FB Pixel
Ienākt / Reģistrēties
Šī tīmekļa vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un optimizētu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai. Lasīt vairāk

Kāzu plānošana

Jautā citiem un dalies savā pieredzē

Sirds izkratīšanas kambarīt's

Slikta pieredze kleitas pirkšanā

Sabu 10.05.17. 10:41 | Kāzu datums: 10.08.2017

Varu padalīties ar tiešām lielu vilšanos.
šeit Precos.lv ir kleitu kataloga bildes un cenas ar kleitām, bet vairākos veikalos, aizbraucot uz vietas, piesakot tikšanos, neviena no jaunās kolekcijas kleitām nav uz vietas. Gimeneja (sola pēc divām nedēļām, kad būs un, ka "piezvanīs" un atkal nekā ne zvana, ne kleitas, sazinoties pasaka, ka var tikai pasūtīt - tātad pat uzmērīt nav iespējams), tas pats Timils (kur no jaunās kolekcijas tikai 1 kleita bija pieejama) un citos veikalos, kas publicējas FB lapā "viss kāzām", piemēram, Jelgavas Crystal, kur vispār uz vietas bija 10 kleitas. Bet tas laikam vienkārši raksturīgi LV tirgum, ka mēs "piedāvājam" to, kas nav - ko var tikai pasūtīt. Diez kā to uztvertu PTAC-->  #patērētājumaldināšana?!
secinājums - pirms piesaki laikošanu, pajautā, vai vispār būs ko mērīt :)

tiešām biju ļoti apbēdināta. #pamatīgavilšanās

8 komentāri
Skatīt ziņojumus: Augoši Dilstoši
Sabu 13.05.17. 10:11 | Kāzu datums: 10.08.2017

Jautājums ir par to - vai esat gatavas pirkt jaunās kolekcijas kleitas tikai pēc bildes? - būtu tikai normāli, ka salonā ir iespēja uzmērīt modeļus, kas šajā sezonā ir jauni un būtiskākais - atšķiras tieši ar to ka ir daudz caurspīdīgu elementu utt., kas vienai der un otrai var pēc nekā izskatīties...un tad, ja patīk  - pasūta sev. salonam būtu jāuzņemas uz sevi iespēja dot uzlaikot... un nav runa par kleitu pirkšanu no salona uzreiz - tad jādod atlaides vilktai kleitai. 
tad jau var uzreiz internetā sūtīt kleitu, ja nav iespēja uzmērīt, nevis speciāli pēc iet uz salonu, lai secinātu, ka tur nemaz nav nekas no jaunās kolekcijas, stāv tikai nošņurkušas -2015-2016 gada kleitas.

s
ssaanta 12.05.17. 10:35 | Kāzu datums: 29.07.2017

Biju arī Gimenejā un arī bija tā, ka dažas no noskatītajām kleitām nebija uz vietas un kopmā kleitu kvalitāte tāda ne visai. Bildē izskatījās labāk nekā dzīvē.
Ja gribas lielu izvēli, iesaku Jūliju. Pati tur pirku savu kleitu, citiem arī noteikti iesaku. Šis bija otrais salons sarakstā, kurā plānoju apskatīt kleitas, pie tā arī apstājos.

K
Krista.precos 12.05.17. 10:13 | Kāzu datums: 21.07.2017

Es labas atsauksmes ar Ireneta salonu Jelgavā esmu dzirdējusi un cenas labas, tur domāju apskatīties. Ja neatrodu, tad arī Tukuma Charlin ir plānā :)

S
Sisi.precas 12.05.17. 00:55 | Kāzu datums: 18.08.2017

Tajā salonā gan kleitas bija perfektă kvalitātē un ne miņas no novalkājuma. Doma nebija tāda, ka 20x vienu kleitu pielaiko, bet gan ja 1x kleita piemērīta, tad līgava vēlas citu, SAVU kleitu. Un būs PIRMĀ un vienīgā, kura šo kleitu uzvilks. Bet es piekrītu Tavai domai, mūsu mazajā Latvijā saloni cenšas pelnīt kā vien var (nesaku to par visiem saloniem).

B
Bebris 11.05.17. 20:41 | Kāzu datums: 17.09.2016

Tas ir tikai normāli, neņemt mērītu kleitu, jo mērot viņas novazājas tomēr. Ja tirgo mērītu kleitu, tad jādod atlaide, turklāt pamatīga. Tā arī tāda Latvijas prakse, domāt, ka mērāmos modeļus var tirgot par parasto cenu. Mērāmie modeļi pilda tikai demonstrācijas funkciju, bet pašu kleitu  priekš katras pircējas jāpasūta jaunu. 

S
Sisi.precas 11.05.17. 20:32 | Kāzu datums: 18.08.2017

Es uz Jelgavas Crystal biju aizbraukusi, taču 15 min nostāvēju pie durvīm, tur, protams, ciet. Telefonu neviens neceļ, tā arī aizbraucu prom. Attieksme fenomenāla, tā viņi nevienu kleitu nepārdos. Vispār par šo salonu vairākkārtīgi esmu dzirdējusi sliktas atsauksmes. 
Savukārt, Tukuma salonā Charlin burvīga, zinoša meitene strādā, kas nav uzbāzīga, iesaka, kas piestāv, kas nepiestāv. Un svarīgi arī, ka cenas ir ok. 
Biju Jelgavā uz vēl vienu veikalu - Satīns. Jauka saimniece, bet kleitas tādas "nomuļātas", cik sapratu viņi uz īri dod, tāpēc arī tā. Bet nevaru teikt, ka būtu slikta kleitu izvēle tur. 

Kā man vienā salonā teica, ar tiem pasūtījumiem ir tā, ka daudzas līgavas neņem to kleitu, kas salonā (lai arī der)  tikai tāpēc, ka kāda cita to ir mērījusi :) Līgava grib, lai viņa ir tā, kura uzvelk to kleitu pirmā un vienīgā :) Šis man likās interesanti. Kā ar Jums?

K
Krista.precos 11.05.17. 08:54 | Kāzu datums: 21.07.2017

Jelgavas crystal 10 kleitas????? Jēziņ, tad tur es neiešu. Nu jā, ir tā, ka ir uz pasūtīšanu, bet pārsvarā, ja nepieciešams cits izmērs. 

B
Bebris 10.05.17. 15:19 | Kāzu datums: 17.09.2016

Tā diemžēl Latvijā taisa biznesu laikam. Normāli būtu, ja būtu uz vietas mērāmie modeļi un tad, kurš nu klientam iepatīkas, to pasūta pēc izmēriem jau uz klientu. Acīmredzot mūsu veikali nav spējigi investēt pat mērāmajos modeļos, jo baidās, ka pēc tam netiks no tiem vaļā. Vieglāk ir aiziet pie šuvēja un uzšūt to, ko esi noskatījusi internetā.