FB Pixel
Ienākt / Reģistrēties
Šī tīmekļa vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un optimizētu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai. Lasīt vairāk

Kāzu plānošana

Jautā citiem un dalies savā pieredzē

Sirds izkratīšanas kambarīt's

Kāzu plānošana

eifeleprecos 28.08.17. 13:29 | Kāzu datums: 18.08.2018

Sveiki. Sirds galīgi nemierīga, jo esmu iesprūdusi kāzu plānošanas darbos. Vēl jau daudz laika, bet tā kā esam netīši ietrāpījuši kulta datumā, tad mazliet "deg". Kāzas būs 18.08.18.
Dzimtsarakstā datums&laiks; viesu nama svinību zāle  - REZERVĒTI! 
Liels jautājums, kas sirdi dara nemierīgu ir ēdinātāji. Ar diviem, kuriem esmu sazinājusies jau ir atteikuši. Vieni jau rezervēti, otri nevar nodrošināt silto galdu, jo rezervētajā viesu namā nav piemērota virtuve(tehnika). 

Mana kleita ir tapšanas stadijā pie šuvējas. Par to sirds mierīga. Kurpes - tas vēl tā nedeg, kamēr nav kleita vismaz pusgatava. 
Līgavainim ancugs vēl domu stadijā. 

Vēl kas man prātu moka ir kopējā kāzu tematikas izvēle un dekorācijas. Jo viesu nams būs pieejam tanī pašā dienā tikai no 10vai 11 no rīta. Ceremonija (zagsā pl.15) - pati es tur vairs neko izdarīt nevarēšu. Tā kā ļoti ceru, ka atradīsies labie gariņi, kas bez lielām naudas summām palīdzēs tur visu izdarīt. 

Principā man vajadzētu saprast kas ir primārais, kas vēl jāpaveic tuvākajā laikā. 

1 komentārs
Skatīt ziņojumus: Augoši Dilstoši
E
Ehz_forshaa 30.08.17. 23:03

Es Jums privāti atbildēju! ;) Varam sazvanīties :)