FB Pixel
e-veikals Ienākt / Reģistrēties
Šī tīmekļa vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un optimizētu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai. Lasīt vairāk

Kāzu plānošana

Jautā citiem un dalies savā pieredzē

Sirds izkratīšanas kambarīt's

Kāzas covid laikā

o
ounelly 18.04.21. 17:04

Sveikas,meitenes!

Padalaties,kurām kāzas tikko bijušas vai tikai būs.

Kā visu noorganizējāt covid laikā? atcēlāt visu,vai tomēr mēginat?

 

Mums planojas augustā ,sākumā baznīca un vēlāk vakarińas (20 cilveki)

 

Izskatās ka pagaidam banznīcā viesi netiks..

Kā jūs darījāt,varbut zinat vai ir iespeja noorganizet tagad izvraukuma ceremoniju..? 

14 komentāri
Skatīt ziņojumus: Augoši Dilstoši
A
AgyPinky 19.04.21. 22:10 | Kāzu datums: 30.07.2022

Sveika, mums bija plānots Jūlija beigās, bet izlēmām pārcelt uz nākamā gada Jūlija beigām, ceram, ka kaut kāda normalitāte līdz tam laikam būs atgriezusies. 

o
ounelly 20.04.21. 00:28

Man negribas atcel,domaajam varbut izbraukum ceremoniju rikot..reaali nezinu ko darit

K
Krixis93 20.04.21. 10:13 | Kāzu datums: 21.06.2021

Sveika!

 

Nu, mums kāzas plānojas jūnijā...

Šobrīd plānojam, organizējam, runājam visu ar cerībām, ka būs atļauts vismaz ārtelpās ap kādiem 30 cilvēkiem pulcēties. Esam jau visu lielos vilcienos izdomājuši - mums ir svinību vieta zināma, celsim lielo telti ar noņemamām sienām, lai skaitītos ārtelpas, bet būtu iespēja arī patverties no dažādām dabas stihijām (piemēram, vēja pusē aiztaisīt vienu līdz divas sienas), jo saprotam arī, kāds laiks pie mums parasti ir uz jūnija vidu/beigām.

Protams, visiem ielūgumiem papildinformācijā norādīts, ka var ielūgums tikt atsaukts, ja nebūs atļauta pulcēšanās utt. Plānojam arī divus rezerves variantus - ja drīkstēs pulcēties kā šobrīd līdz 10 cilvēkiem, kā arī, ja nedrīkstēs vispār. Ja nedrīkstēs nekas papildu būt, tad uz DzSN dosimies četratā - es, līgavainis un liecinieki. Ja drīkstēs - tad klāt nāk vecāki un vecvecāki abiem. Par brāļiem/māsām vēl domājam, jo tas mums pārsniegtu tad galā 10 cilvēkus. :(

Protams, ja svinības nedrīkstēs būt, tad rīkosim atkāzas kādos mierīgākos laikos.

Atcelt, iespēju robežās, neko netaisāmies, jo kāzām būs būt! :)

P
Potto 20.04.21. 16:04

Mums kāzas plānotas augustā. Sākotnēji kāzām bija jānotiek pagājšgad, bet pārcēlām, jo radinieki no ārzemēm nevarētu būt klāt kāzās pašizolācijas prasību dēļ, kā arī bija bail par ierobežojumiem. No šodienas skatu punkta raugoties, tas bija ļoti, ļoti slikts lēmums, jo šī vasara pagaidām neizskatās tik rožaina kā iepriekšējā. Klausiet vēl Dumpim, kurš pagājušajā pavasarī teica, ka par kāzām un izlaidumiem 2020.gadā varam aizmirst... Pagaidām orientējamies, ka kāzas būs, taču, visticamāk, no draugiem kā viesiem atteiksimies jau tagad un cerēsim, ka vismaz tuvākie ģimenes locekļi varēs piedalīties pasākumā. Ja varēs laulāties tikai divatā ar vedējiem, kas ir pats sliktākais scenārijs, neesam vēl izlēmuši, ko darīsim. Mēs par visu jau esam samaksājuši, līdz ar to tā būtu lieki iztriekta nauda par viesu namu, mūziķiem, vakara vadītāju u.c. pakalpojumu sniedzējiem, kuri, rīkojot kāzas divatā, nav vajadzīgi. Naudu jau arī neviens šādā gadījumā neatgriezīs. Turklāt mums ir svarīga vecāku un vecvecāku klātbūtne kāzās. Dzīvosim, redzēsim, bet gribas cerētu uz to labāko, ka vismaz augustā nelielas svinības varēs uzrīkot.

