FB Pixel
Ienākt / Reģistrēties
Šī tīmekļa vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un optimizētu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai. Lasīt vairāk

Kāzu plānošana

Jautā citiem un dalies savā pieredzē

Sirds izkratīšanas kambarīt's

7 tilti Jā/ Nē

L
Ligava2018 14.09.17. 19:12 | Kāzu datums: 30.06.2018

Sveikas līgavas jau esošās sieviņas.
Vai kādai ir plānā 7 tilti vai ir bijuši kāzās?
Tākā mičošana nebūs senajā stilā tad iedomājos varbūt var tos 7 tiltus. Bet man takā gribētos pilnīgi viņus atrast netālu vienu no otra. Bet jautājums cik laika tas varētu aizņemt? Ja ceramonija planojas ap 14:00 man liekas diezgan nereāli laikam jo kamēr vēl bildējas jaunais pāris tad viesu namā būs ļoti vēlu?
Ar ko aizstāt tos tiltus?

3 komentāri
Skatīt ziņojumus: Augoši Dilstoši
kRista 15.09.17. 17:40 | Kāzu datums: 07.07.2018

Līgava,

Mums būs tilti,jo tos vēlamies.Bet vēlamies kaut ko interesantu :) Tāpēc Depo jau noskatījām skaistu,koši rozā,ķerru :D Tajā tad mans vīrs mani vedīs pāri vienam tiltam(vai arī es viņu,to mēs vēl izmēģināsim) :D Pilnīgi nopietni :) Mēs vēlamies iekļaut mūsu kāzu scenārijā ,papildus visam klasiskajam un pierastajam,kaut ko kičīgu :) Tad nu būs mums klasiskie tilti,bet ne tā,kā visiem :D

m
meidaryou 15.09.17. 09:11 | Kāzu datums: 02.09.2017

SVEIKA! Man ceremonija arii bija 14:00... tilti nebija nekadi,jo negribejam.pec cerimonijas neliela fotografesanas ar viesiem bija un tad pateicam kad brauksim izbraukuma kas grib brauc lidzi kas ne tas ne,dala aizbrauca lidz un dala palika dzert kafiju pie draugiem.nebija nemaz tik traki ieradamaies viesu nama ap 19:00 prieksa jau sagaidija dazi viesi kas nebrauca ar mums.visi bija apmierinati neviens nepuksteja.micosanas nebija bet mamma bija sagatavojusi ugunosanu pusnakti.bija skaisti.

L
LiepinaLiga 15.09.17. 08:25

Esmu bijusi kazās, kur uzkodas pēc ceremonijas tika rīkotas Kandavas promenādē. Tur cieši viens pie otra atrodas 7 mazi tiltiņi :)