FB Pixel
e-veikals Ienākt / Reģistrēties
Šī tīmekļa vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un optimizētu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai. Lasīt vairāk

Kāzu plānošana

Jautā citiem un dalies savā pieredzē

Sirds izkratīšanas kambarīt's

Kāzas2018

K
Krista_ 27.10.17. 14:28

Sveiki, topošās un esošās līgaviņas :)
- Man kāzas plānojas 03.08.2018. Sākšu ar to, ka laulību ceremonija baznīcā būs plkst.16:00. Nebūs vedēji, būs mums tikai liecinieki. Pēc laulību ceremonijas ir doma, kad visi viesi brauc uz svinību vietu, tur viņus izklaidē vakara vadītajs, tikmēr es ar līgavaini aizbraucam aši kautkur un uztaisam fotosesiju. Kad skaistas bildes sataisītas, braucam pie viesiem, uztaisam kopbildes, iemūžinam pirmo tostu - un turpinam svinības. 
Ceru, ka nebūs jāņem tomēr talkā kāds kāzu organizators, jo būs liecinieki nevis vedēji, kuri parasti plāno visu

Vai arī jums kādai ir bijis tā vai plānojas līdzīgs scenārijs kā man? (visticamāk arī liecinieki nebūs ar mums mūsu fotosesijas laikā un ar kāzu auto brauks pats līgavainis) 

Varbūt ir kāds padoms, ka tomēr nevajadzētu tā darīt un kautkādi + un - tādam scenārijam :)

Paldies jau iepriekš par atbildēm, 
Krista 

5 komentāri
Skatīt ziņojumus: Augoši Dilstoši
B
Blanko 27.10.17. 15:44

Šajā scenārijā nav plusu vai mīnusu, tas ir par to, ko Jūs vēlaties savā skaistajā dienā. Vai gribat baudīt (ar uzsvaru baudīt) šo dienu un sarīkojot visu tā, lai kāds par Jums rūpētos - domātu, saorganizētu, vadītu auto, sagādātu kādu jauku pārsteigumu... Jūs katru dienu būsiet kopā, vadīsiet auto, darīksiet ikdienišķas lietas, satrauksieties. 
Fotosesija šajā dienā var kļūt par ļoti emocionālu mirkli, ko Jūs varēsiet atcerēties visu mūžu. Tā arī var būt čik te, čik tur...., lai tikai būtu bildes. 
Viss atkarīgs no tā - kā izskatās un sajūtas Jūsu diena.
 

S
Skudra 18.01.18. 14:27 | Kāzu datums: 08.09.2018

Krista_ Tev gandrīz precīzi kā mēs plānojam, tikai septembrī :) Mums arī tikai liecinieki un vakara vadītājs! Protams, mani arī satrauc, kas nokontrolēs to, lai viss ir salikts, sakārtots utml, dažādi organizatoriskie jautājumi, kas parasti ir vedējiem. Bet mana lieciniece būs mana labākā draudzene, tāpēc viņa niebilst uzmanīt visu, kamēr mēs bildējamies utml. un sīkus organizatoriskus jautājumus tomēr var uzticēt arī ģimenes locekļiem. Ja katram iedod kādu mazu darbiņu, tas, manuprāt, nebūs apgrūtinoši!

eifeleprecos 05.03.18. 22:17 | Kāzu datums: 18.08.2018

Mums līdzīgi. 
Skaistā diena būs 18.08.18 ceremonija sāksies plkst.16, mums būs liecinieki. 
Pēc ceremonijas mēs un liecinieki kopā ar fotografu dodamies fotopriekos. Viesi mierigi dodas uz svinību vietu, kur tos sagaida vakara vadītājs un tos izklaidē.
Arī mana lieciniece ir mana labākā draudzene, kura labprāt uzņēmusies starpposmu starp ceremoniju un viesu namu. Paldies viņai.

L
Lauricija 14.03.18. 11:17 | Kāzu datums: 08.09.2018

Es biju iedomajusies, ka organizatoriskos darbus daris vakara vaditajs, izklaides viesus kamer pasi foto sesija, un pieskatis, lai viss butu ta, ka paredzets?

eifeleprecos 14.03.18. 19:07 | Kāzu datums: 18.08.2018

Mums vakara vadītājs strādā tikai viesu namā līdz ar pirmo ieradušos viesi. Neko citu arpus viņš neorganizē