j
julika3 24.04.21. 10:42 | Kāzu datums: 21.08.2021

Sveika, mums arī plānojas augustā kāzas. Pagaidām esam diezgan optimistiski un ceram, ka varēs vairāk par 10 cilvēkiem pulcēties. Mums sanāk apmēram 30 viesi,plānojam arī izbraukuma ceremoniju. :) 

D
Diiiii 24.04.21. 20:41 | Kāzu datums: 18.08.2021

Mums arī augustā, mēs turpinam plānot, ka viss notiks ar visiem viesiem. Arī tāda viedokļa dēļ, ka pirms tam Pavļuts solija ka ar jūliju vajadzētu būt labāk, jo vakcīnas būs saņemūši diezgan daudz. Eiropā vispār cer ka jūnija vidū būs 70%. Līdz ar to, kaut vai, lai notiktu kāzas gribat vai nē ir jābūt par vakcināciju it īpaši izskanēja runas, ka iespējams vakcinētie cilvēki savā starpā varēs ātrāk pulcēties lielākos baros.

Kā arī par ceremoniju, viss atkarīgs no mācitājs, jo to var arī noformēt kā dievkalpojumu,kur ir atļauta pulcēšanās.

D
Dii_13 25.04.21. 23:50 | Kāzu datums: 21.08.2021

Sveika!

Plānojam kāzas augustā, ~50 cilv., baznīca, tad pieturas punkts un viesu nams uz 2 dienām. Viss ir jau pieteikts, sarunāts, depozīti samaksāti.. Un esam jau mazliet stresā - būs tā kā plānots vai nē. Tādēļ sākam domāt par plānu B - sarīkot visu pašu spēkiem pa smuko rustic wedding stilā vasarnīcā tuvāko cilvēku lokā, - pieskatījāmies Pinterest iedvesmai.. Un tad kā plānots dodamies medusmēnesī un kārtīgi nosvinam ar vedējiem Turcijā. 
Pat plāna B gadījumā, atstāsim fotogrāfu, makeup&frizieri, kleitu gan nepirkšu šiku, kko parastāku.

Ļoti ceram uz ierobežojumu mīkstināšanu, bet salīdzinot ar iepriekšējā gada aprīļa beigām, šeit izskatās cerēt ir bezjēdzīgi.. visus viesus vakcinēties nepiespiedīsi, katram jau sava nostāja. 
Atcelt gan nedomājam, bet protams ir mazliet bēdīgi no domas, ka tas Covids sajaucis visus plānus par sapņu kāzām.

D
Diiiii 26.04.21. 10:28 | Kāzu datums: 18.08.2021

Es domāju tā, ja vēl nav pateikts kategorisks nē dziesmu svētku jebkādam konceptam. Tad neplānoju vēl stresot par savām 40 cilvēku kāzām. Jo nu jebkura veida konceptam tur būtu vairāk kā 40 bērni vien. Bet mums galvenais ir aprecēties, bet ceram ka bez liekiem stresiem varēsim nosvinēt kā vēlamies, bet ielūgumos būs pieminēts, ka ja valsts noteikto ierobezojumu dēļ būs izmaiņas dosim ziņu pēc iespējas ātrāk.

