav:):)
pekainite
16.05.08. 13:27
mums paziņas, kas precējās pagājušā vasarā vispār ieteica censties izdarīt visu tā, lai vismaz pēdējās 2-3 dienas pirms ir pilnīgi brīvas, ja vēl kas darāms, to uzticēt vedējiem un pašiem vienkārši kaut kur aizbraukt, šie gan bij "paņēmuši brīvu" pēdējo nedēļu, sēdušies mašīnā un braukuši, kur deguns rāda, līdz atdūrušies Horvātijā :D tas tā salīdzinoši ekstrēmi, bet kaut ko tepat tuvumā laikam gribētu pasākt pēdējās dieniņās pirms, tikai divatā un prom no visiem :)
amnesia
16.05.08. 13:13
Kāzu datums: 23.08.2008
izbeidz! :))
domāju, ka tas ir pietiekami personīgi, lai neizklāstītu to interneta tīmeklī :D
;)

bet - man svarīgi, lai šis vakars tiktu pavadīts ļoti mīļi un sirsnīgi, mierīgi un harmonijā, lai būtu tāda iekšēja noskaņošanās svarīgajam notikumam

visvairāk bail no - histēriski kārtoju pēdējās mantas, daru pēdējos darbus ... - varianta
lienuxe
16.05.08. 12:51
nu padalies padalies :P :)))
amnesia
16.05.08. 12:47
Kāzu datums: 23.08.2008
man tāpat, domāju, ka nevarēšu aizmigt
tieši tāpēc pēdējais vakars jau sadomāts :))
lienuxe
16.05.08. 12:30
mani tas pirmskāzu vakars arī baida :)) diez vai aizmigšu, un ja izdosies tadlaikam jau otrā rīta 4 būšu augšā :)))
lovite
16.05.08. 12:25
man šķiet, ka pirms kāda laika centos sev iestāstīt, ka nav ko stresot un ir jāizbauda šis mirklis pirms, un tāpēc esmu mierīga, bet diez vai tā viss izdosies līdz pašām kāzām, bet pirms gulēt iešanas es cenšos nedomāt par kāzām, jo ja domāju/sapņoju kā viss būs, tad aizmigt neizdodas.šobrīd šķiet, ka vistrakāk būs pirms kāzu vakarā.
lienuxe
16.05.08. 12:21
Man kāzas nākamnedēļ, 24.05... nu ziniet - vakar bij sākusies īsta panika - likaas ka viss noies griezi, kleita nederēs, muzikants pēdējā brīdī atteiksies, fotogrāfs arī, frizūra būs ne tāda kā vajag, utt utt :)))) bet aprunaajos ar savu topošo, kas mani beidzot nolika vietā - nomierināja, un šodien pilnīgs miers kabatā :) kā būs tā būs, eniivej stresošana neko neizmainīs, vienk. jāizbauda šis laiks, pēdējā nedēļa brīvas meitenes statusā :)))
iveta25
16.05.08. 12:16
Kāzu datums: 02.08.2008
uj,esmu dikti satraukta, kaut vēl mazliet vairāk par 2 mēn. Jau tagad skraidu kā sadegusi un liekas, ka nepaspēšu, kaut lielakie darbi paveikti...