FB Pixel
Ienākt / Reģistrēties
Šī tīmekļa vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un optimizētu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai. Lasīt vairāk

Kāzu plānošana

Jautā citiem un dalies savā pieredzē

Sirds izkratīšanas kambarīt's

Kāzas bez svinībām

Karamba 04.01.18. 16:02

Sveikas!

Ir tā, ka esam nolēmuši salaulāties februāri. Taču bez svinībām viesu namā(jo cilvēku ļoti maz un tam nav jēgas, kā arī tam ir citi daudz nozīmīgāki iemesli, tādēļ, lūdzu, bez pārmetumiem par to). Tikai ceremonija ar ģimeni un pēc ceremonijas šampanietis, labi vārdi un kūka. Taču gribētos vēl kaut ko, lai jau tomēr tā diena ir tāda nedaudz pilnāka. Vairāk tēmēts tieši uz laiku, ko pavada jaunlaulātie ar vedējiem.
Kā arī, varbūt kāda zin, kā īsti ir Jēkabpils Dzimtsrakstu nodaļā, vai pēc ceremonijas ir dots laiks zālē, kad var iedzert šampanieti, pateikt tostu un uzēst kūkas gabaliņu? Vai uzreiz dzen ārā? :D Un, ja tomēr dzen ārā, kur likties ar to šampi, lai netrīcot no aukstuma varētu to kūku ieēst? :) Taču, lai nav jādomā par 50 eiro, ko tērēt par telpas īri uz 1h.

2 komentāri
Skatīt ziņojumus: Augoši Dilstoši
K
Karamba 04.01.18. 16:09

Kā arī, kā tā skaisti noformulēt tekstu un pateikt visiem, ka viņi var droši doties mājās, ka tagad jaunlaulātie ar vedējiem pavadīs laiku atsevišķi. Protams, ielūgumā rakstīts, ka tiek aicināti tikai uz ceremoniju un svinību nebūs, bet tomēr, tā klusiņām, bez vārdiem uz savu galvu jau arī neviens nebrauks projām. 

Kotibe 05.01.18. 08:26

Man šķiet, ielūgumā tā arī jāraksta - aicinām uz svinīgo jā vārdu un pēc tam šamapnieša glāze un tosts, tad teiksim jums paldies un dosimies..nu, kur nu jūs dosieties :) parasti jau visos zagsos ir tāda telpa, kur šampanieti iedzert, nobildēties. Un, ja pašiem neērti, var jau liecinieki vai kāds "pasākuma vadītājs" tā arī pateikt - tagad apsveiksim jaunos, pateiksim tostu, un atvadīsimies! Manuprāt, mūsdienās tas nav nekas neparasts, tikai viesi laicīgi par to jāinformē :)