G
Gerda23 26.04.21. 15:32

Mēs bijām domājuši apprecēties pērn maijā. Tā kā viss ieildzis, plānojam kāzas jūlija sākumā, rēķinoties, ka nebūs iespēja pulcēties lielam viesu skaitam, līdz ar to nolemts svinīgo ceremoniju rīkot ārā - tikai sarakstīšanās tuvāko cilvēku lokā. Rēķināmies, ka restorāni varētu būt slēgti, līdz ar to lūkojam iespēju turpat dārzā papiknikot, kādai no ēdināšanas iestādēm pasūtot mielastu un arī servisu ārā. Vakara daļu un nakšņošanu vispār neplānojam, lielā vērienā atmetuši, jo negribas vilties, ja tiešām viss būs kā tagad. Drīzāk koncentrējamies uz pašu sapucēšanos, labu fotogrāfu un skaistām dekorācijām+numuriņu sev kāzu vakarā. 

 

M
Marita B. 24.05.21. 15:06

Mums kāzas augusta beigās, 50 viesi, viss norezervēts un naudas iemaksātas, saplānots. Nepieļauju variantu, ka nevarēs pulcēties 50 cilvēki telpā, ņemot vērā, ka ik dienas notiek vakcinācijas. Kautkadām atrisinājumam taču drīz jānāk, saistībā ar pulcēšanos, cik tad ilgi turēs mūs grožos, ja jau abas potes plecā. Ballītei būs būt!!! 
P.S. Plāna B nav. 

R
Rabby 26.05.21. 15:32 | Kāzu datums: 11.08.2021

Čau!

Mums kāzas augusta sākumā, 50 cilvēki. Daudz ko jau norezervējam (ceremonijas vieta, viesu nams, fotogrāfs, videogrāfs, muzikanti, folkloras kopa), daudz ko turpinam rezervēt (šajās dienas meklēju tortes cepēju, floristu līgavas pušķim un dažas dekorācijas). Ļoti ceram, ka viss notiks, pat nepieļaujam, ka pulcēties nedrīkstēs. Kaut diemžēl, ne visi mūsu radi vēlas vakcinēties, kas nozīmē, ieeja mūsu kāzās viņiem būs liegta (ne tāpēc, ka mēs esam par vakcināciju utt, bet tāpēc, ka ne mēs, jaunlaulātie, ne viesu nams nevēlas pārkāpt likumu un maksāt sodu). 

K
Kotovica 27.05.21. 10:13 | Kāzu datums: 31.07.2021

Mums kāzas 31.07. Arī plānojam svinības ar ap 50 viesiem, viss norezervēts, saplānots un naudas jau iemaksātas. B variantā ar 30 cilvēkiem vēl būtu ar mieru to lielo naudu realizēt. Par vakcinācijām nevienam neko neteiksim. Šķiet, ka tā ir katra paša izvēle. Viesu namam arī liels + , ka vietā, kur notiks paša svinēšanās ir iespēja atvērt stikla sienas un sanāk, ka tas traktējams kā ārtelpu pasākums. Ja neļaus 30 personām pulcēties, tad nu gan viesu namu un visu lielo svinēšanu pārcelsim uz "papīra" kāzu gada dienu pēc gada, sanāksim tik ģimenes lokā, bet kāzas kā tādas nekādā gadījumā neatcelsim. Šķiet tāds nelabais tonis.

Lai vai kā, ļoti ceram, ka gan mums, gan Jums izdosies viss kā esam plānojuši! :)

L
LR 02.06.21. 10:34 | Kāzu datums: 30.07.2021
C
CipCip 03.06.21. 18:44 | Kāzu datums: 31.07.2021

Šobrīd izskatās, ka viss būs pozitīvi ceremonijā, taču svinības, pēc šī brīža noteikumiem, drīkst notikt tikai 20 cilvēkiem .

Mums kāzas plānotas 31.07., VISI viesi būs vakcinēti (50cilv,) ļoti ceram, ka līdz tam brīdim kaut kas mainīsies, un varēs pulcēties visi.