FB Pixel

Prieks, ka vēlies ar mums sazināties! Stāsti, kas uz sirds, mēs vienmēr esam Tev gatavi palīdzēt!

Tēma*
Ziņojums*
Vārds*
E-pasts*
Tālrunis
captcha
  • PIEZĪMES
  • VĒSTULES

Jaunākais forumā

Sirds izkratīšanas kambarīt's

Sarakstīšanās PĒC svinībām

lotart
02.10.18. 11:14
Kāzu datums: 24.05.2019

Sveikas dāmas,

Diemžēl esam nonākuši nepatīkamā situācijā - bija paredzēts sarakstīties 2 dienas pirms kāzu ceremonijas un svinībām, bet liecinieks ierodas tikai dienu iepriekš, vakarā, tāpēc tāda iespēja atkrīt. Sākam apsvērt sarakstīšanos pirmdienā pēc visām svinībām, bet tas liekas kaut kā dīvaini, jo parasti viss notiek otrādāk. Mēģinu sevi pārliecināt, ka ceremonija nevis papīru parakstīšana ir svarīgākā, bet gribētos dzirdēt, vai vēl kādai ir gadījies, ka papīru lietas tiek sakārtotas tad, kad visa jautrība jau beigusies?

Skatīt ziņojumus:
Ozma
18.12.18. 08:59
Kāzu datums: 11.12.2018
Man jau nešķiet tik nozīmīgi pirms vai pēc līdzināšanās cermonijas paraksta papīrus. Es arī biju aizdomājusies par līdzināšanās cermoniju. Tu viņu veic pie Dievturiem vai ar folkloras apvienīību. Un kādas ir izmaksas šādai cermonijai?
lotart
22.10.18. 10:46
Kāzu datums: 24.05.2019
Attiecībā uz liecinieku - mums katram paredzēts pa vienam tuvākajam draugam, tādēļ arī cilvēkus mainīt nav paredzēts.

Mums nebūs baznīcas ceremonija, bet gan līdzināšanas rituāls tur pat netālu no svinību vietas. Tās summas, ko prasa par papīru parakstīšanu uz vietas nav mazas, turklāt nepieciešams nodrošināties visiem laika apstākļiem, kas var iekļaut vēl telts nomu utml. Visticamāk mums atkal nāktos pakārtot visu tiem laikiem, kas pieejami dzimtsarakstu nodaļas dāmām un piektdienas pēcpusdienā ap 17 diez vai viņas rausies kaut kur braukt papīru dēļ.

Vispār tagad jau esam apraduši ar domu. Apdomājām, kura vieta nums saistās ar jaukām atmiņām, tur tad arī sarunāsim dzimtsarakstu nodaļu, sarakstīsimies un četratā pēc tam aiziesim nedaudz nosvinēt kādā restorānā. Būs tādas maziņas kāzas-atkāzas :)
Olīvija
21.10.18. 14:34
Kāzu datums: 09.02.2019
A kapēc nevar visu izdarīt ceremonijas laikā? Kur jums notiek ceremonija, un kas to vada? Dzimtsrakstu nodaļu cilvēki drīks vadīt ceremonijas arī izbraukumos, un tur papīri arī tiek parakstīti. Man kāzu ceremonija notiks katoļu baznīcā, kur mācītājs ir tiesīgs oficiāli pieņemt parakstus, un viņš pēc tam pats aiznes dokumentus uz dzimtsrakstu nodaļu. 
Ehz_forshaa
04.10.18. 13:33
Vai neizskatat iespēju paņemt citu liecinieku?