FB Pixel
Ienākt / Reģistrēties
Šī tīmekļa vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un optimizētu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai. Lasīt vairāk

Kāzu plānošana

Jautā citiem un dalies savā pieredzē

Sirds izkratīšanas kambarīt's

Kāzas ar cittautieti

N
Neziņa 05.12.17. 23:03

Sveikas! Vēlos lūgt jūsu palīdzību un padomu. Esmu saderinajusies ar brīnišķīgu cilvēku, bet man jāpiemin, viņš ir anglis. Kāzas esam sākuši plānot Latvijā. Lai gan vēl ir nedaudz mazāk kā gads līdz kāzām, esmu sākusi nervozēt. Neesmu bijusi kāzās ļoti sen, un īsti nesaprotu, kā jārīko. Nezinu, kā lai uzrīko tā, lai arī drauga ģimenei un draugiem būtu labi. Varbūt kāda no jums var dot man kādu padomu, ļoti noderēs, jo šobrīd esmu ļoti uztraukusies... Paldies jau iepriekš.

4 komentāri
Skatīt ziņojumus: Augoši Dilstoši
a
annele 07.12.17. 22:05

Sveiki! Man ar nākamgad paredzētas kāzu svinības ar cittautieti Latvijā. Ar domāju, kā visu organizēt tā, lai viņa ģimenei un draugiem paliek labs iespaids un tiek forši pavadīts laiks. Man šobrīd palīdz internacionālu pāru kāzu stāsti precos.lv vai citās mājaslapās. Pamazām sākt rasties idejas, jo jārēķinās, ka būs valodas barjera. Uztraukusies vēl neesmu, jo šķiet, ka visu varēs atrisināt, ja vien ar kreativitāti pieķeras visam organizācijas darbam.
Jums jau svinību vieta un datums sarunāts? Mums vēl ne, bet nu ceru, ka drīzumā kaut ko sarunāsim.

L
Lauricija 14.03.18. 11:09 | Kāzu datums: 08.09.2018

Man ari paredzetas kazas ar cittautieti, bet kaut ka ipasi par to neiespringstu. Vaditajs runas angliski un latviski, jo mana gimene angliski ne - ipasi, un parejo gan jau viens otram patulkos.

B
Buncheses 15.03.18. 06:24 | Kāzu datums: 20.06.2019

Man tas pats- ja kadam ir ieteikumi par vakara vadītāju, kas runa angliksi un latviski tas butu loti jauki. Man puse no viesiem runa tikai angliski un puse tikai latviksi un tad ir ta pa vidu dazi cileki ari kas runa abas valodas. neesmu vel atradusi vaditaju kas varetu novadit divas valodas..ir tikai viena ideja bet loti darga!

 

k
kristine.loreka 21.03.18. 09:54 | Kāzu datums: 18.08.2018

Sveika,

Es precos ar skotu augusta Latvija. Man labaka draudzene ir latviete kura ari dzivo Skotija. Esmu ar vinu sarunajusi parsvara visu vakaru novadit. Tas, protams, ari bus daudz personigak mums un viesiem.