FB Pixel

Prieks, ka vēlies ar mums sazināties! Stāsti, kas uz sirds, mēs vienmēr esam Tev gatavi palīdzēt!

Tēma*
Ziņojums*
Vārds*
E-pasts*
Tālrunis
captcha
  • PIEZĪMES
  • VĒSTULES

Jaunākais forumā

Sirds izkratīšanas kambarīt's

Kāzu plānošanā iestājusies dīkstāve

eifeleprecos
10.10.17. 10:19
Kāzu datums: 18.08.2018

Sveikas, dāmas! 
Mums kāzas būs 18.08.18. rezervēts jau ir - viesu nams, ēdinātāji, fotogrāfs, DJ, vakara vadītājs, šuvēja, dekorators. Kad šī gada jūlijā izlēmām par konkrēto datumu, tad bijām tik lielā sajūsmā un kritām avantūrā to visu organizēt un rezervēt. Tagad šis pamatskelets ir, bet šobrīd iezzogas šaubas un bailes par to visu pasākumu. 
Rezervācijām lielākoties jau ir iemaksātas drošības naudas, kas personīgi mani attur kaut ko atcelt. 

Ir tā, ka es no sākta gala biju par mierīgo sarakstīšanos un formālām svētku pusdienām ar vecākiem. Tomēr līgavainis teica, ka šādai dienai taču esot jābūt īpašai un vajag plašākā lokā. Ar vecākiem uz restorānu vēl paspēs aiziet. Tā nu padomāju un piekāpos, lai gan nav jau arī tā, ka to nevēloējos nemaz. 

Esmu no dabas kautrīgs cilvēks un visādos masu pasākumos un lielās kompānijās jūtos ļoti kūtra. Taču tajā dienā visi skatīsies uz mums - man no tā bail. 
Ik pa brīdim iezzogas doma- varbūt jāatceļ, tomēr ietaupītos tāda nauda. 
Vai nu es esmu galīgi apjukusi vai joprojām šaudos no vienas domas uz citu. 

Tā jau pašas kāzas pat neplānojas dikti milzīgas.. kopā ar mums abiem, vedējiem un 3pakalp.sniedzējiem kopējais cilvēku skaits =35. Būtībā kādi 28viesi plānoti. (lielāko daļu sastāda mani radinieki, kopējie draugi un pāris līgavaiņa radi) - tā kā man  principā nebūtu jāsatraucas un jājūtas neērti. Visi savējie, neviena nepazīstama nebūs. 

Rezumē. Pamatpakalpojumi rezervēti. Nav skaidrības par scenāriju, mičošanu un vēl kaut ko, kas tur vēl vispār nepieciešams tam "balagānam". 
Vai var uztaisīt šo skaistu dienu tiešām skaistu ar odziņu, bet tā, lai tā nav viena liela izrāde viesiem un apkārtējiem pilsētas iedzīvotājiem, un, lai nav balagāns???!!!! 

Vajadzētu palīdzīgu roku scenārijam - ak, kā šis vārds asociējas ar izrādi :(
Labāk - dienas plāns :)

Skatīt ziņojumus:
kRista
10.10.17. 10:51
Kāzu datums: 07.07.2018
Sveika,

Apsveicu ar gaidāmo skaisto notikumu :)

Mums arī kāzas plānojas uz nākamo vasaru,jūliju.Arī mums viss jau ir rezervēts,atlikuši vien daži sīkumi (ielūgumi,galda kartes.utt),kā arī apgērbs. Biju līdz acīm iemetusies visā plānošanas pasākumā pirmajos mēnešos,visu norezervējām un sarunājām.Šobrīd ir iestājies tāds mierīgais periods,kad ļauju visam ritēt savu gaitu.Vienīgais,ko šobrīd cītīgi daram ir -apmeklējam iesvētes mācības baznīcā,katru ceturtdienas vakaru,kā arī es  apmekēju sporta zāli :)

Mums plānotas kāzas uz 60 viesiem,bet tas bija tas ,ko abi vēlējāmies :) Lai arī es neesmu no kautrīgajām un klusajām,bet arī mani uztrauc tieši kāzu dienas rīts,kad uztraukums sitīs augstu vilni :) Un arī tas moments,kad mani tētis ievedīs baznīcā,kad būs jāiet tētim zem rokas pa baznīcu līdz altārim,kamēr visu skatieni būs piekalti man :) Pieļauju,ka uztraukums būs pamatīgs :) Bet mierinu sevi ar domu,ka tas būs tikai tas pirmais brīdis,pēc tam jau viss būs ok,visi būs atbrīvojušies un varēs izbaudīt šo dienu,arī mēs paši :)

Es pieļauju, ka Tevi ir piemeklējusi kāda neliela rudens depresija....drūms laiks,lietus...tad arī mēdz būt ne visai pozitīvas domas :) Bet tas pāries Tev :) Drīz būs balts sniedziņš,Ziemassvētki,eglīte,mandarīnu smarža un domas kļūs pozitīvākas :)

Par kāzu dienas scenāriju-mums ir kāzu vadītāja,ar kuru esam vienojušies tikties pēc Jaunā gada,lai kopīgi izveidotu dienas plānu. Ja godīgi,es galīgi par to neiespringstu,jo zinu,ka viņa izplānos visu :) Man ir pāris lietas,ko es vēlētos,lai tiktu iekļautas.Viena no tām būtu Rundāles pils (tikai ko tur darīt varētu,galīgi nav ne jausmas :) ),jo Rundāles  pils ir mans sapnis no bērnības,ka es baltā princešu kleitā uzkāpju pa pils kāpnēm :)Otra lieta,ko vēlamies-atstāt aiz sevis ko paliekošu (kādu kociņu iestādīt ,vai ko tamlīdzīgu),ar domu,lai mums ir kur aizbraukt kāzu gadadienās  un apraudzīt (iespējams arī kādā citā dienā vai reizē)  un atcerēties kāzu dienu un zināt,ka tas ir kaut kas MŪSU :)

Ja godīgi,mēszx laikam nemaz nevēlamies zināt visu kāzu dienas plānu,kur brauksim,ko darīsim utt. Gribas to pārsteiguma momentu :) Tad nu ar topiošo vīru vienojāmies tā,ka kāzu vadītājai izteiksim savas vēlmes un to,ko noteikti nevēlētos un pārējo ļausim saplānot viņai.

Jūs paši domājat plānot savu dienu? Ja jums ir kāzu vadītājs, tad tas ir neatsverams palīgs šādā situācijā. Ja nav kāzu vadītāja,tad šo varat uzticēt arī vedēju pārim. Es domāju tā,lai jums paliek parsteigums arī pašiem un nezināt visu līdz pēdējam sīkumam. :)

Tev viss izdosies :)
eifeleprecos
10.10.17. 15:15
Kāzu datums: 18.08.2018
@kRista mums ir vakara vadītājs, kas mūs sagaida viesu namā un rūpejas par vakara daļu. Līdz tam paši un vedēji. 
Paldies par Tavu stāstu. 

Jā, papīra lietas (kāzu ielūgumi) taps februārī, kad būs zināma 100% info par ceremonijas laiku :)