FB Pixel
Ienākt / Reģistrēties
Šī tīmekļa vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un optimizētu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai. Lasīt vairāk

Kāzu plānošana

Jautā citiem un dalies savā pieredzē

Sirds izkratīšanas kambarīt's

Ballīte gadu pēc laulību reģistrācijas

M
Merrie 05.03.19. 17:19

Sveiciens visām! Iespējams kādai ir bijusi līdzīga situācija.. Vēlos stāties oficiālā laulībā un gribas arī vienreizēju ballīti, bet gribas visu tūlīt. Līdzekļi un laiks, protams, neatļauj to visu tagad sarīkot. Tāpēc iedomājos par iespēju apmierināt daļu savas vēlmes jau tagad, jo oficiālā laulību ceramonija dzimtsarakstu nodaļā nemaksā gandrīz neko.. Un tad ballīti rīkot pēc gada vai diviem, kad viss būs kārtīgi iekrāts un saplānots. Bet jautājums tāds.. Kā to visu pasniegt? Kā pasniegt to viesiem, jo ceramonija ballītē nebūtu? Ko par to teiktu vecāki, ja neredzētu bērnus vijam gredzenus? Kādai ir idejas?

2 komentāri
Skatīt ziņojumus: Augoši Dilstoši
S
SmilgaL 06.03.19. 15:31

Var tak uztaisīt tādu kā ceremoniju pēc tam, kad svinēsiet. Mūsu fotogrāfs stāstīja, ka ir pāri, kas aprecas pirms tam, bet svinību dienā kāds no draugiem novada tādu kā ceremoniju.
Vēl kaut kad lasīju, ka viens Dailes teātra aktieris bija aprecējies un tai dienā ar sievu un vedējiem šķiet četratā pavadījuši, jūrā ar jahtu utt., ja atmiņa neviļ, bet pēc tam uztaisījuši ballīti, kurā viesiem rādīta filma par kāzu dienu. Tā arī var, bet jāsaprot, kā vecāki to pieņem.  

B
Bebris 05.04.19. 13:41 | Kāzu datums: 17.09.2016

Man kopumā šķiet, ka ja  kāzas ir finansiāls slogs, kuram speciāli jākrāj, kādēļ vispār taisīt ballīti? Kāzas jau ir priekš pāra, nevis priekš citiem cilvēkiem. Sareģistrējieties, pasēžat kādā restorānā un miers. :) Man vispār šķiet, ka mūsdienās ar kāzu nozīmību un kāzu izmaksām cilvēki traki pārspīlē, jo pēc būtības tā ir vienkārši ballīte, kuru daži izvērš par kaut ko vājprātīgi grandiozu. Sanāk, ka tu vienkārši izmet sūri grūti pelnītu naudu, lai citi varētu izklaidēties.