FB Pixel
Ienākt / Reģistrēties
Šī tīmekļa vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un optimizētu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai. Lasīt vairāk

Kāzu plānošana

Jautā citiem un dalies savā pieredzē

Sirds izkratīšanas kambarīt's

Slikti sapņi

S
Sofija_S 06.12.16. 16:17 | Kāzu datums: 30.12.2016

Sveikas!
Varbūt kādai ir bijis, vai zinās, ko tas varētu nozīmēt. Mums kāzas paredzētas 30.12. Gredzenus pasūtījām pie juveliera, tie vēl nav gatavi. Pirms nedēļas redzēju sapnī, ka izņemam gredzenus, bet tie ir briesmīgi- līgavaiņa gredzens vispār uz pusēm pārlūzis, manējais ar robiem...briesmīgi. Šonakt atkal, tikai sapnī tēma tāda, ka esam jau precējušies, bet gredzeni ir tādi kā sudraba, ļoti plāni, pat tādi, kā no papīra drīzāk, ļoti nesmuki. Un es savam līgavainim saku, ka jābrauc mums uz Rīgu pasūtīt normālā salonā normālus gredzenus no zelta, lai ir smuki.
Ko tas varētu nozīmēt? Man visas draudzenes saka, ka tas nav uz labu, ka laulība lemta neveiksmei un vispār labāk kāzas esot atcelt, jo sapņi rāda, ka tāpat tur nekas nesanāks.
Tieši šobrīd mums attiecībās ir pirmā krīze sākusies, ir viena domstarpība, kuru nekādi nevaram atrisināt un tā var sagādāt raizes visā mūsu kopdzīvē nākotnē... Varbūt šie sapņi tiešām norāda, ka nevajag precēties?

0 komentāri
Skatīt ziņojumus: Augoši Dilstoši